• GoHome Professional
advantagebg uknjižen 2.sprat što skuplji Zadnjih 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg uknjižen 2.sprat što skuplji Zadnjih 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg uknjižen 2.sprat što skuplji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "advantagebg uknjižen 2.sprat što skuplji zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Slavija, 335.000 €, 84,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U jednoj od najtraženijih i najlepših ulica na Vračaru, u Mileševskoj ulici, nalazi se ovaj osvetljen, udoban i renoviran trosoban stan, idealan za porodičan život. Stan se nalazi na drugom spratu održavane zgrade sa putničkim i teretnim liftom. Dvostrano je orijentisan, sa jugoistočnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 505.000 €, 115,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je sredjen i prostran salonski stan površine 115 m² (u katastru upisan na 105 m²) koji odiše autentičnim duhom starog Beograda. Smešten je u najlepšem delu ulice Cara Uroša. Stan se nalazi na drugom spratu uredne i dobro održavane zgrade u kojoj će se ugraditi lift, što dodatno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 417.000 €, 84,00 m2 cca 4960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen trosoban stan površine 87m2 merene površine 95m2 u ulici Kosovskoj u srcu Beograda, na nekoliko stotina metara Skupštine, osnovne škole, nekoliko trgovinskih lanaca, stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade koja poseduje lift. Stan je potpuno renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 400.000 €, 75,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U najstrožem centru Beograda možete postati vlasnik salonskog stana u urednoj i održavanoj zgradi na Terazijama(kod Kolarčeve), ako Vam je bitno da je stan: -uknjižen -komforan, trosoban -svetao (J,JI) -veoma tih, jer je orijentisan ka unutrašnjiosti stambenog kvarta I ne dopire nikakva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 380.000 €, 104,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

4. 5, 104m2 (dve terase), 2/4, lift, TA, interfon, internet, ktv, salonac Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući se od Kondine do Takovske ulice. Poznata je po Radio Beogradu, prvom klubu u Srbiji - Kod Laze Šećera, Ateljeu 212, Srpskoj kafani, zbornom mestu glumačkog-boemskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 379.000 €, 69,00 m2 cca 5490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 69m2(terasa 9m2), 2/4, lift CG, pogled na Dunav, renoviran, bez ulaganja, parking, podrum od 20m2 Kej oslobođenja u Zemunu je jedinstvena i jedna od najprestižnijih lokacija, u blizini planiranog Danube Riverside kompleksa, ekskluzivne marine na Dunavu i budućeg pešačkog mosta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 360.000 €, 80,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je izvanredan 3.5 stan smešten u jednom od najprestižnijih i najtraženijih delova Vračara – na Krunskom vencu. Pozicioniran na idealnom drugom spratu kvalitetne stambene zgrade, dvorišno je orijentisan, što budućim vlasnicima pruža retku privilegiju apsolutnog mira i privatnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 345.000 €, 78,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen salonac 78m2 + 6m2 u srcu Beograda uz samu Skadarliju, u mirnoj ulici u kojoj nema saobraćaja. Zgrada održavana, uredna iz 1933.godine. Stan se nalazi na drugom spratu od tri sprata. Dvostrano orijentisan, izuzetno sunčan i svetao, izdvojen od gradske vreve na....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 335.000 € na 325.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 325.000 €, 84,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 335.000 €
08.05.2026 - 325.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan smešten u Mileševskoj ulici na Vračaru. Nalazi se na drugom spratu i ima dvostranu orijentaciju (jug–istok). Visina plafona od 2,90 m dodatno pojačava osećaj prostranosti. Stan je u potpunosti renoviran - parket hoblovan i lakiran, strujne....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 335.000 € na 325.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 325.000 €, 84,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 335.000 €
10.05.2026 - 325.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo predivan porodičan stan u Mileševskoj ulici nadomak SC Vračar. Lokacija je fenomenalna, u blizini se nalazi mnoštvo kafića, restorana, prodavnica, autobuskih stajališta i svih neophodnih infrastrukturnih sadržaja. Stan je idealnog rasporeda, sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uknjižen 2.sprat što skuplji zadnjih 14 dana (140)
  • advantagebg uknjižen 2.sprat što skuplji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>