• GoHome Professional
advantagebg uknjižen do 210000 eura što skuplji Za - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg uknjižen do 210000 eura što skuplji Za - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg uknjižen do 210000 eura što skuplji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "advantagebg uknjižen do 210000 eura što skuplji zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 170.000 €, 36,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U srcu grada, u ulici Gavrila Principa, u neposrednoj blizini Ekonomskog fakulteta, Zelenog venca i Beograda na vodi, u ponudi je potpuno renoviran stan površine 31 m². Stan se nalazi u prizemlju uredne zgrade i dvorišno je orijentisan, što obezbeđuje mir i privatnost u samom centru....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 231.000 €, 105,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju salonski stan u samom centru grada, na minut od pešačke zone, Saborne crkve, par minuta hoda do Ekonomskog i Pravnog fakulteta, idealna nekretnina za nekog ko želi komfor i lokaciju. Stan je po strukturi trosoban, uknjižene površine 105 m2 plus velika terasa koja ne ulazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 125,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U Obrenovcu, u naselju Rvati, nalazi se ovaj funkcionalan, četvorosoban duplex za prodaju. Smešten je u kvalitetnoj, dobro održavanoj i urednoj zgradi, novije gradnje. Infrastruktura je dobra, u neposrednoj blizini se nalaze svi ostali neophodni sadržaji za ugodno i lagodno stanovanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 2.5, 64m2 (dve terase 4m2), 3/4, CG, interfon, podrum, parking U ponudi dvostrano orijentisan, svetao, dvoiposoban stan u zgradi novije gradnje iz 2002. godine. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dobra i mirna lokacija sa dosta zelenila. Odlična prateća infrastruktura, škola, vrtić, prodavnice, gradski prevoz Zgrada novije gradnje (2002.godina). Uknjižen stan u odličnom stanju, istočne i jugoistočne orjentacije. Dokumentacija uredna, moguća kupovina i putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan površine 64 m² (60 m² grejne površine), smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda – Blok 62. Stan se nalazi u mirnom i uređenom okruženju, sa puno zelenila i odličnom infrastrukturom u neposrednoj blizini. Lokacija je izuzetno pogodna – u....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Novi Grad, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131709, 2.5a, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Na prodaju montazna kuca sa dvoristem – Altina Kvalitetno uredjena i potpuno legalizovana kuca sa urednom dokumentacijom, smestena u mirnom delu naselja. Struktura: Tri spavace sobe, dnevna soba, kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan četvorosoban stan u naselju Sava Kovačević Prodaje se renoviran stan sa 3 spavaće sobe na odličnoj lokaciji u jednom ad najpopularnijih delova Zemuna. Stan je uknjižen na 77m2, čista papirologija, vlasnik 1/1. Kompletno renoviran pre 10 godina sa svim zamenjenim instalacijama.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131709, 2.5a, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Na prodaju montažna kuća sa dvorištem – AltinaKvalitetno uređena i potpuno legalizovana kuća sa urednom dokumentacijom, smeštena u mirnom delu naselja.Struktura: Tri spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja sa....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 243.200 €
08.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno renoviran trosoban stan u Bloku 62, u ulici Dušana Vukasovića – idealan izbor za porodičan život u mirnom i dobro povezanom delu Novog Beograda. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno četiri, u uredno održavanoj zgradi novije gradnje (2002), bez lifta. Zahvaljujući....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uknjižen do 210000 eura što skuplji zadnjih 14 dana (1253)
  • advantagebg do 210000 eura što skuplji zadnjih 14 dana (1)
  • advantagebg uknjižen do 210000 eura što skuplji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>