• GoHome Professional
barem 100 m2 pogodan do 87000 eura zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 100 m2 pogodan do 87000 eura zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 100 m2 pogodan do 87000 eura zadnjih 7 dana pala cena što manji

  • Za upit "barem 100 m2 pogodan do 87000 eura zadnjih 7 dana pala cena što manji" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 43 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 82000 eura (malo jeftiniji)
    • 91000 eura (malo skuplji)
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • prizemlje
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Ukupna površina placa je 1529m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima izlaz na lokalnu ulicu, koja je jednim delom asfaltirana, a nekih 60-ak metara do placa....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, TRUPALE, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 18.000 € na 16.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KOSJERIĆ, 16.000 €, 3100,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 13.000 €
20.02.2026 - 18.000 €
13.05.2026 - 16.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac se nalazi u neposrednoj blizini jezera,sa asfaltnim prilazom do samog placa.U blizini se nalaze prikljuci sa strujom(u okruzenju postoje kuce)dok je za vodu predvidjeno kopanje bunara.Zahvaljujuci ravnoj konfiguraciji terena i lokaciji pogodan je za izgradnju turistickog objekta,vikendice....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 100 m2 pogodan do 87000 eura zadnjih 7 dana pala cena što manji'
60.000 €
87.500 €
65.000 €
 
-15%

Promena cene sa 100.000 € na 85.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 85.000 €, 3162,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 100.000 €
15.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinska parcela od 3162m2 sa stambenim objektom za kompletnu adaptaciju ili rušenje. Parcela se nalazi na glavnom Palićkom putu prema izlasku na auto-put. Pogodno za investitore. .

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 77.000 € na 58.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, IVANČA, 58.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 91.000 €
28.01.2026 - 85.000 €
27.02.2026 - 77.000 €
15.05.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjižen. U mirnom delu Brestovika plac pod voćnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno zemljište,pogodno za uzgajanje raznih kultura. Kuća od 70+m2 koja poseduje podrum,prizemni deo kuće i veliki tavanski prostor površine prizemnog....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 45.000 € na 36.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KRAGUJEVAC, 36.000 €, 4336,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 45.000 €
15.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela od 43 ara u Petrovcu, pored glavnog puta koji vodi za Novi Milanovac. Parcela je pravougaonog oblika, vodi se kao poljoprivredno zemljište po kulturi njiva 3.klase, moguća prenamena u građevinsko zemljište. Pogodno za hale i magacinske prostore, dobar prilaz i blizina....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 45.000 € na 36.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PETROVAC, 36.000 €, 4336,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 45.000 €
15.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 120.100 € na 87.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, TRUPALE, 87.500 €, 5830,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.100 €
15.05.2026 - 87.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene. Ukupna površina placa je 5830m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Ulazni front je sa asfaltmog puta oko 41m, a dužina parcele oko144m, idealnog pravougaonog oblika, sa izlazom na....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>