• GoHome Professional
barem 150 m2 Zadnjih 7 dana uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 150 m2 Zadnjih 7 dana uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 150 m2 Zadnjih 7 dana uknjižen

  • Za upit "barem 150 m2 zadnjih 7 dana uknjižen" pronađeno 54 nekretnina - prosečna cena 1.387 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 80000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Medijana, 190.000 €, 169,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuće - Centar(Centar)Prodaja kuće u strogom centru Niša, na placu od 508 m2 (zajednički plac sa komšijom, svako koristi po polovinu placa), uknjižene površine 169 m2. Kuća se sastoji od PR, sprata i potkrovlja (trenutno je samo u grubim radovima, koji može da se sredi po želji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 423.000 €, 146,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija Voždovca, u ulici Vojvode Stepe, nalazi se nekretnina koja se retko pojavljuje na tržištu — prostran i autentičan trosoban stan sa velikim spoljnim prostorima i otvorenim panoramskim pogledom na grad. Stan površine 146m² smešten je na VI spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 495.000 €, 158,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo veoma lep i svetao dupleks stan na 4. spratu održavane zgrade novije gradnje sa liftom, na samo par minuta udaljenosti od Đeram pijace. Stan se sastoji iz dva nivoa. Prvi nivo stana se sastoji iz ulaznog dela, toaleta, spavaće sobe sa kupatilom, prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 150 m2 zadnjih 7 dana uknjižen'
625.000 €
625.000 €
690.000 €
  Stan, BEOGRAD, Lion, 370.000 €, 160,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux penthaus od 160m2 sa odlicnom lokacijom u mirnom kraju na Lionu. Četiri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, balkon, zatvorena terasa od 21 m2, ostava, dva kupatila I dva odvojena ulaza u stan (glavni i tehnički). Odlična lokacija (na pesackoj udaljenosti od par minuta....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 495.000 €, 160,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo Premium 4.0 stan na Banovom brdu, preko puta parka. Zgrada novije gradnje, uredno održavana, sa portirskom službom, na idealnoj lokaciji. Stan je po strukturi četvorosoban, sa master spavaćom sobom površine 24m2 sa sopstvenim kupatilom, dve dečije sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 570.000 €, 161,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen četvorosoban stan na prvom spratu održavane stambene zgrade, kvalitetna gradnja 90-ih godina prošlog veka. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak iz koga se izlazi na zastakljenu terasu, trpezarija, kuhinja sa ostavom, toalet. poseban spavaći....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 575.000 €, 167,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na Retenziji, u blizini Zemunskog keja, nudimo vam petosoban stan (duplex) na sedmom spratu u održavanoj zgradi koja se izdvaja lepim i održavanim ulazom, ukrašenim stepeništem i bešumnim liftom. PVC spoljna stolarija, rađena izolacija i sređena fasada. Grejanje CG. Uknjižen, ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 423.000 €, 146,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini voždovačke crkve, nalazi se ovaj autentičan i veoma prijatan stan trosoban stan, smešten u uredno održavanoj zgradi sa 2 lifta. Stan je trostrano orijentisan, izuzetno svetao i prozračan, ispunjen prirodnom svetlošću tokom celog dana, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 449.000 €, 181,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostran dupleks od 115,6 m2+65.41m2 u Beogradu, na Zvezdari, u Mirijevu, na 4. i 5. spratu zgrade od 5 spratova. Stan je uknjižen, što predstavlja dodatnu sigurnost pri kupovini. Lokacija je veoma pogodna za porodičan život, jer pruža mirnije okruženje, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 711.000 €, 144,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo vam prelep stan u BW Aria. Zgrada poseduje lobi sa recepcijom, kao i 24-časovno fizičko-tehničko obezbeđenje. Stan je okrenut prema unutrašnjem dvorištu sa direktnom pogledom na reku, tako da ima obezbeđen miran i tih ambijet za život i pruža visok nivo standarda za život.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 299.999 €, 144,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU – KUĆA U KRAGUJEVCU SA POMOĆNIM OBJEKTOM I PLACEM Prodaje se nepokretnost na atraktivnoj lokaciji u Kragujevcu, u katastarskoj opštini Kragujevac I, na parceli ukupne površine 348 m² . Parcela ima dva prilaza/ulaza: direktno iz ulice, kao i iz zadnjeg dela (prilaz u pravcu/....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

4.0, 142m2 (84m2 korisne grejne površine + dve terase + dva balkona ukupno 58m2), 1/2, duplex, EG, garažno mesto, ostava, interfon, internet, ktv, video nadzor. Ulica Aleksandra Tirnanića Tirketa nalazi se na Dedinju i prostire izemeđu ulica Baje Pivljanina i Milana Blagojevića Španca.....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 139.900 €, 205,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

UKNJIŽENA KUĆA NA KOSMAJU! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 139.900 EURA Lokacija: Opština Sopot, Stojnik Površina: kuća 205m2 + 28m2 pomoćnog objekta + 11 ari placa (sve uknjiženo) Kuća se sastoji od tri nivoa koja čine: - 2 sobe; - trpezarija sa kuhinjom; - kupatilo; - velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 929.000 €, 210,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji prodaje se luksuzno sređen stan. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dve velike spavaće sobe, velikog trpezarijskog dela sa kuhinjom, dva kupatila, garderobera, ulaznog hodnika i dvorišta od 89m2. Iz svih prostorija postoji mogućnost izlaska u dvorište. Uz stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 305.000 €, 139,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

BULBULDER, ZVEZDARA – ČETVOROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi izuzetno svetao, prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 139m², smešten u mirnoj ulici na Zvezdari, Bulbulder! Stan predstavlja odličnu priliku kako za porodičan život, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 550.000 €, 220,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji između Vukovog spomenika i Kalenić pijace, prodaje se prostran lokal u prizemlju stambeno-poslovne zgrade, sa izlogom i izlazom na dve ulice. Lokacija vrhunskog potencijala – idealno uklopljena u živu rezidencijalno–poslovnu četvrt, sa odličnom infrastrukturom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 480.000 €, 138,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Nekretnina se nalazi na izuzetnoj lokaciji, u ulici Gavrila Principa, u dvorisno orijentisanoj zgradi. Stan zauzima kompletnu površinu prvog sprata manje stambene zgrade sa ukupno tri sprata. Po strukturi je petoiposoban i veoma funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od pet zasebnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 230,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115673, II/, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se LUX DUPLEX**SMART HOUSE** BEZ KOSINA - TELEP 230 m2 + PARKING MESTO + GARAZA (29 m2). 3 Terase (7 m2, 30 m2 i 35 m2) NE ULAZE u kvadraturu stana. 6 spavacih soba, 3 kupatila. Prodaje se sa svim lux namestajem i lux....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Stari Grad, 900.000 €, 244,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132233, 3a, spratna, 2, uknjizen. Lux gradnja. Uknjizena 1/1. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Kuća, Novi Sad -....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 449.000 €, 250,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je kuća na četiri nivoa idealna za porodično stanovanje ili kao investicija. Karingtonka od crvene fasadne cigle. Prvi nivo se sastoji od velikog dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na veliku terasu, trpezarijskog dela, sobe, kuhinje, ulaznog hodnika i toaleta. Drugi nivo:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 268,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Skojevsko naselje, Luke Vojvodica, 5.0, 268 m2 sa 2 terase, II od II sprata, dupleks, cg, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 138 m2, dva natkrivena parking mesta u ceni stana, novija zgrada....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 293.000 €, 290,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132121, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. LUX PORODICNA KUCA NA POTEZU VETERNIK - FUTOG, 5 km od Novog Sada, 290 m2 SU+PR+PK. Video nadzor i alarm. Kanalizacija, gradska voda i asfalt. Suteren ima vesernicu, 1 sobu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 675.000 €, 638,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu stambenu zgradu koja nudi izuzetnu priliku za profitabillni biznis. Zgrada ima 9 stanova različitih struktura od garsonjera do trosobnih. Svi stanovi su kompletno završeni i namešteni osim stana u potkrovlju koji kupac može dovršiti i opremiti....

 
 
 
  Plac, VRČIN, 20.000 €, 950,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Vrčin - Železnička plac/građevinsko zemljište, 9.50a, front prema ulici 36m U ponudi građevinsko zemljište površine 9.50a u Železničkoj ulici, u Vrčinu. Zemljište je pravougaonog oblika sa frontom prema ulici od 36m. Nedaleko od placa su priključci za vodu i struju. Uknjižen....

 
 
 
  Plac, BANJA, 45.000 €, 1812,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Ribarskoj banji. Ukupna površina placa je 3623m2, prodaje se polovina (1812m2). Nalazi se do samog puta, ima asfaltni prilaz, sve komunalije dostupne (struja, voda, kanalizacija). Uknjižen, čisto vlasništvo. Za više informacija slobodno pozovite. Plac, Kruševac -....

 
 
 
  Poslovni prostor, SMEDEREVSKA PALANKA, 900.000 €, 3720,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Smederevska Palanka - INVESTICIONA PRILIKA SA ODMAH AKTIVNIM PRIHODOM! poslovni prostor, 3720m², PR+I, parking Na prodaju poslovni objekat površine 3. 720m² u dva nivoa, smešten u Smederevskoj Palanci — lokaciji sa odličnim potencijalom za industrijske, logističke i komercijalne delatnosti.....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 51.500 €, 1045,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.045 m2, idealno za porodičnu kuću, vikendicu ili investiciju u budućnosti.Na placu se nalazi uknjižen objekat od 14 m2, trenutno ruševan, što može biti dodatna administrativna prednost za buduće planove gradnje.Šta ovaj plac izdvaja:nov....

 
 
 
  Plac, VRČIN, 295.000 €, 11869,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Vrčin - Krajiška plac, 118.69 ari, front prema ulici 60 metara Prodaje se građevinsko zemljište od 118,69ari u Krajiškoj ulici u Vrčinu. Zemljište je pravougaonog oblika, front prema ulici je 60 metara. Nedaleko od placa je priključak za vodu, struju i gas. Plac je na mirnom....

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 29.000 €, 3730,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Merošini, na putu za selo Rožina, površine 3730m2. Plac je poljoprivredno zemljište, nalazi se uz asvaltni put. Uknjižen, čisto vlasništvo, svojina privatna 1 kroz 1. Ukoliko imate dodatnih pitanja budite slobodni da nas kontaktirate. Plac, Merošina - Merošina |....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Resnik, 120.000 €, 2000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U naselju Resnik na prodaju plac od 20ari, prema planu generalne regulacije za porodičnu gradnju. Plac je uknjižen. .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 49.000 €, 6331,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Barajevo, Beljina - Karađorđeva plac/poljoprivredno zemljište, 63.31a, front prema ulici 21m U ponudi poljoprivredno zemljište (dve parcele) površine 63.31a u selu Beljina, u opštini Barajevo, na oko 40km od Beograda. Parcela do asfaltirane ulice je površine 16.60a, pravougaonog oblika....

 
 
 
  Plac, MLADENOVAC, 750.000 €, 6000,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Mladenovac plac, 60 ari Prodaje se plac na odličnoj lokaciji. Idealan za investitorske poslove. Uknjižen. Agencijska provizija 2%. Agent: Bogdan Obradović .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 115.000 €, 2300,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132224, uknjizen. Prodaja DUMBOVO - GRADJEVINSKI PLAC 2300 m2, PR+2+PK u gradjevinskoj zoni u naseljenoj oblasti. Struja, voda na placu pored. Plac je ravan, idealan za gradnju. Moguca parcelizacija na manje placeve. Uknjizen 1/1. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Blok 72, 1.400.000 €, 3423,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 72 - Lanište plac - građevinsko zemljište, 34.23a U ponudi plac - građevinsko zemljište koje se, prema Informaciji o lokaciji, nalazi u zoni porodičnog stanovanja sa komercijalnim sadržajima. Pozicioniran je u neposrednoj blizini raskrsnice Surčinske magistrale....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 70.000 €, 15500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132216, uknjižen. Prodaja - poljoprivredno zemljište – I klasa, Novi Sad. CENA JE FIKSNA! Ukupna površina 15.504 m². Zemljište je ravno, plodno i pogodno za različite poljoprivredne namene, kao i kao dugoročna investicija zbog atraktivne lokacije i blizine grada. Vlasnik....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Žarkovo, 99.000 €, 614,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je odličan, uknjižen i ravan plac koji se prostire na 6 Ari. Plac je ušuškan i u potpunom je miru prirode, na tihom proplanku u blizini crkve. Od centra Banovog brda, kolima se stiže za 10.-tak minuta. Okruženje je veoma uređeno, kuće i dvorišta u ovom delu naselja veoma....

 
 
 
  Plac, ŠEPŠIN, 1.200.000 €, 8054,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Mladenovac, Šepšin - Raljska plac, 80.54 ara Prodaje se plac koji se nalazi uz autoput Beograd-Niš, nedaleko od naplatne rampe Mali Požarevac, ukupne povrsšine 8054m2. Najveća parcela od 6332m2 je građevinsko zemljište na kome se nalazi uknjižen objekat od 27m2, dok su druge dve parcele....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 675.520 €, 8400,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132215, uknjizen. Prodaja - GRADJEVINSKO zemljiste – I klasa, Novi Sad. CENA NIJE FIKSNA! Ukupna povrsina 8444 m², u blizini hotela Sole Mio. Blizina svih infrastruktura, voda, struja, kanalizacija. Plac je u gradjevinskoj zoni, ravan. Dugorocna investicija zbog atraktivne....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 16.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na međi između Palilule i D. Vlasa. Ukupna povšina placa je 16a, ulazni front placa je 35m2, pravougaonog oblika. Nije na glavnoj sobraćajnici, ali je odlično lociran u neposrednom okruženju brojnih objekata različitih namena. Prelep prirodni ambijent, izolovan od....

 
 
 
  Plac, SREMSKA MITROVICA, 24.000 €, 1200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovo je idealna prilika da postanete vlasnik izuzetnog građevinskog placa površine 12 ari i 26 m², smeštenog na idiličnoj lokaciji na obroncima Fruške gore. Plac je okružen prirodnim lepotama i nalazi se u vikend zoni iznad mesta Ležimir, nadomak Nacionalnog parka Fruška gora, gde....

 
 
 
  Plac, GABROVAC, 11.000 €, 1847,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac 1847m2, nalazi se na kraju sela Gabrovac prema selu Vukmanovo. Plac je poljoprivredno zemljište, izlazi na asfaltni put. Uknjižen, vlasništvo 1/1, za dodatne informacije, stojimo vam na raspolaganju. Plac, Niš - Gabrovac | Prodaja · 1847m² · 11.000€.