• GoHome Professional
barem 150 m2 do 29000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 150 m2 do 29000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 150 m2 do 29000 eura

  • Za upit "barem 150 m2 do 29000 eura" pronađeno 3 759 nekretnina - prosečna cena 19 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 27000 eura (malo jeftiniji)
    • 30000 eura (malo skuplji)
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, INĐIJA, 29.000 €, 3856,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

41155, 063 555 832 Zoran, Odličan, potpuno ravan plac u blizini Čortanovaca i na domak puta prema Inđiji. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 29.000 €, 200,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.indomio.rs

Nezavršena spratna kuca sa uvedenom strujom. Objekat je na deset metra od glavnog puta, i moguce je da zive dve porodice odvojeno. Vlasnici raspoloženi za svaki dogovor. .

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 29.000 €, 2400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo plac od 24 ari. Nalazi se 1800 metara od glavnog puta. Put je asfaltiran,voda i struja su dovedeni do placa. Postoji mogućnost proširenja još za jedan plac od 27 ari. Zemljište je u građevinskom području. Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 150 m2 do 29000 eura'
29.000 €
29.000 €
29.000 €
  Plac, PRIJEPOLJE, 29.000 €, 10825,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo ponuditi poljoprivreno i šumsko zemljište površine 1.08,35 ha za izgradnju vikendica, potes Sadi na mirnoj lokaciji u Kamenoj Gori u neposrednoj blizini Rasadnika Naziv Kamena Gora je izvedena reč, u pravom smislu te reci, gora na kamenu. Udaljena oko 20 km od Prijepolja,....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 29.000 €, 975,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVAProdajemo u Poželjnom delu Fruške Gore Plac 975 m2 na SUNČANOJ LOKACIJIPlac se nalazi na potezu Mala Kamenica u blizini Artiljeva i Popovice,vodi se kao Poljoprivredno zemljište U ZELENOM POJASU GDE NIJE DOZVOLJENA GRADNJAparcela se nalazi van granica gradskog građevinskog....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 29.000 €, 1919,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju gradsko građevinsko zemljište površine 1919 m2 u selu Čokot, blizu glavnog puta i škole. Plac vrt je pravougaonog oblika, pogodan za razne namene. U okolini su kuće i plastenici. Mogućnost dogovora oko konačne cene. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, Crveni Krst, 29.000 €, 3579,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Vrtištu, u blizini hotela Nais. U blizini Toponičkog puta. Ukupna površina placa je 3579m2. Velika parcela pogodna za neku proizvodnju, skladista,i sl. Vodi se kao poljoprivredno zemljište. Uknjižen kao privatna svojina 1 kroz 1. Za više informacija slobodno pozovite.....

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 29.000 €, 3730,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Merošini, na putu za selo Rožina, površine 3730m2. Plac je poljoprivredno zemljište, nalazi se uz asvaltni put. Uknjižen, čisto vlasništvo, svojina privatna 1 kroz 1. Ukoliko imate dodatnih pitanja budite slobodni da nas kontaktirate. Plac, Merošina - Merošina |....

 
 
 
  Plac, MEDOŠEVAC, 29.000 €, 2800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na putu za Popovac, 28 ari. Plac je građevinsko zemljište, pravougaonog oblika i izlazi na sporedni put. U blizini su priključci za struju i vodu. Zbog blizine aerodroma i auto puta, pogodan je za skladišta, parkirališta za kamione ili slične objekte. Uknjižen je,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 29.000 €, 2800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 29.000 €, 180,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nedovrsena kuca od 180 metara kvadratnih ( cetiri sobe, kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila, nus prostorija) spojena sa 14838 metara kvadratnih zemljista ( njiva prve klase, gradjevinsko zemljiste i mini ribnjak). Prilaz moguc iz tri pravca ( asfaltni put). Cena 29000....

 
 
 
  Kuća, PRNJAVOR, 29.000 €, 145,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 145m2 plac 287m2/2.87ar voda, struja, septička jama uknjižen 1/1 House 145m2 plot 287m2/2.87 are water, electricity, septic tank registered 1/1 Дом 145м2 участок 287м2/2.87 соток вода, электричество, септик зарегистрирован 1/1 Broj u Registru posrednika: 1338 .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 29.000 €, 240,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u sivoj gradnji ukupne površine 240m2 (osnova 80m2,PR+I+PK) na placu od 14ari. Do placa je asvaltni put i mogućnost priključka na el mrežu i vodovod. U postupku je ozakonjenja. Deo kuće je malterisan i izvedene instalacije Supovac se nalazi na....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 29.000 €, 150,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ili zamenu za stan, kuća u centru Bagrdana na placu od 6,29 ari . U okviru kuće je i lokal sa posebnim ulazom. Kuća je na najboljoj lokaciji u samom centru. U krugu od 150 m nalaze se prodavnice, dom kulture, ambulanta, pijaca, škola, stajalište za autobus. Kuća se redovno....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 29.000 €, 140,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Despotovo, tipična laloška kuća sa velikim imanjem i njive dve pored i iza kuće. Pozicija kuće uz sam hipodrom+++Agencijska oznaka kuće 3045892, Novi Sad, Despotovo, 140m2, petosobna, plac od 5000 m2. Na 40 min vožnje od Novog Sada, u Despotovu, u divnoj i širokoj ulici, šoru, prodaje....

 
 
 
  Kuća, EČKA, 29.000 €, 157,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stara kuća površine 157 m2 na placu od 14,55 ari. Građena od mešovitog materijala, grejanje na gas. Nalazi se u blizini centra naseljenog mesta na par minuta od OŠ, pošte, pijace, marketa. Uknjižena 1/1. .

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 29.040 €, 1320,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac u Građevinskoj zoni izlazi na 2 puta. Sastoji se iz 3 katastarske površine ukupne površine 1.320 m2. Lep pogled, prisutna sva infrastruktura na 2 autobuske fake designer bags stanice od centra Vrčina. Agencijska provizija 3%. ID oglasa: 42849. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 28.600 €, 5521,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Donjoj Toponici, površine 5521m2. Plac je zemiljište u građevinskom području. Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i ostale ponude sa većim brojem fotografija možete pogledati na našem sajtu. .

 
 
 
  Plac, DONJA TOPONICA, 28.600 €, 5521,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Donjoj Toponici, površine 5521m2. Plac je zemiljište u građevinskom području. Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i ostale ponude sa većim brojem fotografija možete pogledati na našem sajtu. Plac, Niš - Donja Toponica | Prodaja · 5521m²....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 28.500 €, 135,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

GAKOVO - Prizemna kuća 135 m2 na parceli od cca 800 m2 - Prodaje se ODLIČNA KUĆA od čvrstog materijala, površine cca 135 m2, BEZ nekih posebnih ULAGANJA - Sastoji se iz dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, špajza i kupatila - PVC prozori do ulice i PVC ulazna....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.500 €, 2850,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se parcela u Ribaru površine 28,5a. njiva 2. klase, zemljište u građevinskom području .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 28.500 €, 2400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

POVOLJNO NA PRODAJU GRAĐEVINSKI PLAC NA KOSMAJU!! Kontakt: +381668091211 Cena: 28.500 EURA Lokacija: Kosmaj, Opština Sopot Površina: 23,68 ari OPIS: Na prodaju građevinski plac koji se nalazi na Kosmaju, u prelepom delu opštine Sopot, nadomak Beograda!!! Plac je idealan je za izgradnju....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 28.500 €, 5052,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju gradjevinsko zemljište, površne 50,52 ara. Nalazi se u centru Gornje Toponice, odmah posle skretanja ka banji Topilo. Plac je na 12 km od centra Niša. Dozvoljena gradnja na placu. Idealan plac za kuću ili vikendicu. Struja i voda na 15 metara od placa. Za više informacija....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 29.000 €, 11500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 29.000 €, 11500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 28.200 €, 4900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2023.,

www.indomio.rs

Parcela se nalazi u Čereviću, pored puta za izletišta Testera i Andrevlje. Površine je 49 ari, pod šumom. Vrsta zemljišta: poljoprivredno zemljište. Vlasništvo 1/1, bez tereta. Cena fiksna. Ukoliko tragate za zdravim zemljištem, okruženim šumom, ova investicija je za vas. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.200 €, 4700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Ribaru, površine 47a. .

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 28.000 €, 2805,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju zemljište na glavnom putu Ćuprija-Supska površine 28.05 ari. Ukoliko želite da pogledate nekretninu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše ponude, možete nas kontaktirati na neke od sledećih brojeva telefona: 064-831-20-81....

 
 
 
  Plac, PASI POLJANA, 28.000 €, 1543,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u selu Mramor, udaljeno 10minuta od Niša. Površina placa je 15.43 ara. Nepokretnost se po katastru vodi u svojini, vodi se kao zemljište u gradjevinskom područku. Po urbanističkom planu predvidjeno je stanovanje umerenih gustina u prigradskom naselju sa indeksom zauzetosti....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 30.000 € na 28.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 28.000 €, 882,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 35.000 €
24.04.2026 - 30.000 €
29.04.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi građevinski plac za igradnju porodične kuće smešten na blagom uzvišenju u odnosu na glavni put.Pristup placu je direkto omogućen sa ulice.Sva gradska infrastruktura se nalazi u ulici. .

 
 
 
  Plac, BATOČINA, 28.000 €, 13200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Ukupna površina zemljišta od 1,32 hektara se sastoji iz šest spojenih parcela u jednu celinu. Lokacija je odlična na 5 kilometra od Batočine u centralnom delu sela Dobrovodice. Do parcele sedolazi centralnim seoskim putem do centra sela i nekih 100 metara makadam putem. Parcela ima....

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 28.000 €, 3500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: P504 Zemljište se nalazi u podnožju Kosmaja, u selu Koraćica. Ima 35 ari i na njemu su 100 stabala mlade šljive, stare oko 4 godine. Ima tehničku vodu, asfaltni prilaz, a struja se nalazi odmah pored placa. Odlična lokacija, udaljena oko 60 km od Beograda i 10 km od Kosmaja.....

 
 
 
  Plac, BATOČINA, 28.000 €, 51120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Poljoprivredno zemljište Šumadija u Kijevu opština Batočina.Površina zemljišta 5.12 ha u komadu. Mogućnost proširenja i kupovine ukupno 57-8 ha u komadu. Privatna svojina 1/1. .