• GoHome Professional
barem 100 m2 pogodan opremljen zadnjih 7 dana što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 100 m2 pogodan opremljen zadnjih 7 dana što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 100 m2 pogodan opremljen zadnjih 7 dana što jeftiniji porasla cena do 370000 eura

  • Za upit "barem 100 m2 pogodan opremljen zadnjih 7 dana što jeftiniji porasla cena do 370000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 350000 eura (malo jeftiniji)
    • 380000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 260.000 € na 270.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEGALJICA, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 260.000 €
10.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom i zelenilom okruženom delu Avale izdajemo kompletno renoviranu i opremljenu kuću, idealnu za višegeneracijsko stanovanje, turistički najam ili luksuzan život van gradske gužve. Tri potpuno odvojene stambene jedinice, savršen spoj komfora, privatnosti i luksuza, svaka sa svojim....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 150.000 € na 169.200 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 169.200 €, 94,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
08.05.2026 - 169.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux stan u naselju Margita, nova gradnja. Kompletno opremljen belom tehnikom i namestajem. Svetao i funkcionalan. Hodnik, kuhinja, trpezarija i dnevna soba su jedna celina. Iz dnevne sobe i manje spavace se izlazi na veliku terasu. Velika spavaca soba ima posebnu prostoriju predvidjenu....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 260.000 € na 270.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 260.000 €
10.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 260.000 € na 270.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEGALJICA, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 330.000 €
13.02.2026 - 300.000 €
01.04.2026 - 290.000 €
08.05.2026 - 260.000 €
10.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 370.000 € na 405.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 405.000 €, 97,00 m2 cca 4180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 350.000 €
19.12.2025 - 370.000 €
10.05.2026 - 405.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2024.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja iz 2023 god. sa reprezentativnim ulazom na Crvenom krstu u blizini prevoza, marketa, škola. Lux, 4.0, od 97m2, na 3 spratu. Sastoji se prostranog dnevno-trpezariskog prostora povezanog sa kuhinjom, 3 sspavaće sobe, 2 kupatila i terase. Stan je luksuzno opremljen i ne zahteva....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 100 m2 opremljen zadnjih 7 dana što jeftiniji porasla cena do 370000 eura (13)
  • barem 100 m2 pogodan zadnjih 7 dana što jeftiniji porasla cena do 370000 eura (4)
  • barem 100 m2 pogodan opremljen što jeftiniji porasla cena do 370000 eura (6)
  • barem 100 m2 pogodan opremljen zadnjih 7 dana što jeftiniji porasla cena (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>