• GoHome Professional
barem 150 m2 do 27000 eura do 8 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 150 m2 do 27000 eura do 8 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 150 m2 do 27000 eura do 8 eura/m2

  • Za upit "barem 150 m2 do 27000 eura do 8 eura/m2" pronađeno 1 135 nekretnina - prosečna cena 4 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 352 eura
    • do 440 eura (prosečna cena)
    • do 528 eura
    • do 4 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, MEĐULUŽJE, 20.000 €, 2500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: P566 Uknjižen građevinski plac površine 25 ari je pozicioniran u Pružatovcu, udaljenom oko 10 km od centra Mladenovca; ima asfaltni prilaz. Na prodaju je od 15 do 25 ari placa. Ukoliko želite više informacija, pozovite broj: +38163/70-30-538 - Nataša +38162/80-10-641 - Tanja....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 20.000 €, 2500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 25a u Jagodinu, opština Lipar. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.400 €, 1300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su tri placa od po 13ari koji se nalaze uz asvaltni gde su prosli struja, voda i gas. Moguca je kupovina vece površine i u tom slučaju je moguć dogovor. Nalaze se na odličnoj lokaciji blizu glavne saobracajnice. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 150 m2 do 27000 eura do 8 eura/m2'
4.150 €
4.150 €
17.500 €
  Plac, KRAGUJEVAC, 8.000 €, 1000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinsko zemljište u Kragujevcu, ukupne površine 10 ari. Plac je deljiv, što pruža dodatnu fleksibilnost za različite namene i planiranje buduće gradnje. Ima pristup putu, što dodatno olakšava organizaciju i korišćenje parcele. .

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 28.000 €, 3500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: P504 Zemljište se nalazi u podnožju Kosmaja, u selu Koraćica. Ima 35 ari i na njemu su 100 stabala mlade šljive, stare oko 4 godine. Ima tehničku vodu, asfaltni prilaz, a struja se nalazi odmah pored placa. Odlična lokacija, udaljena oko 60 km od Beograda i 10 km od Kosmaja.....

 
 
 
  Plac, DONJA TRNAVA, 4.150 €, 520,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac 520 m2 u blizini glavnog puta s pravom nužnog prolaska. Plac je poljoprivredno zemljište. Priključci za vodu i struju su u neposrednoj blizini. Širina placa je 7m. Idealan je za voćnjak i postavljanje kontejnera ili kamp prikolice. Za više informacija slobodno pozovite.....

 
 
 
  Plac, KIKINDA, 20.000 €, 2507,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem plac 2507 m2, u katastru se vodi kao gradsko gradjevinsko zemljište njiva druge klase. Na placu ima bunar sa česmom. Struja gradska do placa. Sa jedne strane asfaltni put, sa druge strane zemljani. U toku je sprovodjenje gradske kanalizacione mreže do placa. Kontakt 060/430-9....

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 19.500 €, 2450,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Plac je površine 24,50 ari i nalazi se u blizini glavnog puta. Mogućnost zamene za stan u Jagodini. Ukoliko imate dodatnih pitanja ili želite da sa nekim od agenata pogledate lokaciju možete nas kontaktirati na neke od sledećih brojeva: 064/831-20-81 064/831-20-64 065/84-77-441 ili....

 
 
 
  Plac, BELO POLJE, 7.900 €, 1000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU – GRAĐEVINSKI PLAC S PANORAMSKIM POGLEDOM, KONATICE, 10 ARI Idealna prilika za izgradnju vašeg doma ili vikendice na mirnoj lokaciji s prelepim pogledom! Prodaje se atraktivan građevinski plac površine 10 ari u mestu Konatice, opština Obrenovac, na glavnom putu koji spaja....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 21.200 € na 22.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, INĐIJA, 22.000 €, 2790,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 21.200 €
15.03.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac u neposrednoj blizini Dunava u selu Slankamenački vinogradi. Očuvano tradicijom u opštini Inđija posebno se ističe ovo malo naselje. Nastalo krajem 19. veka na krajnjim istočnim obroncima Fruške gore, na padinama pobrđa Koševac, ovo živopisno naselje najmlađe je i najmanje u....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 16.000 €, 1994,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 1994m2 u naselju Gabrovačka Reka. Plac se nalazi u prirodnom okruženju sa pogledom prema Suvoj Planini i Tremu. Postoji mogućnost priključka za struju i vodu u neposrednoj blizini. Trenutno je na placu zasad voća, parcela je pravougaonog oblika ulaznog fronta....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Dragobraća, 16.850 €, 2100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene, površine 2100 m2. Ukupnu površinu zemljišta čine dve parcele koje se nalaze jedna pored druge. Plac je ravan, nalazi se pored lokalnog puta, u blizini su priključci vode i struje. Pogodan za gradnju. Uknjižen, vlasnik 1/1.....

 
 
 
  Plac, GABROVAC, 16.000 €, 1994,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 14.000 €, 1783,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Makova sedmica, prodaje se gradsko građevinsko zemljište površine 1783 kvm. Na dobroj lokaciji, asvaltiran put sa mogućim priključcima za gas, struju i uskoro za vodu i kanalizaciju! Na parceli je bušen bunar! Papiri su uredni, vlasništvo 1/1. Red. br. 25-Z7 .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Drača, 24.000 €, 3063,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Drači od 31 ara pored glavnog magistralnog puta Kragujevac - Gornji Milanovac. Pogodno za gradnju, plac je poljoprivredno zemljište po kulturi njiva pete klase. Pravougaonog je oblika, širine 25m a dužine 123m. Struja prolazi pored samog placa. Za sve informacije....

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 10.000 €, 1278,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Gučkom putu, kod Hrama, na 6 km od centra Čačka, površine 12.8 ari, pogodan za izgradnju vikendice. Plac se nalazi do samog asfaltnog puta. Cena 10000 eura Agencija KULA .

 
 
 
  Plac, KIKINDA, 20.000 €, 2507,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 19.000 €, 2438,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju zemljište u Ždraljici na Žeželju od 24,38 ari. Zemljište je poljoprivredno, po kulturi pašnjak. Nalazi se u blizini vodovoda. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom od 09-17h.....

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 29.000 €, 3730,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Merošini, na putu za selo Rožina, površine 3730m2. Plac je poljoprivredno zemljište, nalazi se uz asvaltni put. Uknjižen, čisto vlasništvo, svojina privatna 1 kroz 1. Ukoliko imate dodatnih pitanja budite slobodni da nas kontaktirate. Plac, Merošina - Merošina |....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 16.000 €, 2014,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 16.000 €, 2014,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 19.000 €, 2449,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac se nalazi u mirnom građevinskom reonu, udaljenom od gradske gužve, u selu Golubinci koje pruža osnovne sadržaje poput prodavnica i škola, obdaništa, dom zdravlja. Ova lokacija je idealna za one koji traže tišinu i privatnost, ali ipak žele biti blizu potrebnih urbanih usluga.....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 7.000 €, 906,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran plac površine 9 arI. Površina: 9a -Cena: samo 7.000€ -Ravan teren -Pogodan za različite namene Za više informacija i dogovor oko gledanja, kontaktirajte nas. 064/8-312-063 035/8-222-441 035/8-222-441 .

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 5.500 €, 712,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Makova sedmica, prodaje se poljoprivredno zemljište površine 712kvm. Na placu nema objekata, struje ni vode. Red. br. Z-68 .

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 5.500 €, 715,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Makova sedmica, prodaje se poljoprivredno zemljište površine 715kvm. Na placu nema objekata, struje ni vode. Red. br. Z-67 .

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 10.000 €, 1300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju zemljiste,poljoprivredno, dve parcele spojene u komadu povrsine 1341m2. Plac se nalazi na oko kilometar od grada,na samom ulazu selo Boljevac. Prilaz je sa asfaltnog puta.Vode i struje na placu nema,stim sto prolazi tuda pa je moguce dobiti prikljucak. Papiri su uredni....

 
 
 
  Plac, SOMBOR, 19.500 €, 2550,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Na asfaltnom putu, Sombor – B.Monoštor, prodaje se njiva, karakterisana kao voćnjak 3.klase površine 2556m2, idealno za vikendicu, ko hoće da peca, kanal odmah pored, a i ko hoće da se bavi pčelama, da posadi voćnjak, da odmori. Od centra Sombora udaljeno oko 10km. Uredni papiri,....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 11.000 €, 1438,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinsko zemljište površine 1438m2 koje se nalazi u naselju Kalakača u Beški. Parcela je ravna, fronta širine 11 metara, i prostire se uz sam prilazni put u dužini od 112 metara, do placa se dolazi putem koji je uz sam auto-put E-75. Prilazni put je tucanik i delimično zemljani....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 10.500 €, 1374,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Mihajlovo - očišćen i ograđen plac površine 1.374m2. Na placu postoji uknjižen stambeni objekat površine 153m2, koji je srušen. Ulični front je 27m, struja, plin, pravougaonog oblika, asfaltni put, uknjižen, jedna vlasnik. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 13.300 €, 1747,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac 1747 m2 u Gabrovcu, u blizini manastira, preko puta reke. Plac je poljoprivredno zemljište, očišćeno od šume, sa blagim nagibom prema reci. Plac ima zemljani put, a od asfaltnog je 100 m. U okolini ima kuća, pa je idealan za gradnju kuće ili vikendice, u živopisnom,....

 
 
 
  Plac, GABROVAC, 13.300 €, 1747,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 5.000 € na 3.800 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ŽITIŠTE, 3.800 €, 500,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 5.000 €
29.03.2026 - 3.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište u blizini centra Međe, opština Žitište. Površina 492m2, širina 13m, bez priključaka. Udaljenost od Zrenjanina 47km, od Žitišta 29km. U selu postoji osnovna škola, ambulanta, marketi... Agencijska provizija: 500 Eur Broj upisa u Registar posrednika:1378 .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 15.000 €, 1978,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište, vinograd sa izlazom na sporedni put.Uknjižena, privatna svojina 1/1. Ovo je deo naše ponude, za sve ostale informacije možete kontaktirati našu agenciju nekretnina. .

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 18.000 €, 2382,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prazan građevinski plac pogodan za gradnju vikendice. Nalazi se u blizini jezera Majdan. .

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 21.000 €, 2776,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac u selu Aleksandrovo, opština Merošina, uknjižene površine 2776m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored asfaltnog puta uz koji je dužina fronta 77m, a širina u jednom delu 47m, u drugom 34. Ravan je, pravougaonog oblika, izuzetno pogodan za izgradnju objekata....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 18.000 €, 2383,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na lepom i mirnom mestu u blizini jezera Majdan. Pogodan za izgradnju vikend kuće. .

 
 
 
  Plac, KNJAŽEVAC, 6.000 €, 797,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se parcela površine 797m2. Uknjižena je kao svojina 1 kroz 1, vodi se kao poljoprivredno zemljište, livada. Parcela je na teritoriji katastarske opštine Jalovik Izvor u blizini Kalne. Plac, Knjaževac - Jezava | Prodaja · 797m² · 6.000€.

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 29.000 €, 3856,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

41155, 063 555 832 Zoran, Odličan, potpuno ravan plac u blizini Čortanovaca i na domak puta prema Inđiji. .

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 21.000 €, 2600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac uknjižen kao njiva prve klase, u statusu voćnjaka na terenu. Nalazi se na 8 km od pruge u Pančevu, na putu za Crepaju. Dimenzija 10x250m početnim delom ograđen. Na placu su brojna stabla raznih voćki i oraha. Skrivena od ulice nalazi se neuknjižena vikendica, za renoviranje ili....

 
 
 
  Plac, DOLJEVAC, 15.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u naselju Doljevac, površine 20 ari. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na telefon (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete....

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 14.000 € na 9.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 9.000 €, 1207,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 14.000 €
19.04.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 13 ari, sa direktnim pristupom glavnom putu, što ga čini lako dostupnim i veoma vidljivim. Napomena: Zbog dalekovoda preko parcele nije dozvoljena gradnja stambenih i visokih objekata, niti trajnih konstrukcija bez suglasnosti operatora. Plac je pogodan za:....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 9.500 € na 8.900 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, GRABOVAC, 8.900 €, 1100,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 10.500 €
30.11.2025 - 9.500 €
06.05.2026 - 8.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Posredujemo u prodaji placa koji se nalazi na putu Obrenovac - Šabac u naselju Skela, opština Obrenovac. Plac je uknjizen 1/1 bez tereta i zabeležbi, površine 10.5 ari. Plac se nalazi uz asfaltni put i praugaonog oblika je, dozvoljena je gradnja. U neposrednoj blizini placa nalazi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 369)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>