• GoHome Professional
barem 150 m2 do 38000 eura prizemlje uknjižen Zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 150 m2 do 38000 eura prizemlje uknjižen Zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 150 m2 do 38000 eura prizemlje uknjižen Zadnjih 14 dana

  • Za upit "barem 150 m2 do 38000 eura prizemlje uknjižen zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 36000 eura (malo jeftiniji)
    • 39000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KORAĆICA, 55.000 €, 157,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve kuće sa dva pomoćna objekta na 21 aru placa. Svi objekti su uknjiženi i legalni, imaju struju i vodu i bunar. Veća kuća ima 83m² korisne površine, nije mnogo stara i građena je ciglom. Na spratu su dve omalterisane sobe, a prizemlje je useljivo i sastoji se od dnevne....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 185.000 €, 177,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Bele vode - Primućura Žarka 5.0, 177m2 (tri terase 14m2), I+PTK, EG/gas, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi dupleks u mirnoj ulici, u naselju Bele vode. Stan se nalazi u porodičnoj zgradi koja je podeljena po vertikali i horizontali na četiri stana. Prostorije:....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 139.900 €, 205,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

UKNJIŽENA KUĆA NA KOSMAJU! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 139.900 EURA Lokacija: Opština Sopot, Stojnik Površina: kuća 205m2 + 28m2 pomoćnog objekta + 11 ari placa (sve uknjiženo) Kuća se sastoji od tri nivoa koja čine: - 2 sobe; - trpezarija sa kuhinjom; - kupatilo; - velika....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 350.000 €, 219,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Altina, u bizini Maxi marketa prilici smo da Vam ponudimo za kupovinu dva porodična stambena objekta, izgrađena na placu 5 ari. Jedan objekat je porodična kuća, prizemlje neto površine 97m2, bruto 115m2, trosoban stan koji čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 550.000 €, 220,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji između Vukovog spomenika i Kalenić pijace, prodaje se prostran lokal u prizemlju stambeno-poslovne zgrade, sa izlogom i izlazom na dve ulice. Lokacija vrhunskog potencijala – idealno uklopljena u živu rezidencijalno–poslovnu četvrt, sa odličnom infrastrukturom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 449.000 €, 250,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je kuća na četiri nivoa idealna za porodično stanovanje ili kao investicija. Karingtonka od crvene fasadne cigle. Prvi nivo se sastoji od velikog dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na veliku terasu, trpezarijskog dela, sobe, kuhinje, ulaznog hodnika i toaleta. Drugi nivo:....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 293.000 €, 290,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132121, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. LUX PORODIČNA KUĆA NA POTEZU VETERNIK - FUTOG, 5 km od Novog Sada, 290 m2 SU+PR+PK. Video nadzor i alarm. Kanalizacija, gradska voda i asfalt. Suteren ima vešernicu, 1 sobu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 293.000 €, 290,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132121, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. LUX PORODICNA KUCA NA POTEZU VETERNIK - FUTOG, 5 km od Novog Sada, 290 m2 SU+PR+PK. Video nadzor i alarm. Kanalizacija, gradska voda i asfalt. Suteren ima vesernicu, 1 sobu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Tašmajdan, 800.000 €, 296,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

IDEALAN ZA OZBILJNE FIRME | VIŠE KANCELARIJA | MOGUĆNOST RENOVIRANJA PO VAŠOJ MERI Lokacija: Ruzveltova ulica, nadomak TC Zira. Tip objekta: Samostalan poslovni objekat. Površina: 296 m² (prizemlje + visoko prizemlje + sprat). Struktura: 11 kancelarija, više mokrih čvorova, čajna....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 139.000 €, 300,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na opštini Barajevo, na 5 km od Ibarske magistrale, u mirnom i tihom delu naselja Vranić, nalaze se ove dve kuće na prodaju. Zasebne su, ukupne površine 300m2 (jedna kuća je 39+39m2 dok druga ima 111+111m2) i smeštene su na placu od 11ari koji je pravilnog oblika sa kamionskim prilazom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 150 m2 prizemlje uknjižen zadnjih 14 dana (24)
  • barem 150 m2 do 38000 eura uknjižen zadnjih 14 dana (19)
  • barem 150 m2 do 38000 eura prizemlje uknjižen (27)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>