• GoHome Professional
barem 140 m2 do 178 eura/m2 renovirano što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 140 m2 do 178 eura/m2 renovirano što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 140 m2 do 178 eura/m2 renovirano što manji

  • Za upit "barem 140 m2 do 178 eura/m2 renovirano što manji" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 93 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 169 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 186 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 11000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JANKOV MOST, 39.000 €, 232,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2024.,

www.gsigma.rs

Kompletno renovirana salonska kuća u Jankov Mostu. Stara " švapska" kuća zidana od velikog formata cigle, ponosno stoji u centru sela, na svega deset minuta hoda od poznatog kanala Dunav-Tisa-Dunav. Kuća se sastoji od tri prostrane sobe, kuhinje i trpezarije, hodnika i kupatila....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 30.000 €, 273,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE KUĆA U NOVOM BEČEJU, DOBRA LOKACIJA POVRŠINE PLACA 873 M 2 . KUĆA SE MOŽE PODELITI NA DVE STAMBENE JEDINICE. POVRŠINA STAMBENOG OBJEKTA 273 M 2 KOJI JE DELIMIČNO RENOVIRAN ODNOSNO PRVA STAMBENA JEDINICA POVRŠINE OKO 110 M 2 . DRUGA STAMBENA JEDINICA JE SAMO ZAPOČETO RENOVIRANJE....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 40.000 € na 42.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, GORNJI LJUBEŠ, 42.000 €, 283,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 40.000 €
08.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju celokupno domaćinstvo u selu Gornji Ljubeš kod Aleksinca. Domaćinstvo se nalazi na placu od 16 ari, do placa je ulica nasipana grebanim asfaltom. Plac je kompletno ograđen betonskom ogradom sa žicom i kapijom. Na placu su: Nova kuća, u osnovi 75m2 - prizemlje i potkrovlje.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 140 m2 do 178 eura/m2 renovirano što manji'
40.000 €
19.000 €
19.000 €
  Kuća, APATIN, 23.000 €, 336,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Svilojevu, prodaje se kuća u kojoj je više od pola renovirano. Nove instalacije struje, vode. Kuća podzidana, urađena hidroizolacija. Novo kupatilo. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, sobe, manje sobe i kupatila. Površina kuće 336m3, stambenog prostora oko 80m2, plac 7ar. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 360,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je prostorna kuća sa renoviranim prizemljem, dok gornji sprat čeka vašu adaptaciju. Domaćinstvo ima više soba, dva kupatila, veliku dnevnu sobu, ostavu, podrum i terase, što pruža idealan prostor za porodični život ili poslovne ideje. Karakteristike nekretnine: Kuća površine....