• GoHome Professional
barem 150 m2 do 178 eura/m2 do 1800 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 150 m2 do 178 eura/m2 do 1800 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 150 m2 do 178 eura/m2 do 1800 eura

  • Za upit "barem 150 m2 do 178 eura/m2 do 1800 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOMBOR, 27.000 €, 153,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosobna porodična nameštena kuća od mešanog materijala površine 153m2, na placu većem od 7ar. Sastoji se od hodnika, spavaće sobe, prolazne sobe, kuhinje, letnje kuhinje i kupatila. Grejanje na čvrsto gorivo, voda sa vodovoda, septička jama. Brojni pomoćni pbjekti, od....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 59.000 €, 337,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Plavinac, sokak iz Mocartove. Legalizovana kuća i plac 13,5 ari. U prizemlju četvorosoban stan, funkcionalan, u izvornom stanju. Sprat i potkrovlje u sivoj fazi. Odlična lokacija za život, moguća kupovina na kredit. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Tašmajdan, 35.000 €, 200,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2024.,

www.indomio.rs

Plac,građevinsko zemljište se nalazi na atraktivnoj lokaciji,praktično na uglu ulica Kraljice Marije i Vladetine ulice.Zemljište je građevinsko namenjeno za stanovanje,trenutno je parking prostor ideo je pokriven privremenim objektima u vidu trafika.Plac predstavlja idealni deo od....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 99.000 €, 557,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Ne propustite ovaj plac na atraktivnoj lokaciji!!! U podnožju skijališta Tornik u čijoj blizini se nalazi i Ribničko jezero, prodaje se plac 5,54 ara idealno pozicioniran, prvi ispod šume i prvi do Gold Gondole na Torniku, Zlatibor. Ovo je idealno mesto za ljubitelje skijanja, da....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 43.000 €, 243,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća od 243 m2 u Srpskom Miletiću, na placu od 320 m2. Kuća poseduje suteren, prizemlje I sprat. Na prizemlju se nalazi hodnik, dnevni boravak trpezarija kuhinja I terasa, a na spratu se nalaze hodnik tri sobe, kuhinja, I dve manje terase. Po podu laminat I pločice, delom....

 
 
 
  Kuća, NIKINCI, 26.000 €, 147,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuca se nalazi u centru sela, kuća je godinama prazna, za kompletno renoviranje je ili rusenje, plac je 2800m2. Za više informacija pozvati. Parking, garaža, Tavan, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 280.000 €, 1600,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

KRNJAČA METRO | 4 GRAĐEVINSKE PARCELE | PRILIKA ZA INVESTITORE | UKNJIŽENO 1/1 Na prodaju su četiri građevinske parcele, svaka površine 3 ara za izgradnju+1 ar puta, na izuzetno traženoj lokaciji u Krnjači neposredno pored METRO Cash&Carry. Reč je o jednom od najperspektivnijih delova....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 280,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

VELIKA KUĆA 280m² + PLAC 38 ARI – CENTAR MAJURA (KOD JAGODINE) RETKA PRILIKA – PROSTOR, LOKACIJA I OGROMAN POTENCIJAL! Na prodaju prostrana porodična kuća od 280m², smeštena u samom centru sela Majur, na velikom i ravnom placu od čak 38 ari – idealno za porodični život, ali i za poslovnu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 133.000 € na 125.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALI MOKRI LUG, 125.000 €, 700,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 133.000 €
15.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara- Mali Mokri Lug- građevinsko zemljište Prodaje se plac od 7 ari na odličnoj lokaciji u Malom Mokrom Lugu, ulica Rade Kondića. Površina: 700 m2 Status: Građevinsko zemljište, uknjiženo, urađena konverzija. Gradnja: Dozvoljena gradnja (Su+Pr+1+Pk), indeks zauzetosti 35%. Infrastruktura:....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 25.000 €, 140,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u Novim Kozarcima kod Kikinde. Kuca je povrsine 140m2, izgradjena je od cigle sa betonskom tavanskom plocom, a nalazi se na placu od oko 11 ari. Poseduje prikljucke za struju, vodu i gas. Na istom placu se nalazi garaza I pomocni objekti, ukupne povrsine oko 140m2.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 150 m2 do 178 eura/m2 (12279)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.