• GoHome Professional
advantagebg uknjižen 30 m2 porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg uknjižen 30 m2 porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg uknjižen 30 m2 porasla cena

  • Za upit "advantagebg uknjižen 30 m2 porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 52.500 € na 53.900 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 53.900 €, 29,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 52.500 €
27.03.2026 - 53.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan i povoljan novoizgrađen jednoiposoban stan (uknjižen kao garaža), koji se nalazi na Vidovdanskom naselju, u neposrednoj blizini Najlon pijace. Stan se nalazi u prizemlju zgrade koja se sastoji od ukupno 10 stambenih jedinica. Prostor u stanu je....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 57.700 € na 61.800 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 61.800 €, 31,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2022 - 39.920 €
23.09.2022 - 41.200 €
16.10.2022 - 43.300 €
29.10.2023 - 51.100 €
12.07.2024 - 54.600 €
03.08.2025 - 57.700 €
27.02.2026 - 61.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU STAN KOMPLETNO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN 31M2 DUPLEX- ODLIČNA LOKACIJA ZA IZDAVANJE ,U DVORIŠTU ZGRADE,IDEALAN ZA IZDAVANJE..BLIZINA PIJACE,PRODAVNICE,....STANICE... ,DOLE:KUHINJA +DN.BORAVAK,KUPATILO,NA SPRATU SOBA.GREJANJE JE CENTRALNO.. STAN UKNJIŽEN 1/1 KAO STAN.. .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 62.000 € na 64.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 64.000 €, 29,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 60.000 €
20.03.2026 - 62.000 €
06.05.2026 - 64.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica, Centar. PRODAJU SE RENOVIRANI STANOVI NA 2 minuta OD EDUCONS FAKULTETA - najlepša ulica u Sremskoj Kamenici, ulica Slobodana Bajića! Stan je uknjižene površine 21m2 + 8m2 terase sa ostavom. U pitanju je manji stambeni objekat sa 7 stanova različitih struktura. Grejanje....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 72.100 € na 75.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2022 - 51.500 €
15.04.2022 - 72.100 €
12.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan ulični lokal u glavnoj ulici u gradiću. Petrovaradina. Pogodan je za sve delatnosti, trgovinu, ugostiteljstvo, kancelarijski prostor i dr.Lokal ima dva sanitarna čvora, šank sa instalacijom, dva izloga, grejanje je na struju. Lokal ima lučne svodove što mu daje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uknjižen 30 m2 porasla cena (14)
  • advantagebg uknjižen 30 m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>