• GoHome Professional
advantagebg pala cena zadnjih 7 dana 150 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg pala cena zadnjih 7 dana 150 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg pala cena zadnjih 7 dana 150 m2

  • Za upit "advantagebg pala cena zadnjih 7 dana 150 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-29%

Promena cene sa 35.000 € na 25.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 25.000 €, 153,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 35.000 €
10.05.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Prigrevici, prodaje se starogradska kuća od mešanog materijala, povšrine 153m2, na većem placu od 22ar. Dva kupatila, dve kuhinje, pet soba, pogodna za dve familije. Grejanje na GAS, voda sa vodovoda, trofazna struja, kanalizacija. Sve legalizovano. Uredni papiri, vlasnik 1/1 .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 210.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 190.000 €, 144,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 210.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U veoma mirnom delu Sopota, u novom naselju "Nova Nada". Pružamo vam mogućnost da sebi priuštite sve što ste ikada poželeli. Kuća se nalazi u prelepoj prirodi prepunoj zelenila. Kuća je prizemna i prostrana, sa veoma puno prirodne svetlosti. Kuča ima kupatilo, toalet, kuhinju....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 385.000 € na 370.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 370.000 €, 157,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 390.000 €
24.04.2026 - 370.000 €
03.05.2026 - 385.000 €
10.05.2026 - 370.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan duplex na atraktivnoj lokaciji, po izuzetnoj ceni. Stan se nalazi u novijoj, modernoj zgradi, i uz njega ide i spoljno parking mesto. Postoji i mogućnost kupovine do 3 garažna mesta u okruženju. U neposrednoj bliuini je Bulevar kralja Aleksandra, škola, gimnazija,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 42.000 € na 38.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 38.000 €, 150,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 42.000 €
08.05.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Melenci – trosobna kuća od mešovitog materijala površine 150m2 + nekoliko pomoćnih zgrada na placu površine 18,4 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, plin, kanalizacija, renovirano kupatilo. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 163.000 € na 133.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Salajka, 133.000 €, 149,00 m2 cca 890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 260.000 €
28.04.2026 - 163.000 €
12.05.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na Salajci, dobro za investiciju ili za rekonstrukciju i za život.. Uknjiženo.

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 35.000 € na 30.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 30.000 €, 149,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 35.000 €
08.05.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća površine 149 m², smeštena na prostranom placu od 22,50 ari, idealna za one koji traže udoban dom u mirnom okruženju. Kuća se sastoji od: Dve velike sobe – prostrane i svetle, savršene spavaće ili radne sobe. Dnevne sobe sa kuhinjom i trepezarijom – otvoren koncept....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 72.000 € na 66.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 66.000 €, 151,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 72.000 €
08.05.2026 - 66.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pronađite svoj mir u srcu prirode. Prodajemo novu, uknjiženu kuću od 151 m² u Kočinom selu, na svega desetak minuta vožnje (7 km) od Jagodine. Smeštena na uređenom placu od 5,3 ara, ova nekretnina nudi privatnost i spokoj koji su danas neprocenjivi. Zakažite razgledanje u terminu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LAZAREVAC, 95.000 €, 153,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lazarevac kuća, 5.0+, 153m2 (terasa 13m2), 20a, PR+1, TA, telefon, parking, garaža, gradska kanalizacija, asfaltni put. Kuća na 20a placa, prizemlje je stambeno uz minimalno ulaganje - krečenje. Kupljen nepostavljen parket , kupatilo i kuhinja na spratu nisu završeni. Posštoji pomoćni....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Železnik, 95.000 €, 153,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 210.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 190.000 €, 144,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 230.000 €
28.11.2025 - 210.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

U veoma mirnom delu Sopota, u novom naselju "Nova Nada". Pružamo vam mogućnost da sebi priuštite sve što ste ikada poželeli. Kuća se nalazi u prelepoj prirodi prepunoj zelenila. Kuća je prizemna i prostrana, sa veoma puno prirodne svetlosti. Kuča ima kupatilo, toalet, kuhinju sa trpezarijom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena zadnjih 7 dana 150 m2 (48)
  • advantagebg pala cena zadnjih 7 dana (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>