• GoHome Professional
advantagebg uknjižen do 2200 eura/m2 20 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg uknjižen do 2200 eura/m2 20 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg uknjižen do 2200 eura/m2 20 m2

  • Za upit "advantagebg uknjižen do 2200 eura/m2 20 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 20 m2 (malo manji)
    • 20 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 21,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127161, uknjižen. Prodaje se garaža i parking mesto ispred garaže.Garaža ima struju i svoj sat za struju. Može da se uvede voda. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 28.000 €, 21,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju višenamenski lokal u novom podzemnom prolazu, na odličnoj lokaciji. Lokal trenutno nije izdat zbog prodaje ali je u funkciji, ne iziskuje posebna ulaganja. Uknjižen je na 21m2, sastoji se od jedne višenamenske prostorije, mokrog čvora i dela za priručni magacin. Uknjižen....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 44.000 €, 20,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0in;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:18.0pt;mso-hyphenate:auto"> <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1;mso-fareast-language:en-us"="">ŠIFRA:....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 47.500 €, 20,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen studio površine 20 m², lociran u kompleksu Kraljevi čardaci, u Vikend naselju na Kopaoniku. Karakteristike: Cena: 47.500 EUR Lokacija: Kopaonik, Vikend naselje, kompleks Kraljevi čardaci, 3,5 km udaljen od centra Kopaonika Površina: 20 m² Apartman: Studio je opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 40.000 €, 20,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u zajedničkom dvorištu sa pripadajućim delom dvorišta na korišćenje.Odlična infrastruktura,blizina prevoza,marketa.Potrebna je adaptacija objekta. Uknjižen kao idealni deo zgrade, shodno tome nije moguća kupovina iz stembenog kredita, samo za keš kupce. Idealno za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 45.000 €, 20,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Žarkovu od 20 m/2 sa terasom od 15 m/2 koju mozete i da zatvorite i pretvorite u stambeni prostor, stan je u prizemlju i u odlicnom stanju. Stan se trenutno izdaje a režije su oko 50 EUR. Odlican je za 1 osobu, topao zimi i hladan leti. Stan nije uknjižen. Cena: 45000....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 45.000 €, 20,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi interesantna garsonjera u Novom Sadu – lokacija Telep. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta, dvorišno je orijentisan ka jugu. Ova garsonjera, iako zahteva određena ulaganja, nudi sjajnu priliku da je uredite potpuno po svom ukusu – bilo da kupujete kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 39.900 €, 20,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Filmski Grad, Lokal adaptiran u garsonjeru .. / Arčibalda Rajsa, zgrada u parku, okružena zelenilom, Lokal u funkciji stana - garsonjere, svetao, dvostran, termo izolovana fasada, PVC stolarija, visoki plafoni (3m), nove elektro i vodovodne instalacije, CG odjavljen - može na zahtev....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Filmski Grad, 39.900 €, 20,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Filmski Grad, Arčibalda Rajsa, Lokal od 20m2 pogodan za svaku namenu .. / svetao, funkcionalan, dvostran, termo izolovana fasada, PVC stolarija, visoki plafoni (3m), nove elektro i vodovodne instalacije, m.čvor, kupatilo, CG je odjavljen - može da se ponovo aktivira ko želi, pr/1,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 41.200 €, 20,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, višenamenski lokal u samom centru grada. Bez ulaganja!!! Uknjižen na 20 m2, a u prirodi je 25 m2. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art. nsgroup@gmail. com .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uknjižen do 2200 eura/m2 20 m2 (33)
  • advantagebg uknjižen do 2200 eura/m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>