• GoHome Professional
advantagebg pogodan do 320000 eura zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg pogodan do 320000 eura zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg pogodan do 320000 eura zadnjih 14 dana

  • Za upit "advantagebg pogodan do 320000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 300.000 €, 520,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Stari vinogradi, sut+pr+I+ptk, eg,-Ugovorna povr��ina ku��e je 468m2.Ku��a je novije gradnje, ��etiri odvojene stambene jedinice.U blizini je okretnica trole.Plac je ravan, pogodan za gradnju i adaptaciju ku��e u zgradu.Suteren i prizemlje su odmah useljivi, prvi sprat delimi��no....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 300.000 €, 122,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Resavska, pr/4, eg, uknji��en, dvori��na zgrada-U kvalitetnoj dvori��noj zgradi predratne gradnje, poslovni prostor u neposrednoj blizni Beogra��anke sa dva ulaza, ��est odvojenih prostorija, tri mokra ��vora. Pogodan je za razli��ite vrste kancelarijskih delatnosti, ordinacije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, RIPANJ, 299.500 €, 399,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju višenamenski poslovno-stambeni objekat površine 399 m² na 13 ari ograđene i uređene parcele, na atraktivnoj lokaciji u blizini Trešnje i Avale, u okviru gradske opštine Voždovac. Udaljen samo 24 km od centra Beograda, do lokacije se dolazi brzo i lako – autoputem preko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 310.909 €, 68,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se LUX stan: moderan, kvalitetan, idealan za porodicu. Karakteristike: Lokacija: Vračar, Neimar Podovi: italijanska granitna keramika u dnevnom delu i kupatilima; lamelni parket natur u spavaćim sobama Stolarija: aluminijumska Zatvaranje: alu elektro roletne sa komarnicima....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Resnik, 310.000 €, 50,00 m2 cca 6200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se porodično domaćinstvo u beogradskom naselju Resnik, opstina Rakovica. Nalazi se nedaleko od manastira Rakovica u blizini Avale na 12km od centra grada. Ukupnu površinu gradskog građevinskog zemljišta čine tri parcele od oko 40 ari. Izvršena je konverzija. Plac i kuće su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 304.000 €, 80,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep, funkcionalan luksuzni dupleks Stan se nalazi na odličnoj lokaciji blizu Voždovačke crkve u okruženju sa brojnim školama,a prodavnicama, restoranima i odličnim gradskim prevozom. Raspored prostorija je vrlo funkcionalan. Donji nivo je planiran za dnevni boravak sa odvojenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 300.000 €, 99,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA: 1850 Agencija za nekretnine Maxis Group doo Beograd. Prodaja – Prostran stan u Sunnyville u Višnjičkoj Banji, ul. Mirka Milojkovića U ponudi je komforan i svetao stan u mirnom i porodičnom delu grada – Višnjička Banja, Sunnyville, idealan za sve koji žele....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 295.000 €, 98,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 3.0, 98m2 (terasa 15m2), VPR/9, CG, parking, garaža U ponudi stan površine 98m2 koji se sastoji od dve fizički i papirološki odvojene celine - dva manja stana, dva ulaza. Manji stan je uknjižen na 35m2, a veći na 39m2, a mereno ima 48m2, oba po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 95,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sreda��ka, 3/4, ta, uknji��en-Stvarna povr��ina-95m2 , ugovorna povr��ina-85.00m2, Retko u ponudi! U ponudi imamo odli��an stan na jednoj od najtra��enijih lokacija u Beogradu! Nalazi se na tre��em spratu, prostor odi��e svetlo����u i prostrano����u. Pogodan za porodi��ni stanovanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 285.000 €, 86,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan u Bloku 71, u ulici Dr Ivana Ribara, smešten na 5. spratu zgrade sa liftom, od ukupno 6 spratova. Stan je dvostrano orijentisan, što mu daje dosta svetla i prijatnu prozračnost. Ukupno funkcionalan raspored čine dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pogodan do 320000 eura zadnjih 14 dana (386)
  • advantagebg do 320000 eura zadnjih 14 dana (2)
  • advantagebg pogodan do 320000 eura (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)