• GoHome Professional
advantagebg uknjižen 2.sprat do 170000 eura Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg uknjižen 2.sprat do 170000 eura Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg uknjižen 2.sprat do 170000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "advantagebg uknjižen 2.sprat do 170000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BANJA, 165.000 €, 70,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Višnjička Banja, kvalitetna Energoprojekt gradnja, zgrade od crvene fasadne cigle. Stan odličan, grejne površine 65m2 plus 5m2 dve lođe, dvosoban adaptiran u dvoiposoban, na drugom spratu četvorospratnice sa centralnim grejanjem i toplom vodom. Okružen zelenilom, u blizini vrtića,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 164.800 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova u Novom Sadu - na odličnoj lokaciji, na samo 10 minuta hoda do centra grada, izdvajamo fantastičan trosoban stan od 71m2. Stan je uknjižen, nalazi se na drugom spratu i orijentisan je na dve strane, što pruža obilje prirodnog svetla tokom celog dana. Struktura stana:....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 170.000 €, 51,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.05.2026 - 180.000 €
10.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131870, II/, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaje se PRELEP dvoiposoban stan na samom ulasku u plave horizonte, na 2 spratu ,u ulici Milke Lukic,kod same crkve,51 m2,sastoji se velika dnevna soba sa kuhinjom I trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 167.000 €, 62,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen, izuzetno svetao i funkcionalan dvosoban stan od 62 m², u ulici Vojvode Micka Krstića, na početku Karaburme. Stan se nalazi na drugom spratu uredne zgrade sa četiri sprata - kvalitetno građena zgrada (Komgrap). Stan se ističe vrlo dobrim rasporedom i maksimalno....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska šifra 1102552 CENA sa PDV-om 160.000 e + 3 % provizije UKNJIŽEN troiposoban stan u novoj zgradi na Mišeluku. Grejanje na toplotne pumpe "Fan coil". Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Stan je na drugom spratu sa dve lepe terase sa kojih se pruža predivan pogled....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjižen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenačkoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjižen i okrenut prema dvorištu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 153.000 €, 56,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102587, cena nekretnine je 150.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Stanica, 56m2, dvosoban, drugi sprat. Prelep dvosoban kompletno adaptiran stan, koji pruža osećaj prostranosti, jer je dnevni boravak sa trpezarijom izuzetno prostran i svetao. Duž celog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 143.000 €, 46,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102583 - Cena 143.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen poslovni prostor, koji se može koristiti i kao stan, na Bulevaru Oslobodjenja. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, odvojene sobe, uvučene kuhinje, kupatila i zastakljene terase koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 142.600 €, 71,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lep trosoban stan u novogradnji, u naselju Telep, Novi Sad. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno dva, a površine je 71 m². Objekat je useljiv odmah, legalizovan i uknjižen, uz mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Uz stan dolazi i jedno parking mesto, koje je uračunato....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uknjižen 2.sprat do 170000 eura zadnjih 14 dana (89)
  • advantagebg uknjižen 2.sprat do 170000 eura (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>