• GoHome Professional
advantagebg pala cena pogodan do 3100 eura/m2 što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg pala cena pogodan do 3100 eura/m2 što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg pala cena pogodan do 3100 eura/m2 što manji zadnjih 7 dana do 130 m2 do 310000 eura

  • Za upit "advantagebg pala cena pogodan do 3100 eura/m2 što manji zadnjih 7 dana do 130 m2 do 310000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 70.000 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BRUS, 65.000 €, 42,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 70.000 €
25.06.2025 - 67.000 €
10.09.2025 - 65.000 €
25.01.2026 - 70.000 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se opremljen jednosoban apartman površine 42 m², smešten u apart-hotelu Foka SPA u Brzeću. Gondola Bela reka udaljena je 600 metara, pomoću koje ste za 12 minuta vožnje na vrhu Kopaonika. Detalji apartmana: Struktura: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 135.450 € na 133.300 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 133.300 €, 43,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 135.450 €
12.05.2026 - 133.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054115.. SALAJKA, DVOSOBAN STAN, 43M2.. Na izuzetnoj lokaciji, u blizini Kisačke ulice, prodaje se NOV, neuseljavan dvosoban stan u zgradi renomiranog investitora. Lokacija na kojoj se nalazi zgrada je odlično povezana i lako pristupačna iz svih delova grada. Zgrada je useljena....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stan na prvom spratu, uknjižene površine 33m2, stavrne površine 45m2 od kojiih je 12m2 zastakljena terasa. Stan je veoma funkcionalan i sa dobrim rasporedom prostorija što pruža mogućnost adaptibilnosti istog. Sastoji se od hodnika iz koga se ulazi u prostran i svetao dnevni....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 154.500 € na 142.140 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 142.140 €, 46,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 154.500 €
08.05.2026 - 142.140 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo manji dvoiposoban stan od 46m2 koji se nalazi u novogradnji kod Merkura, ulica Stevana Doronjskog . Nekretnina je uknjižena 1/1 i papirološki čista, može na kredit. Stan je na odličnoj lokaciji, blizu Lidla , železničke stanice, detelinarske pijaceOdlična povezanost gradskog....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 112.800 € na 110.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 112.800 €
12.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 49m2, terasa, PR/2, interfon. Po pravosnažnom rešenje o ozakonjenju 37.23 m2 , mereno 49m2. Dvosoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 170.000 € na 167.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 167.000 €, 56,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 170.000 €
07.05.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054328 LIMAN II, DVOIPOSOBAN, 56m2 Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Liman 2 Ovo je stan koji ima dobar balans prostora i funkcionalnosti, pogodan i za život i kao investicija. Stan ima lepo organizovan dnevni boravak, odvojenu zonu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 167.000 € na 159.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.000 €, 71,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 167.000 €
08.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131404, PR/IV, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam prelep I svetao trosoban stan, koji se nalazi na fantasticnoj lokaciji kod stare okretnice na Karaburmi. Stan je pre nekoliko godina kvalitetno....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 250.000 € na 235.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 235.000 €, 72,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 250.000 €
11.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno uknjižen triplex u kući, na samo nekoliko minuta hoda od Botaničke bašte. Prostor nije u zgradi, što garantuje više privatnosti i mira. Triplex na tri etaže omogućava jasno razdvajanje privatnog i poslovnog dela, a fleksibilna struktura nudi veliki potencijal prilagođavanja....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 260.000 €
12.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 73m2 (terasa ), CG, 3/5, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižen na 62m2 Renoviran stan sa najboljom pozicijom u naselju Galenika. Okrenut je ka parku. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi sa liftom koja je okružena zelenilom i sa velikim nezoniranim parkingom. Stan je po strukturi....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 51.500 € na 50.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 51.500 €
08.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća smeštena u širem centru grada, na mirnoj i veoma traženoj lokaciji. Sve što vam je potrebno za svakodnevni život nalazi se na dohvat ruke – škola, market Roda, bolnica, pijaca i ostali sadržaji. Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: * ulaznog predsoblja....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena pogodan do 3100 eura/m2 što manji zadnjih 7 dana do 130 m2 do 310000 eura (29)
  • advantagebg pala cena pogodan do 3100 eura/m2 što manji zadnjih 7 dana do 130 m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>