• GoHome Professional
advantagebg pala cena zadnjih 7 dana do 2900 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg pala cena zadnjih 7 dana do 2900 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg pala cena zadnjih 7 dana do 2900 eura/m2 što manji barem 130 m2 do 310000 eura

  • Za upit "advantagebg pala cena zadnjih 7 dana do 2900 eura/m2 što manji barem 130 m2 do 310000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 300.000 € na 295.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 295.000 €, 136,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 300.000 €
08.05.2026 - 295.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan duplex, na dobroj lokaciji, u blizini okretnice autobuskih linija 16, 23, 25, kao i svih ključnih sadržaja (TC Karaburma, osnovna škola, vrtić, dom zdravlja, banke, Ada huja, TC Big). Stan je u odličnom stanju, izuzetno komforan i bez prolaznih prostorija. Orijentisan je ka....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 28.000 € na 27.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOSJERIĆ, 27.000 €, 118,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 28.000 €
08.05.2026 - 27.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuće od 58m2 i 60m2 na lepoj ravnoj parceli od 6 ari, Kuće su u izvornom stanju i potrebna su izvesna ulaganja. Odlična pozicija u centralnom delu sela i u neposrednoj blizini Divčibara. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "SM nekretnine"....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 49.000 € na 47.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 47.000 €, 120,00 m2 cca 390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 49.000 €
08.05.2026 - 47.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu selu u opštini Kovačica, na oko 65 kilometara od Beograda, na prodaju nameštena i sređena kuća. Kuća se nalazi u samom centru sela, ispred kuće veliki park Kuća se prodaje nameštena, sa svim uređajima i nameštajem koji se u njoj nalazi. Kuća, u stili "Vile" ima....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 58.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 55.000 €, 125,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 58.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prizemna kuća površine 125m2, koja se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe, druge spavaće sobe, kuhinje, letnje kuhinje, ostave, podruma. U dvorištu pomoćni objekti, radionica, šupagaraža. Termoizolacija oko kuće, etažno grejanje na kaljevu peć,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 229.000 € na 210.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 210.000 €, 136,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 229.000 €
10.05.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Jako lepa kuća sa bazenom u malom naselju u kom se nalazi pet kuća. Na prodaju je poslednja kuća u nizu, sa najviše prostora i otvorenim pogledom. Dvorište je površine 10a i na njemu se nalaze bazen površine 7x4m2 i kuća uknjižena na 136m2, sa potkrovljem od 55m2, koje se lako može....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 215.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, VIŠNJICA, 200.000 €, 137,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 215.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Lokal u Višnjici u novijoj zgradi površine 137m2, dva mokra čvora, parking, 3 klima uređaja. Visina 3m. Lokal je trenutno podeljen demontažnim zidovima i vratima koji se mogu ukloniti po želji kupca. Poseduje dva ulaza i deljiv je na dva lokala ili dve stambene površine. Prikaz na....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 54.900 € na 47.900 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TOPOLA, 47.900 €, 140,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 59.000 €
24.04.2026 - 54.900 €
10.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo kuću u naselju Bajša (Pr+Ptk), uknjižene površine 140m2 na placu od 6.7ari, sa pratećim pomoćnim objektima, u korektnom i održavanom stanju, sa urednim dvorištem. Funkcionalnog rasporeda prostorija koje se mogu lako adaptirati prema vašim potrebama. Bajša se nalazi na oko....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 210.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 190.000 €, 144,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 230.000 €
28.11.2025 - 210.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

U veoma mirnom delu Sopota, u novom naselju "Nova Nada". Pružamo vam mogućnost da sebi priuštite sve što ste ikada poželeli. Kuća se nalazi u prelepoj prirodi prepunoj zelenila. Kuća je prizemna i prostrana, sa veoma puno prirodne svetlosti. Kuča ima kupatilo, toalet, kuhinju sa trpezarijom....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 210.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 190.000 €, 144,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 210.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U veoma mirnom delu Sopota, u novom naselju "Nova Nada". Pružamo vam mogućnost da sebi priuštite sve što ste ikada poželeli. Kuća se nalazi u prelepoj prirodi prepunoj zelenila. Kuća je prizemna i prostrana, sa veoma puno prirodne svetlosti. Kuča ima kupatilo, toalet, kuhinju....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 163.000 € na 133.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Salajka, 133.000 €, 149,00 m2 cca 890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 260.000 €
28.04.2026 - 163.000 €
12.05.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na Salajci, dobro za investiciju ili za rekonstrukciju i za život.. Uknjiženo.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena zadnjih 7 dana do 2900 eura/m2 što manji barem 130 m2 do 310000 eura (140)
  • advantagebg pala cena zadnjih 7 dana do 2900 eura/m2 što manji barem 130 m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>