• GoHome Professional
barem 130 m2 do 178 eura/m2 parket najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 130 m2 do 178 eura/m2 parket najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 130 m2 do 178 eura/m2 parket najnovije

  • Za upit "barem 130 m2 do 178 eura/m2 parket najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 169 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 186 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 383.400 €, 142,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na granici gradske udobnosti i mirnog okruženja, tik uz Šumice i nadomak Autokomande, u jednoj tihoj ulici blizu Dušanovačke pošte, nalazi se moderan dom koji odiše stilom i kvalitetom. U pitanju je dupleks smešten u luksuznoj novogradnji iza koje stoji proveren investitor, poznat....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 370.000 €, 148,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u strogom centru grada, kvadrature 148m², na petom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem i liftom u zgradi. Sastoji se od predsoblja, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila, dve otvorene terase i jedne zatvorene. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 598.000 €, 155,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivan penthaus površine 155 m2, grejne površine 126 m2, projektovan za vrhunski komfor i privatnost. Stan je četvorosoban po strukturi i izuzetno funkcionalnog rasporeda. Dnevni deo je prostran i svetao, dok je spavaći deo organizovan kao poseban blok koji pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 879.000 €, 133,00 m2 cca 6610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Moderan, ultra luksuzan stambeni kompleks, u idealnom skladu sa svojim prirodnim i urbanim okruženjem. Projektovansa istančanim osećajem i izuzetnom elegancijom, fasada zgrade predstavlja besprekoran spoj luksuznih savremenih materijala kao što sukamen i keramika i visokokvalitetnih....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Lukino Selo - četvorosobna kuća površine 138 m2 + šupa i pomoćna prostorija na prostranom placu od 15.21 ari sa kolskim ulazom. Grejanje na čvrsto gorivo, delimično renovirana, na podovima keramika + parket, nova PVC spoljna stolarija nova u većini prostorija (osim tri ulična prozora).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 416.500 €, 157,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u prestižnom kompleksu u izgradnji, u srcu Zemuna, u neposrednoj blizini ulice Cara Dušana i Ugrinovačke ulice. Grejanje je centralno sa kalorimetrima i plaća se po utrošku, a utrošak je minimalan zbog energetskog pasoša B klase koji poseduje objekat.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 700.000 €, 160,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Vračar, Krunski venac, Braće Nedić, top lokacija. Raskošan, luksuzan stan, novije gradnje, dodatno renoviran 2025. godine. Četvorosoban, 160m2, na četvrtom od ukupnih pet spratova. Raspored: ulazni hodnik, open space dnevni boravak sa trpezarijom, zastakljena terasa, kuhinja, vešeraj,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 760.000 €, 174,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6.0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno dizajniran penthouse, u mirnoj ulici sa puno zelenila. Stan je na dva nivoa. Na prvom nivou se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 537.500 €, 122,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je fantastičan, luksuzan, troiposoban stan u zgradi BW Sensa. Zgrada BW Sensa je osmospratna zgrada koja pripada Elements kompleksu Park Districta. Nalazi se u neposrednoj blizini Savskog parka, Art centra, kao i buduće metro stanice. Okružena je zelenilom, sportskim terenima,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 270.000 €, 122,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Stanovu ( naselje Green hill ) površine 122 kvm, na prvom spratu, grejanje na termalne pumpe ( sistem voda - vazduh ), grejanje i hlađenje je toplotnim pumpama. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tehničke sobe, jedne spavaće sobe sa....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 130 m2 parket najnovije (28)
  • barem 130 m2 do 178 eura/m2 najnovije (105)
  • barem 130 m2 do 178 eura/m2 parket (14)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>