• GoHome Professional
advantagebg uknjižen 20 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg uknjižen 20 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg uknjižen 20 m2 što manji

  • Za upit "advantagebg uknjižen 20 m2 što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 20 m2 (malo manji)
    • 20 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 54.600 €, 19,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam odličnu garosnjeru u samom centru, 50 metara od katedrale. Stan je uknjižen na 19m2, u prirodi ima 23m2. Prodaje se kompletno namešten sa tehnikom. Idealna nekretnina za izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 95.000 €, 19,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vracar, Bulevar kralja Aleksandra, 1.0 lokal, 19 m2, izlog, PR od VI spratova, cg, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 15 m2, novija zgrada. Na izuzetno prometnom mestu, na raskrsnici Bulevara kralja Aleksandra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 48.000 €, 19,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Kotež po strukturi garsonjera ukupne površine 19 m2.Odlična lokacija.Uknjižen. Oglas za: Prodaju Kvadratura: 19 m 2 Sobe: 1 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Sprat: 1 Ukupno Spratova: 1.

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 97.891 €, 19,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Apartmani u centru Kopaonika u blizini ski staze, restorana, prodavnicaU zgradi se nalazi recepcija, lift, etazno grejanje, ski box za svaki apartman, internet. Apartmani se prodaju sa namestajem i odmah su useljivi. Cena je sa PDV om, za kupce prve nekretnine moguc povrat 10%....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 48.000 €, 19,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Kotež po strukturi garsonjera ukupne površine 19 m2.Odlična lokacija.Uknjižen. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 89.900 €, 19,00 m2 cca 4730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124068, V/V, klima, uknjizen. Prodaje se uknjizena garsonjera od 19 m², 5. sprat, iznad kog se nalazi tavanski prostor (nema stanova iznad). Stan je svetao, miran i funkcionalan, sa jedinstvenim pogledom na Petrovaradinsku tvrdjavu i Dunav. 19 m², 5/5 (zgrada bez lifta,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 91.500 € na 89.900 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Kej, 89.900 €, 19,00 m2 cca 4730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 91.500 €
22.02.2026 - 89.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124068, V/V, klima, uknjižen. Prodaje se uknjižena garsonjera od 19 m², 5. sprat, iznad kog se nalazi tavanski prostor (nema stanova iznad). Stan je svetao, miran i funkcionalan, sa jedinstvenim pogledom na Petrovaradinsku tvrđavu i Dunav.✅ 19 m², 5/5 (zgrada bez lifta,....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 38.000 €, 19,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Tražite mesto za pokretanje ili proširenje biznisa? Ovo je prava prilika za Vas! Na prodaju lokal površine 19m² u neposrednoj blizini centra Jagodine, na odličnoj lokaciji pogodnoj za razne vrste delatnosti – od salona, kancelarije, servisa do maloprodaje ili fast food-a. -Lokal se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 59.230 €, 19,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam funkcionalan i kompletno renoviran stan u dvorišnom objektu, idealan za one koji traže komfornu životnu sredinu ili sigurnu investiciju. Stan se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevar Evropre. Stan je uknjižen na 19m2 dok u stvarnosti ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 99.000 €, 19,00 m2 cca 5210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo garsonjeru na fantastičnoj lokaciji , Donji Dorćol, ulica je Dubrovačka. Prodaje se kompletno namešten,uknjižen je na 16 m2, ali s obzirom da je pripadajuća terasa od 3 m2 pripojena stanu, merene površine je 19 m2. Veoma je svetao sa panoramskim pogledom na grad. Parking....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uknjižen 20 m2 što manji (153)
  • advantagebg uknjižen što manji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>