• GoHome Professional
advantagebg pala cena pogodan do 310000 eura zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg pala cena pogodan do 310000 eura zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg pala cena pogodan do 310000 eura zadnjih 14 dana

  • Za upit "advantagebg pala cena pogodan do 310000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 259.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 259.000 €, 64,00 m2 cca 4050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 270.000 €
08.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan dvosoban stan. Retko se pojavi stan u Bulevar kralja Aleksandra na Lionu koji ima ovako funkcionalan raspored, dvostranu orijentaciju i toliki potencijal za moderno uređenje. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 250.000 € na 235.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 235.000 €, 72,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 250.000 €
11.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno uknjižen triplex u kući, na samo nekoliko minuta hoda od Botaničke bašte. Prostor nije u zgradi, što garantuje više privatnosti i mira. Triplex na tri etaže omogućava jasno razdvajanje privatnog i poslovnog dela, a fleksibilna struktura nudi veliki potencijal prilagođavanja....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 243.200 €
08.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno renoviran trosoban stan u Bloku 62, u ulici Dušana Vukasovića – idealan izbor za porodičan život u mirnom i dobro povezanom delu Novog Beograda. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno četiri, u uredno održavanoj zgradi novije gradnje (2002), bez lifta. Zahvaljujući....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 315.000 € na 310.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STARA PAZOVA, 310.000 €, 431,00 m2 cca 720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.08.2025 - 350.000 €
24.10.2025 - 330.000 €
20.02.2026 - 315.000 €
01.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Nova Pazova - Kneza Mihaila kuća, 431m2 (terasa 15m2), PR+I, GAS/struja/čvrsta goriva, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 15 ari Prodaje se velika kuća udaljena 300 metara od centra Nove Pazove. Sastoji se od tri zasebne stambene jedinice, kotlarnice,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 336.000 € na 310.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 310.000 €, 93,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.11.2024 - 336.000 €
08.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Crveni krst - Dravska lokal, 93m2, PR/5, CG, interfon Na prodaju lokal u dva nivoa - donji nivo iznosi 73. 10m2, dok galerija ima 15. 97m2. Pogodan je za kancelariju. U cenu lokala je uračunat PDV. Uknjižen na 93m2. Agencijska provizija 2%, Agent Vojka Joksović: 064/55-55-196....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog dela, dve spavaće sobe, predsoblja, ostave i dve terase. Stan je nedavno renoviran, brzo useljiv i bez većih finansijskih....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELI POTOK, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 199.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 209.000 €
08.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Hadžipopovac - Nikodima Milaša 3.0, 58m2 (lođa 3m2), 3/13, CG, lift, interfon U ponudi je trosoban stan površine 58 m² u održavanoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka i trpezarije koji čine jednu celinu, odvojene kuhinje,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 191.000 € na 180.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, VRANJE, 180.000 €, 136,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 191.000 €
08.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal u širem centru Vranja, u blizini pijace Bujkovski most, predstavlja odličnu priliku za poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji. Objekat je novije gradnje i nalazi se u prizemlju, poslovne zgrade što ga čini praktičnim za različite namene. Ukupna površina lokala iznosi 136 m²,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 199.000 € na 179.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 179.000 €, 489,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena porodična kuća 489m2 20 minuta od Ustaničke Na prodaju prostrana porodična kuća u Leštanima. Građevinska površina kuće je 489 m2 a korisna 405m2. Nalazi se na placu od 7 ari koji je ograđen. U kući postoje 3 etaže i dve garaže. Ova kuća može biti porodični objekat, poslovni....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena pogodan do 310000 eura zadnjih 14 dana (84)
  • advantagebg pala cena do 310000 eura zadnjih 14 dana (2)
  • advantagebg pala cena pogodan zadnjih 14 dana (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>