• GoHome Professional
barem 140 m2 do 342 eura/m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • barem 140 m2 do 342 eura/m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 140 m2 do 342 eura/m2

  • Za upit "barem 140 m2 do 342 eura/m2" pronađeno 14 081 nekretnina - prosečna cena 76 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 324 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 359 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 3000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • 3.sprat
    • parking
    • prizemlje
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, RAJKOVAC, 320.000 €, 1000,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: PP62 Na prodaju ogromna hala u izgradnji površine 1.000 kvadratnih metara na parceli od 30,82 ari, koja se nalazi u Rajkovcu, neposredno uz asfaltni put, pružajući izvanrednu dostupnost i praktičnost. Omogućava raznolike mogućnosti primene - bilo da razmatrate skladištenje,....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 80.000 €, 250,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE KUCA U Starim Banovcima ulica Djoke Jovanovica 1 .Velika kuća ima 200kvadrata a mala kuca 50 kvadrata.Obe kuce su na placu od 11ari .Vlasnik sam nepokretnosti 1/1.Cena 80000 evra. Sve ostale info po pozivu 064-27-32-637 .

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 140.000 €, 438,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra - 3002068- Prodaje se kvalitetno izgrađena stambeno-poslovna kuća u mirnom delu grada, pogodna za razne delatnosti i porodično stanovanje. Ukupna površina stambenog prostora je 270 m², 126 m2 prizemlje + potrkovlje, sa funkcionalnim rasporedom prostorija, idealnim....

 
 
 
  Kuća, UB, 99.000 €, 310,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU! Objekat za adaptaciju na Ubu Nalazi se u ulici 1. Maja blizu centra grada Plac površine 5.5 ari Ukupna kvadratura objekta je 310 m2 Zgrada u osnovi 106 m2 U prizemlju se nalaze dva lokala Na spratu i potkrovlju stambeni prostor po 100 m2 Vlasništvo uredno Mogućnost realizacije....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 55.000 € na 46.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 46.000 €, 133,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.08.2025 - 62.000 €
03.09.2025 - 55.000 €
17.04.2026 - 46.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća površine 133 m², smeštena na prostranom placu ukupne površine 1.382 m², u mirnom mestu Telečka, opština Sombor. Kuća je građena od čvrstog materijala i sastoji se iz prizemlja i sprata, povezanih unutrašnjim stepeništem. Prizemlje sadrži: Ulazni hodnik Dve....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 55.000 € na 46.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TELEČKA, 46.000 €, 133,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 55.000 €
17.04.2026 - 46.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA!! Na prodaju spratna kuća u Telečki, površine 133m², na prostranom placu od 1382m². Kuća je građena od čvrstog materijala i sastoji se od prizemlja i sprata povezanih unutrašnjim stepeništem. Prizemlje obuhvata ulazni hodnik, dve komforne sobe, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 175.000 €, 550,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je na 80 m od budućeg autoputa Novi Sad-Ruma. Kuća se nalazi na putu za banju Vrdnik. U sklopu kuće se nalazi resotran. Kuća je sa 9 ari placa. Kontakt telefon: 063519661 Slobodan .

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 70.000 €, 220,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Bačkom Gračacu na glavnoj ulici. Sprat je uređen za stanovanje a u prizemlju je poslovni prostor, lokal, diskoteka, magacinski prostor i garažaU ekonomskom dvorištu je mešaona stočne hrane, usipni koš i dva silosa za skladištenje žitarica od po 11 t kao i dodatni....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 159.000 €, 500,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Hitna prodaja, kuca izuzetnog kvaliteta sa dva odvojena ulaza, komplet zavrsena, useljiva odmah. Moguca zamena za trosoban stan i doplatu .

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 220.000 € na 260.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NIŠ, Medijana, 260.000 €, 818,00 m2 cca 320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 220.000 €
27.03.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac na keju iza regrutnog centra. Nalazi se u mirnom delu, blizu su pravni fakultet, otvoreni tržni centar, zelena pijaca, tvrđava. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 818m2. Dozvoljena je izgradnja porodičnih kuća i zgrada, te objekata u komercijalne,....

 
 
 
  Plac, KAC, 136.000 €, 428,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

- Kralja Petra I, Kać - uknjižen plac od 428m2 - zemljište u gradjevinskom području - po urbanističkom planu predviđeno je za vanstambenu delatnost, poslovanje, ugostiteljstvo, trgovina Za sve dodatne informacije, kontakt telefon 066-82-92-200 Igor Ćućuz i 065-27-27-090 Nikola Ljuboja,....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, ŽABALJ, 190.550 €, 600,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju, vila od 600 m2, od toga 50% stambeno i 50% poslovno.Stambeni deo moze da se proširi i na deo poslovnog ako zahteva veličina porodice, stambeni deo ima 3 salona 5 spavaćih soba, 3 kupatila 2 kuhinje. Poslovni deo ima sa ulice lokal od 40 m2 koji je u sivoj fazi, iznad lokala....

 
 
 
  Kuća, KULA, 40.000 €, 126,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična sad renovirana kuća u Crvenki. Ukupna površina sa terasom 126 m². Plac 1000 m².Postavljena je hidro i termo izolacija.Materijal zida: cigla.Krov je u odličnom stanju.Kuća ima 4 sobe, kuhinju i kupatilo.Postavljeni su novi vodovod i kanalizacija, Prostrana kuhinja (14m²),....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 59.000 €, 186,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Beoexpert zastupa prodaju kuće u centru Padinske Skele - Palilula. Koncipirana je kao tri zasebne celine. U prizemlju su dve od 68 m2 i 40m2. Veća je odgovarajuća kao poslovni prostor: kafić, prodavnica, uslužna delatnost a može i kao dvosoban stan. Manji prostor je jednosoban stan,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 85.000 €, 268,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – Kuća zidana od čvrstog materijala koja se sastoji se iz 2 etaže, površine 268m2 (134m2 prizemlje + 134m2 potkrovlje) na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom i nezavršenim pomoćnim objektima. U prizemlju se nalazi hodnik, 2 veće spavaće sobe, kupatilo, dnevna soba....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
15.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, POPOVAC, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 150.000 €
15.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 206.000 €, 650,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca se nalazi u selu Gornje Medjurovo. Sastoji se PK, I sprata i PK, povrsine 650 m2. Povrsina placa iznosi 4288 m2. Na PR je dnevni boravak, 3 spavace sobe, kuhinja, kupatilo, terasa (2mx24m). I sprat se sastoji iz 5 spavacih soba, kuhinje, kupatila, terase. Potkrovlje je nedovrseno,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 450.000 €, 1420,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac na Vizantijskom bulevaru u blizini restorana Švajcarija površine 1420m2. Gradsko gradjevinsko zemljište, privatna svojina 1/1. Topla preporuka agencije! Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt. .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 90.000 €, 284,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi spratna kuća građevinske površine 200m2+ porodična stambena zgrada 72, pomoćna zgrada 72m2 Kuća, Paraćin | Prodaja · 284m² · 90.000€.

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 57.000 €, 180,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Bačkom Gradištu, ulica Glavna 83. Kuća ima 2 stambene jedinice sa 2 trofazna priključka za struju i priključak za gas. Od nusprostorija poseduje garažu, letnju kuhinju i 2 svinjca. Sve je uknjiženo, bez tereta. Cena je 57.000 evra. Za ozbiljne kupce postoji mogućnost....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 57.000 €, 180,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Terasa Glavna 83 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Liman I, 95.000 €, 300,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131666, uknjižen. Prodaje se uknjižen plac u naselju Mali Beograd u blizini Temerinskog puta, ali ne na glavnom putu. Plac ima 365m2. Front oko 20m. Okružen je porodičnim kućama. Dozvoljena je gradnja porodične kuće ili male urbane vile, što može biti interesantno investitorima.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 47.500 €, 150,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115907, PR/PR, pomoćni objekti(1), klima, terasa, izvorno stanje, montažni, fasada dobra, parking, ugostiteljski objekat. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 95.000 €, 300,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131666, uknjizen. Prodaje se uknjizen plac u naselju Mali Beograd u blizini Temerinskog puta, ali ne na glavnom putu. Plac ima 365m2. Front oko 20m. Okruzen je porodicnim kucama. Dozvoljena je gradnja porodicne kuce ili male urbane vile, sto moze biti interesantno investitorima.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Čukarička Padina, 47.500 €, 150,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115907, PR/PR, pomocni objekti(1), klima, terasa, izvorno stanje, montazni, fasada dobra, parking, ugostiteljski objekat. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 95.000 €, 300,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Novoj Pazovi od 300m2 u ulici Radničkoj, sa postojećim komunalnim priključcima. Kuća se sastoji od podruma koji se proteže celom dužinom kuće, prizemlja sa dva ulaza i mogućnosti odvajanja u zasebne stambene jedinice, sprata, potkrovlja i dodatne garsonjere kao nezavisnog....

 
 
 
  Kuća, RITOPEK, 95.000 €, 300,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kvalitetno rađen objekat, u Ritopeku, na odličnoj lokaciji, u glavnoj ulici, blizu prevoza, škole, prodavnice, Dunava, sa prelepim pogledom koji se pruža sa terase, a i iz dvorišta. U kući duže vremena niko ne živi pa su neophodna izvesna ulaganja. Pored....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 95.000 €, 300,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Ravan gradjevinski palc sa započetom kućom do prve ploće. Odlična započeta kuća, veoma kvalitetna gradnja, po planu previđeno 6 stambenih jedinica.P+Sp Kompletna ifrastruktura do placa, voda je na placu. Ulica je asfaltirana, blizu kuće prehrambena prodavnica, prma GUP-u u ulici se....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 95.000 €, 300,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Turija, 300m2, kuća, 6 soba, 2 kupatila, 3 velike terase, plac 3.000m2, pogodna za zanatlije ili dve porodice, posebni ulazi, 95,000e. Tel. 069/723-723 .

 
 
 
  Kuća, VELIKI DRENOVAC, 78.500 €, 248,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kvalitetno građena i očuvana kuća u vikend naselju u V.Drenovcu, 18 km od Niša. Kuća je u dve prostrane etaže, po 124 m2, gde je u donjoj etaži jedan prostrani dnevni boravak, dve sobe - hladnjače, ostava i garaža, a unutrašnjim i spoljašnim stepenicama se dolazi do sprata....

 
 
 
  Poslovni prostor, ELEMIR, 69.000 €, 218,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2024.,

www.gsigma.rs

Stambeno - poslovna zgrada na veoma atraktivnoj lokaciji u Elemiru. Površine 218 m2. Sastoji se od dva lokala koji izlaze na dve ulice - obezbeđen parking sa obe strane. Dva sanitarna čvora. Podrumski prostor. Pored poslovnog prostora nalazi se plac od 4.30 ari (okvirnih dimenzija....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆIĆEVAC, 240.000 €, 760,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sama Hala ima dužinae 40m, širinu 15m. visinu 6m. Sama hala ima površinu 600m2, kancelarijski i salonski deo 160m2, Struja je trofazna, voda bunarska, kanalizacija sengrup. Hala je građena sendvić panelima 8cm, krovni paneli 8cm. redi pogledati.. Za ozbiljne kupce dogovor. Hvala što....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 108.000 €, 342,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostrana porodična kuća ukupne površine 267 m², sa pomoćnim objektom od 75 m², smeštena na placu od 8,12 ari. Kuća je funkcionalno organizovana na tri nivoa i pruža izuzetnu udobnost za porodičan život: Suteren – dodatni prostor koji se može koristiti kao ostava, radionica....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 70.000 €, 222,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Na Bukovcu, glavni put, 222m2, čvrste gradje, dvojna, ali kompletno katastarski odvojena. Sastoji se iz prizemlja, sprata i suterena. Ima tri velike sobe, dva hodnika, kuhinju sa trpezarijom, jedno kupatilo u prizemlju i na spratu prostoriju predvidjenu za kupatilo koje nije....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 190.550 €, 550,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u Futogu Poslovno-Stambeni Objekat 550 m2 na DOBROJ LOKACIJI Prostor se sastoji iz dva Objekta od kojih je Objekat broj 1 ulično orijentisan ima u Prizemlju oko 100 m2 koje je moguće adaptirati u Lokal a na spratu je isto 100 m2 za razne namene Kancelarije....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Gornja Sabanta, 44.000 €, 127,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Gornjoj Sabanti, kod škole, koja je legalizovana i nalazi se na 51,24 ara placa. Udaljenost od grada je 10 km, a površina kuće iznosi 127,55 m². Ulaz u dvorište je direktno sa regionalnog puta Kragujevac-Jagodina. Unutrašnjost kuće se sastoji od tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 85.000 €, 270,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.indomio.rs

Kuca u Meljaku sa građevinskom dozvolom 270m2 dvorištem i njivom od 1,25 hektara. Dva četvorosobna stana + 40m2 u prizemlju , letnji boravak + dodatne ekonomske prostorije (ostava za ogrev, kotlarnica,prostorija za alat pribor) , grejanje na kotao (struja čvrsto gorivo). Nalazi se....