• GoHome Professional
advantagebg pogodan do 280000 eura što skuplji bar - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg pogodan do 280000 eura što skuplji bar - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg pogodan do 280000 eura što skuplji barem 60 m2 porasla cena

  • Za upit "advantagebg pogodan do 280000 eura što skuplji barem 60 m2 porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 74,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2023 - 236.800 €
23.11.2023 - 213.000 €
06.03.2025 - 223.000 €
26.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2022.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, mereno 81m2 (dve terase), pr/5, CG, klima, interfon, internet, ktv, uknjiženo 74m2 Vračar je jedna od najlepših beogradskih opština sa kompletno razvijenom infrastrukturom, zbog čega je vrlo popularna za stanovanje. U prilici smo da Vam ponudimo komforan dvoiposobni stan, funkcionalnog....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
27.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska 2. 5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv stan opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Pogodan i kao poslovni prostor. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 198.800 € na 257.500 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, MAJUR, 257.500 €, 140,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 198.800 €
25.02.2026 - 257.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Atraktivna lokacija, blizina grada a mir i tišina, slepa ulica pogodno za decu nema saobraćaja. Kuća nije završena, na vama je da sami odaberete kakav pod želite, pločice, sanitarije.i boju zidova birate sam. Grejanje razvedeno kroz košuljicu. Pedvidjeno za etažno grejanje sa radijatorima,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 237.000 € na 248.400 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NIŠ, Donja Vrežina, 248.400 €, 138,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 237.000 €
23.03.2026 - 248.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor u Donjoj Vrežini. Poslovni prostor je uknjižene površine 138m2 dok je stvarna površina 145m2. Poslovni prostor je po principu open space što daje brojne mogućnosti preuređenja, a poseduje i terasu, kuhinjski deo i dva toaleta. Postoji mogućnost kupovine....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 210.000 € na 220.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.09.2025 - 190.000 €
06.02.2026 - 210.000 €
25.03.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan koji predstavlja pravi spoj modernog i funkcionalnog u mirnom okruženju. Stan je površine 60m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade u izgradnji. Stambena zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Slike su grafički prikaz i primer kako....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 212.000 € na 216.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Paviljoni, 216.500 €, 106,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 212.000 €
08.05.2026 - 216.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131708, III/III. Na prodaju uknjižen poslovni prostor površine 106 m², smešten na trećem spratu poslovne zgrade sa liftom. Prostor je funkcionalno organizovan i pogodan za različite delatnosti.Sastoji se od tri odvojene kancelarije,dve kuhinje i dva toaleta. Dodatnu....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 175.000 € na 195.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PANČEVO, 195.000 €, 208,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.11.2024 - 150.000 €
20.01.2025 - 170.000 €
30.07.2025 - 175.000 €
27.02.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo dve pripojene kuće na jednoj parceli na odličnoj lokaciji kod SC Mladost. Front placa je 20m do ulice, površine 6,83ar tako da je plac pogodan za investitore i izgradnju stambene zgrade, ali i za porodično stanovanje. Blizila škole, prodavnica, sportskog....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 140.000 € na 185.600 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 185.600 €, 135,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 140.000 €
22.04.2026 - 185.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje p plus pk , na Paliluli. Površina kuće je 135m2 uknjižena površina 96m2 i sastoji se od dve etaže koje su povezane unutrašnjim stepenicama. Etaže mogu biti u funkciji i posebnih stambenih jedinica, jer poseduju posebne ulaze. Prizemlje....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 168.300 € na 175.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.000 €, 62,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 168.300 €
24.04.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevar oslobođenja. Ova nekretnina predstavlja vrhunsku ponudu u kategoriji prodaja stanova Novi Sad, idealna kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. Stan je kompletno renoviran....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 164.700 € na 170.800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 170.800 €, 61,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 159.900 €
07.12.2025 - 164.700 €
17.04.2026 - 170.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 61m2, terasa, podno grejanje, II/II, telefon, interfon,parking. Uknjižen. U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novoj zgradi izgrađenoj 2022. godine. Stan je po strukturi trosoban i nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade. Iznad stana se nalazi tavanski prostor....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pogodan do 280000 eura što skuplji barem 60 m2 porasla cena (79)
  • advantagebg do 280000 eura što skuplji barem 60 m2 porasla cena (1)
  • advantagebg pogodan do 280000 eura što skuplji barem 60 m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>