• GoHome Professional
barem 150 m2 do 169 eura/m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 150 m2 do 169 eura/m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 150 m2 do 169 eura/m2 parking

  • Za upit "barem 150 m2 do 169 eura/m2 parking" pronađeno 86 nekretnina - prosečna cena 78 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 177 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 5900 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • podrum
    • 1.sprat
    • pogodan
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOČIN, 85.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJEMO KUĆU 500m u KORUŠKOJ glavni put Lokacija: Banoštor (Srbija, Beočin) Ulica i broj: KORUŠKA Kvadratura: 500m2 Površina zemljišta: 2500m2 Broj soba: 5 soba i više Spratnost: Jedan sprat Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Plac, VALJEVO, 300.000 €, 2091,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ljuti krš, 21 ar, odličan-U ponudi je 21a zemljišta na planini Divčibare u neposrednoj blizini hotela Crni vrh. Dobijena je lokacijska dozvola, urađen je projekat i predat za građevinsku dozvolu. Očekuje se dobijanje građevinske dozvole do kraja marta. Predviđena je izgradnja objekta....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Tašmajdan, 35.000 €, 200,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2024.,

www.indomio.rs

Plac,građevinsko zemljište se nalazi na atraktivnoj lokaciji,praktično na uglu ulica Kraljice Marije i Vladetine ulice.Zemljište je građevinsko namenjeno za stanovanje,trenutno je parking prostor ideo je pokriven privremenim objektima u vidu trafika.Plac predstavlja idealni deo od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 150 m2 do 169 eura/m2 parking'
300.000 €
300.000 €
680.000 €
  Kuća, BEOČIN, 85.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

062518545 Prodajemo Kuću-Restoran u Banoštru-Koruška,na glavnom putu za Susek,blizina Dunava,restoran je nekada radio kao Čarda Koruška,trenutno nije u radu,ispred kuće veliki parking,odličan plac ... .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 29.500 €, 176,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 25.000 €, 150,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa celokupnim imanjem od 3,7ha u selu Krastavče u opštini Gadžin Han. Nalazi se u Zaplanjskoj brdovitoj šumskoj regijiji, koja je prepoznatljiva po čistom vazduhu i prirodnoj lepoti, prepuna rečica i planinskih izvora. Odlična za porodični život i odmor,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 25.000 €, 150,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća u Ljubi, nedaleko od Šida i Erdevika. Kuća ima 5 prostorija, kupatilo i letnju kuhinju. Podovi su betonski te spremni za postavljanje laminata, parketa, pločica. Kuća je površine 110m2 + 38m2 letnja kuhinja + 71m2 pomoćni objekt. Dvorište je prostrano, 1446m2, te ima....

 
 
 
  Kuća, ŽITORAĐA, 23.000 €, 140,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa imanjem 8 parcela, (od toga jedna vinograd blizu kuće) ukupne površine 91,65 ari u Starom Momčilovu, okolina Žitorađe. Kuća je površine u osnovi 70m2, spratnosti P+I ukupne površine 140m2, plac građevinsko zemljište 7,73 ari. Kuća je novije, kvalitetne gradnje.....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 85.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Kuću-Restoran u Banoštru-Koruška,na glavnom putu za Susek,blizina Dunava,restoran je nekada radio kao Čarda Koruška,trenutno nije u radu,ispred kuće veliki parking,odličan plac 2.600m.Za više informacija pozovite. Terasa, Parking, garaža, Satelitska, kablovska TV, U blizini....

 
 
 
  Farma, DONJI PETROVCI, 92.250 €, 580,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na 15 km od Rume i isto toliko do Indjije, a 7 km do naplatne rampe Pecinci, nalazi se ova farma koja ceka svog novog vlasnika. Farma je ociscena i prazna. Na placu koji je povrsine 3000 m2 se nalazi i stambeni objekat od 28 m2. Cena je za dogovor i razgovor. Sve informacije na broj....

 
 
 
  Kuća, ČOKA, 38.000 €, 240,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17912 TProdaje se kuća 120m starije gradnje + spratna kuća 120m2 novije gradnje na obali reke Tise u selu Sanad , blizu drzavne dve granice sa Madjarskom i Rumunijom .Sanad je udaljen 8km od Banje Kanjiže. Plac 933m2, ima par pomoćnih objekata: , ostava, šupe , čardak,....

 
 
 
  Kuća, KULA, 55.000 €, 350,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna, termoizolovana kuća sa odličnim podrumom i mogućnošću uredjenja potkrovlja. Lepo, prostrano dvorište sa dosta pomoćnih prostorija. Kuća se nalazi blizu centra Sivca. . Parking, garaža, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 25.000 €, 145,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u melencima za sve informacije pozvati 0606345653 Terasa, Parking, garaža, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 28.000 €, 161,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća u Torku (opština Žitište) površine 161 m2 na placu od 23.16 ara. Kuća se sastoji prostranog predsoblja, hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, kupatila, i dve sobe. Grejanje na GAS, stolarija drvena. Dvorište ograđeno, poseduje kolski ulaz i čine ga....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 110.000 €, 800,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno- poslovni objekat. Kuća 170 m2, sa placem od 6,61 ara.Porodična stambena zgrada je pr plus 1 sp u osnovi od 107 m2 I pomoćni objekat u osnovi 133 m2. Na placu se nalaze još jedna starija kuća I poslovni objekat gde se obavlja proizvodnja . Ukupna površina pod objektima....

 
 
 
  Farma, BEOČIN, 37.000 €, 274,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18274 Na obroncima Fruške Gore u selu Sviloš nalazi se prelepo imanje koje čeka svog vlasnika.Kuća i pomoćni objekti su uknjiženi 274m2 na placu od 903m2.Ispod samog domaćinstva prolazi potok i prelep pogled koji puca na Frušku Goru. Kuća se nalazi u mirnoj ulici.Imanje....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 40.000 €, 300,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na Fruškoj gori, selo Lug – slovačko mirno naselje, 35 km od Novog Sada Na prodaju kuća u prelepom selu Lug, poznatom po bogatom kulturnom životu i blizini Nacionalnog parka Fruška gora. Selo je idealno za miran život u prirodnom okruženju, a odlično je povezano redovnom....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 239.900 € na 300.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BATAJNICA, 300.000 €, 2300,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 239.900 €
15.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predmet prodaje je plac površine 2300m2, na kome se nalazi prizemna kuća strukture 3.0, kvadrature 90m2 i pomoćni objekat 50m2 (struktura 2.0), u izvornom stanju, moguća je parcelizacija na četiri parcele, kao i konverzija zemljišta, širina placa je 23m, pogodno za stambenu gradnju,....

 
 
 
  Farma, ŠID, 26.500 €, 204,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18251 Seosko domaćinstvo uknjiženo 204m2 na placu od 1530m2. Kuća je gradjena od mešanog materijala cigla i čerpić.Zidovi su debljine 20cm . Uz kuću ima pomoćni objekti. garaža, šupa, pušnica, svinjac i par ptostorija.Stolarija je drvena, , podovi su laminat i pločice,....

 
 
 
  Kuća, SUVI DO, 80.000 €, 650,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2022.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kuću u naselju Suvi Do na placu od 10.8 ari, kuća se sastoji od 3 etaže neto kvadrature od 200m2 po etaži. Samo prva etaža je useljiva, ostale dve etaže su u sivoj fazi. Za vise informacija nazovite nas na telefone 065/222-3922 065/8833-446 065/9513377 Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, NIKINCI, 26.000 €, 147,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuca se nalazi u centru sela, kuća je godinama prazna, za kompletno renoviranje je ili rusenje, plac je 2800m2. Za više informacija pozvati. Parking, garaža, Tavan, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 29.000 €, 240,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u sivoj gradnji ukupne površine 240m2 (osnova 80m2,PR+I+PK) na placu od 14ari. Do placa je asvaltni put i mogućnost priključka na el mrežu i vodovod. U postupku je ozakonjenja. Deo kuće je malterisan i izvedene instalacije Supovac se nalazi na....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Centar, 435.480 €, 3629,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Ski centar Golija sa pristupnim putem, u ovom momentu urađeno i obeleženo 235 parking mesta za putničke automobile. Planom detaljne regulacije za Ski centar „Golija“, uređuje se područje u površini od 262,67 hektara u okviru zone planiranog skijališta i dela turističke celine Odvraćenica....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 435.480 €, 3629,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 25.000 €, 212,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa lokalom u selu Draževac, u centru sela na 100m od škole, apoteke, prodavnice, poste, kafane Marjan, nalazi se 15 km od grada Niša. Kuća ima 212m2, sastoji se od Pr plus 1 sprat, i Pk. Površina placa je 830m2. Prizemlje kuće je odlično za izdavanje poslovnih prostorija.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 35.000 €, 304,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa očuvana kuća u vojvođanskom stilu na 8 km od Kikinde. Udaljena od Novog Sada 118 km a od Beograda 140 kmć Kuća ima 177 m2 + ostali pomočni objekti, ukupno ima 304 m2 na placu od 1450 m2. Kuća poseduje dve sobe do ulice salon , kuhinja sa trpezarijom kupatilo i veliki ulazni hodnik,....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 36.000 €, 315,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Zaplanjskoj Toponici, na tri etaže, pored asvalta, sa potrebnim priključcima, započeta kao objekat za proizvodnu radionicu ili pomoćnu ekonomsku zgradu a sa useljivim stambenim delom. Odlična prilika za ljude sa idejom i planom za investiranje. Privatna svojina,....

 
 
 
  Kuća, KULA, 18.000 €, 160,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za poslovni prostor. Bez okućnice. Ispred veliki parking prostor. Potrebno renoviranje. Poseduje tri sobe, špajz, otvoren hodnik, veliku radionicu. Vlasnik 1/1 Parking, garaža, Tavan, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, KULA, 17.510 €, 156,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Stara kuća za rušenje ili adaptaciju sa velikim placem u Sivcu Prodaje se stara kuća u Sivcu, pogodna za rušenje ili potpunu adaptaciju. Nekretnina se nalazi na prostranom placu koji pruža brojne mogućnosti – idealno za izgradnju nove kuće. Kuća je smeštena na dobroj....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 30.000 €, 273,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE KUĆA U NOVOM BEČEJU, DOBRA LOKACIJA POVRŠINE PLACA 873 M 2 . KUĆA SE MOŽE PODELITI NA DVE STAMBENE JEDINICE. POVRŠINA STAMBENOG OBJEKTA 273 M 2 KOJI JE DELIMIČNO RENOVIRAN ODNOSNO PRVA STAMBENA JEDINICA POVRŠINE OKO 110 M 2 . DRUGA STAMBENA JEDINICA JE SAMO ZAPOČETO RENOVIRANJE....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 16.500 €, 157,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća, relativno renovirana, potrebno ulaganje u krov, blizu banje. Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 15.000 €, 143,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

143m2 (91m2+39m2+13m2), 10,75 ara placa, PR, TA grejanje, podrum, parking. Uknjižena. Na placu od 10,75 ara nalaze se tri objekta od čvrstog materijala. Objekti su za renoviranje i imaju 91m2, 39m2 i pomoćni objekat od 13m2. Nalaze se u opštini Kovačica, mestu uzdin koje je oko 60km....

 
 
 
  Kuća, DESPOTOVAC, 25.750 €, 260,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se „kuća na lakat“ u Despotovu, površine 260m2, na placu površine 16 ari, sa priključkom za struju i vodu. Kuća ima tri velike spavaće sobe sa prozorima prema ulici, svečanu trpezariju sa prozorima prema dvorištu, odvojene toalet i kupatilo u kući, kuhinju i ostavu, letnju....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 260.000 €, 2800,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac za izgradnju poslovno-stambenog objekta na Zlatiboru Poseduje građevinsku dozvolu i moguće je početi gradnju u kratkom roku. Projektovana neto površina objekta je 3.600 m2 sa 61 apartman, 12 podzemnih garaža, 50 parking mesta, SPA centar, otvoren bazen..... .

 
 
 
  Kuća, ORLOVAT, 40.000 €, 220,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća površine oko 220 m2 na placu od 13,31 ara. Prizemlje čini lokal površine 110 m2 sa sanitarnim čvorom i ne zahteva velika ulaganja. Na spratu stambeni deo sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Građena od čvrstog materijala (cigla....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 55.000 €, 600,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Mužlji površine 5.51 ar. Na placu ucrtana kuća površine 159 m2 sa komunalijama (voda i kanalizacija). Struja je isključena. Plac sređen i trenutno se koristi kao parking. U centru Muzlje, u blizini prodavnice, škole, pošte, autobuske stanice... Uknjićen 1/1 .

 
 
 
  Plac, BEČEJ, 400.000 €, 2199,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE FARMA ZA UZGOJ ŽIVINE U MILEŠEVU . Nepokretnost k.o. Mileševo parcela br. 204 , parcela br.205 , parcela br . 209 pracela br 2010 građevinsko zemljište izvan građevinskog područja, svojina privatna. Ukupne površine svih parcela od ukupno 99 ara 21 m 2 gde postoji upisano....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 17.000 €, 188,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u selu Gornji Barbeš, kuća je u osnovi 94 m2 (prizemlje) plus sprat. Pored kuće na placu od 796 m2 nalazi se i okućnica. U selu ima apoteka, pošta, autobusko stajalište, prodavnica. U prizemlju kuće je garaža (u jednom delu). Sprat se sastoji od dnevne sobe, kuhinje....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Đuriselo, 175.000 €, 960,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni objekat u selu Đuriselo, kod Kragujevca, površine 960 m2, na parceli površine 3169 m2. Objekat se nalazi pored asfaltnog puta, na par kilometara od saobraćajnice Kragujevac Kraljevo. Ima tri niova. Stambeni deo je sređen i namešten. Površina stambenog....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 1.500.000 €, 19000,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zemljište sa projektom i građevinskom dozvolom za 11.800m2 na idealnoj lokaciji - u centralnoj industrijskoj zoni na teritoriji Stare Pazove. U ovoj zoni postoji veliki broj firmi koje se bave logistikom i transportom. Odličnog je položaja s obzirom da je u blizini glavnih saobraćajnica,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 22.000 €, 288,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Starija kuća 288m2 uknjiženo u centru Erdevika. Kuća je za kompletno renoviranje. Kuća ima 6 soba , kupatilo i sremački trem skoro celom dužinom kuće. Struja i voda su isključeni ali su instalacije razvedene po kući . Plac je 2173m2 iz 3 parcele. Vlasnik 1/1, kuća legalizovana. Ispred....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, ČAJETINA, 260.000 €, 3600,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac za izgradnju poslovno-stambenog objekta na Zlatiboru Poseduje građevinsku dozvolu i moguće je početi gradnju u kratkom roku. Projektovano je 61 apartman, 12 podzemnih garaža, 50 parking mesta, SPA centar, otvoren bazen..... .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 82)

<< <1 2> >>