• GoHome Professional
barem 150 m2 Zadnjih 7 dana podno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 150 m2 Zadnjih 7 dana podno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 150 m2 Zadnjih 7 dana podno grejanje

  • Za upit "barem 150 m2 zadnjih 7 dana podno grejanje" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 2.209 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • potkrovlje
    • luksuzan
    • pogodan
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOPOT, 245.000 €, 168,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetnu kuću u Rogači, na jednoj od najlepših lokacija na Kosmaju (opština Sopot). Kuća se nalazi na 330m nadmorske visine, što pruža nestvaran panoramski pogled i savršenu mikro-klimu. Osnovni podaci: • Kvadratura: 122 m² (korisna površina) / 168 m²....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 330.000 €, 146,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 7 modernih luksuznih kuća površine 146m2 sa sopstvenim bazenima površine 10x4 u ekskluzivnom zatvorenom naselju u blizini Kosmaj. Kompleks je osmišljen kao prava oaza mira i privatnosti, okružena prirodom, zelenilom i čistim vazduhom, na svega 40 minuta od grada —....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 365.000 €, 175,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo troiposoban stan u novogradnji, u najlepšem delu Zvezdare, između Bulevara kralja Aleksandra i ulice Dimitrija Tucovića. Objekat će biti modernog izgleda, izgrađen po najvišim standardima gradnje. Stan će se nalaziti u prizemlju zgrade, ukupne površine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 150 m2 zadnjih 7 dana podno grejanje'
523.082 €
523.082 €
225.000 €
  Kuća, SMEDEREVO, Na upit, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojoglas.rs

Na prodaju ili izdavanje kuca LUX opremljena 150kv na 4 nivoa,Smederevo "Zlatno brdo" 5min od centra grada, pogled na Dunav Dnevna soba,trpezarija,radna soba,3 spavaće,kupatilo, wc,ostave,tavan,garaža. Dve terase,dvoriste ogradjeno.. Dva ulaza iz dve ulice i iz garaze-topla veza.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 598.000 €, 155,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ekskluzivan penthaus površine 155 m2, grejne površine 126 m2, projektovan za vrhunski komfor i privatnost. Stan je četvorosoban po strukturi i izuzetno funkcionalnog rasporeda. Dnevni deo je prostran i svetao, dok je spavaći deo organizovan kao poseban blok koji pruža maksimalan....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 300.000 €, 157,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuca bez agencijske provizije. bruto: Luksuzna kuca na Avali, oko 157 m² na 10 ari privatnog zemljišta, sa bazenom i prelepim pogledom na Avalski toranj. Idealna kao dom za svakodnevni život ili vikendica za opuštanje u prirodi samo 30 minuta od Beograda. Sta dobijate:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 406.000 €, 140,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo izuzetan porodičan stan smešten u ulici Olge Spiridonović, u mirnom i lepo uređenom delu grada, idealnom za porodičan život. Stan se nalazi na drugom spratu uredne manje stambene zgrade novije gradnje, sa malim brojem stanova, što budućim vlasnicima pruža dodatni osećaj....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 325.000 €, 240,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izuzetno kvalitetna i luksuzno izgrađena kuća u Jagodini, smeštena u mirnom delu šireg centra grada, na lokaciji koja pruža savršen balans privatnosti i blizine svih važnih sadržaja – škole, sportskog centra i akva parka. OSNOVNE KARAKTERISTIKE Objekat upisan po Zakonu....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, Na upit, 330,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojoglas.rs

Prodaje se uknjizena kuca sa poslovnim prostorom. Nova Pazova, Branka Copica Plac povrsine 5,2a na mirnoj i dobro povezanoj lokaciji. Kuca (prizemlje+sprat) u osnovi 146 m2, ukupne korisne povrsine 186 m2. Kvalitetna gradnja (sendvic zid) STRUKTURA KUCE: Prizemlje: Hodnik, mokri cvor(wc),....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 321.000 €, 444,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

rbana vila na Gradnulici,sa potencijalom za poslovnu investiciju. Blizina dve osnovne škole, vrtića i manjeg tržnog centra. Površine 302m2 na placu od 444m2. Prizemlje kuće se sastoji od velikog dnevnog boravka spojenog sa trpezarijom i izlaskom na tersu od 40m2 koja je urađena u....