• GoHome Professional
barem 140 m2 lođa uknjižen do 2000 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 140 m2 lođa uknjižen do 2000 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 140 m2 lođa uknjižen do 2000 eura/m2

  • Za upit "barem 140 m2 lođa uknjižen do 2000 eura/m2" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 1.373 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 120000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 283.600 €, 140,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se salonski stan 140 kvm u užem centru grada, u zgradi stare, kvalitetne gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan severo zapadno, istočno i južno, a sastoji se od ulaznog hodnika, dve prostrane spavaće sobe, od kojih jedna ima izlaz na manju lođu koja gleda ka ulici,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 398.000 €, 220,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2023.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Bulevara kralja Aleksandra prodaje se funkcionalan, dvoetažni stan, koji sada funcioniše kao dve zasebne stambene jedinice (dve kuhinje, dva kupatila, dve lođe). Svetao, renoviran, sa odličnim pogledom na Bulevar, dvostrano orijentisan, komforan stan, idealan za višečlanu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2024.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Đeram pijaca - Bulevar kralja Aleksandra 5.0, 220m2 (dve lođe 14m2), 6/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, dvoetažni stan kod Đeram pijace, u najlepšem delu Bulevara kralja Aleksandra. Dvostrano je orijentisan (sever-jug) i funkcioniše kao dve zasebne stambene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 140 m2 lođa uknjižen do 2000 eura/m2'
278.000 €
278.000 €
180.000 €
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 278.000 €, 136,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 6. 0, dupleks, 136m2 (lođa 7m2), 4/4, EG, klima, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan i prostran stan na Karaburmi u jednoj od lepših i mirnijih ulica, na četvrtom spratu stambene zgrade. Ima dve etaže (donja etaža 67m2 i gornja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 259.000 €, 132,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, uknjižen stan. Na mirnoj lokaciji u blizini vrtića, škola, prevoza i marketa. Funkcioniše kao dve zasebne stambene jedinice a uz minimalna ulaganja može se izdvojiti i treća stambena jedinica. PROSTORIJE: I NIVO - predsoblje, hodnik, dve kuhinje, dnevni boravak, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 288.400 €, 186,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi prelep luksuzan komforan stan na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini pešačke zone. Nalazi se u jednom od natraženijih delova grada zbog blizine brojnih marketa, tržnih centara, kao i mnogih bitnih institucija. Stan je po strukturi petosoban sa izuzetnim rasporedom prostorija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 250.000 €, 163,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U zgradi od crvene fasadne cigle, Komgrap-gradnja, odličan stan sa dva kupatila, dve velike lođe i jednom manjom. Trostran svetao stan, sa mogućnošću podele na dve stambene jedinice. Pripadajući podrum. Uknjižen. Menadžer prodaje Ilija Škorić, 065 963 2705 Agencijska provizija 2%....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 499.000 €, 384,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2023.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je odlična porodična kuća u Surćinu novije gradnje. Kvalitetno je izgrađena i uknjižena.Kuća ima garažu koja je također uknjižena i nalazi se u suterenu kuće i funkcioniše kao poslovni prostor.Na visokom prizemlju je trosoban stan . Na prvom spratu je isto trosoban stan.Oba....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 139.000 €, 130,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100760, I/II, dupleks, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Stan se nalazi blizu O.Š. Branko Radičević.Uknjižen je iz ozakonjena. Prvi nivo,kuhinja,dnevni boravak,spavaća soba,kupatilo,tri manje terasi ,oko 1.5kvm. Drugi nivo,izvedene....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 309.000 €, 312,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća sa parcelom površine 252m2, na odličnoj lokaciji, kod apelacionog suda. Objekat je bruto površine u osnovi 104m2, spratnosti SU+VPR+Pk (ukupna bruto površina 312m2).Kuća je sa unutrašnjim stepeništem koje povezuje etaže. Suteren se sastoji od ulaznog predprostora,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Nova Misa - Bokokotorska 4.0, 150m2 (terasa i lođa 10m2), 3/3, podno grejanje, interfon, parking Izuzetno funkcionalan stan na prodaju u Pančevu, novije gradnje, u zgradi sa malo stanova. Stan je dupleks i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 150.000 €, 389,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini centra Novih Banovaca na placu površine 6,24 ari nalaze se dve kuće. Pet zasebnih stambenih jedinca, lokal sa izlogom, garaža i podrum. 1. Kuća do ulice neto površine 304 m2 (Po+pr+1), nalazi se na dve etaže koja se sastoji od tri stambene jedinice, dva trosobna stana, oba....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 400,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 160.000 €
15.02.2026 - 150.000 €
25.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Begaljica – 7. jula kuća, 400m2, terasa, dve lođe, PR+I+PTK, EG/kotao, parking, garaža, pomoćni objekti, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 78.91 ari Na prodaju kuća i prostran plac površine 78,91 ari sa više stambenih i pomoćnih objekata, smešten u mirnom delu Begaljice.....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 14.900 €, 1000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U mogućnosti smo da Vam ponudimo plac - zemljište ( njiva 4.klase) površine 1000 m2 u vikend naselju Suvodol i nalazi se pored autoputa kod Kolara na udaljenosti od oko 1300 metara prema Smedevskoj Palanci i na samo 40 minuta vožnje od Beograda.Na placu je nelegalno sagrađena kuća....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 10)

<< <1> >>