• GoHome Professional
barem 150 m2 do 41000 eura prizemlje parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 150 m2 do 41000 eura prizemlje parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 150 m2 do 41000 eura prizemlje parking

  • Za upit "barem 150 m2 do 41000 eura prizemlje parking" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 180 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 38000 eura (malo jeftiniji)
    • 43000 eura (malo skuplji)
    • do 167 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRANJE, 41.000 €, 160,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u okolini Vranja,prigradsko naselje Zlatokop. Kuca je dimenzije 11m2 x11m2 u osnovi,kvadratura kuce je oko 160m2,prizemlje i sprat,u prizemnom delu ima oko 50m2,kuca ima struju i vodu. Parcela ima i bunar sa vodom.. Uz kucu ide i pomocni objekat i garaza.sve ovo je....

 
 
 
  Kuća, ORLOVAT, 40.000 €, 220,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća površine oko 220 m2 na placu od 13,31 ara. Prizemlje čini lokal površine 110 m2 sa sanitarnim čvorom i ne zahteva velika ulaganja. Na spratu stambeni deo sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Građena od čvrstog materijala (cigla....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 41.240 €, 200,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2022.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvospratna porodična kuća u Knez Selu pored asfaltnog puta. Kuća je na parceli koja je 1079m2 i na njoj se nalazi jos pomoćnih prostorija i iza toga voćnjak i bašta. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju kuće je sledeći raspored, hodnik kupatilo velika dnevna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 150 m2 do 41000 eura prizemlje parking'
35.000 €
29.500 €
25.000 €
  Kuća, ALEKSINAC, 41.300 €, 147,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na putu za Aleksinac u naselju Katun. Površina kuće je 147m2, P,I,PK, u osnovi je 49m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo. Na prvom spratu su 3 spavaće sobe, potkrovlje nije završeno. Stolarija je drvena, grejanje je na struju.....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 25.000 €, 150,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa celokupnim imanjem od 3,7ha u selu Krastavče u opštini Gadžin Han. Nalazi se u Zaplanjskoj brdovitoj šumskoj regijiji, koja je prepoznatljiva po čistom vazduhu i prirodnoj lepoti, prepuna rečica i planinskih izvora. Odlična za porodični život i odmor,....

 
 
 
  Kuća, ŽITORAĐA, 23.000 €, 140,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa imanjem 8 parcela, (od toga jedna vinograd blizu kuće) ukupne površine 91,65 ari u Starom Momčilovu, okolina Žitorađe. Kuća je površine u osnovi 70m2, spratnosti P+I ukupne površine 140m2, plac građevinsko zemljište 7,73 ari. Kuća je novije, kvalitetne gradnje.....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 44.500 €, 157,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bačka Topola-nezavršena kuća u širem centru grada, na samo par minuta od centra. Kuća poseduje podrum, prizemlje, 1 sprat i potkrovlje uz pomoćne objekte u dvorištu. Pored toga sto je kuća na veoma lepoj poziciji i veoma dobroj i mirnoj ulici. Kuća je u sirovom stanju na placu od....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 17.000 €, 188,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u selu Gornji Barbeš, kuća je u osnovi 94 m2 (prizemlje) plus sprat. Pored kuće na placu od 796 m2 nalazi se i okućnica. U selu ima apoteka, pošta, autobusko stajalište, prodavnica. U prizemlju kuće je garaža (u jednom delu). Sprat se sastoji od dnevne sobe, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u selo Gradište opština Merošina, na oko 14 km od centra Niša. Sa placem od 1.623 m2. Porodična stambena zgrada je pr plus sprat u osnovi od 108 m2 ukupno oko 200 m2, kao I pomočne objekat oko 100 m2. Prizemlje se sastoji od garaže, podruma, kotlarnice i jedne velike....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 4.000 €, 1360,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se magacinsko-poslovni prostor u Zemunu, 1360m2, na placu ukupne povrsine 4800m2.. Prostor u prizemlju ima dve kancelarije, kuhinju, dve garderobe, dva toaleta, dve prostorije od 40m2 i 60m2 i prostor od 460m2 koji ima veliki ulaz pogodan za kamione, i visine od 6, 5m. Na spratu....