• GoHome Professional
advantagebg pala cena pogodan do 300000 eura što v - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg pala cena pogodan do 300000 eura što v - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg pala cena pogodan do 300000 eura što veći

  • Za upit "advantagebg pala cena pogodan do 300000 eura što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-17%

Promena cene sa 247.200 € na 206.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 120,00 m2 cca 1720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 247.200 €
22.02.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo pravi porodični stan u Novom Sadu koji se nalazi na Novoj Detelinari. Nalazi se u mirnoj ulici, u zgradi novije gradnje, na trećem spratu koji je ujedno i poslednji. Stan je triplex i sastoji se od tri nivoa koji su spojeni stepenicama, pa više imate....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 155.000 € na 145.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VELIKI CRLJENI, 145.000 €, 10900,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 155.000 €
26.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128374, struja, uknjižen. Na prodaju izuzetna investiciona parcela ukupne površine 109 ari (1,09 ha) sa direktnim izlazom od 23 m na Ibarsku magistralu, u urbanizovanom delu Stepojevca (opština Beograd).Plac se sastoji od više katastarskih parcela koje čine jedinstvenu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 155.000 € na 145.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STEPOJEVAC, 145.000 €, 10900,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 155.000 €
01.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128374, struja, uknjizen. Na prodaju izuzetna investiciona parcela ukupne povrsine 109 ari (1,09 ha) sa direktnim izlazom od 23 m na Ibarsku magistralu, u urbanizovanom delu Stepojevca (opstina Beograd). Plac se sastoji od vise katastarskih parcela koje cine jedinstvenu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 91.500 € na 87.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MEĐULUŽJE, 87.000 €, 8600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 99.000 €
29.08.2025 - 91.500 €
08.03.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude uknjižen plac površine 86 ari, poljoprivredno zemljište u građevinskom području, selo Crkvine (opština Mladenovac), idealno za investitore, parcelaciju, vikendicu ili miran život van grada. Karakteristike: -Uknjiženo 1/1, vlasništvo čisto -Zemljani pristupni....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 12.000 € na 11.500 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Šumice, 11.500 €, 5400,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 11.000 €
03.08.2025 - 12.000 €
20.02.2026 - 15.000 €
17.04.2026 - 12.000 €
27.04.2026 - 11.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.01.2025.,

www.indomio.rs

Trenutno sumica. Blizu asfalta, prikljucka na struju i zeleznicke stanice Ripanj tunel- stajalista Bg voza. Pogodan za poljoprivredu i sl.. Oznaceno je naselje- ne tacna lokacija. Fotografija je ilustrativna. Provizija u visini od 550 Eur u dinarima. 069 BEOKROV .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 85.000 € na 77.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, IVANČA, 77.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 91.000 €
28.01.2026 - 85.000 €
27.02.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjižen. U mirnom delu Brestovika plac pod voćnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno zemljište,pogodno za uzgajanje raznih kultura. Kuća od 70+m2 koja poseduje podrum,prizemni deo kuće i veliki tavanski prostor površine prizemnog....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 133.700 € na 129.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BELI POTOK, 129.000 €, 2800,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 137.800 €
25.03.2026 - 133.700 €
10.05.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinski plac na prodaju u Pinosavi. U podnožju Avale, u blizini Instituta ''Jaroslav Černi'' nalazi se ovaj plac koji je gradsko-građevinsko zemljište. Pogodan je za izgradnju stambenog objekta. Teren je blago nagnut, raščišćen od rastinja. Plac je širine oko....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 85.000 € na 70.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SVILAJNAC, 70.000 €, 2431,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2023 - 85.000 €
20.02.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.indomio.rs

Plac veličine 24,31 ar, na odličnoj lokaciji, ul.Kneza Lazara. Uređen, pogodan za izgradnju stambenog objekta, sa voćnjakom u rodu. Zaklonjen od buke, u zelenilu, a ipak nedaleko od centra. Poseduje priključke za struju, vodu i kanalizaciju. Na placu se nalazi novosagrađeni pomoćni....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 200.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, DOBANOVCI, 200.000 €, 1800,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 220.000 €
01.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Pravougaoni plac 45x45m2. Pogodan kako za stambenu gradnju tako i za proizvodnu halu. Blizina autoputa i aerodroma.Već je probijen i put ka Ledinama.U ponudi imamo i jedan veći plac od 66ari. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 37.600 € na 35.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PRIJEPOLJE, 35.000 €, 1504,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.11.2025 - 37.600 €
04.03.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Preporuka. U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište površine 1504 m² na 5 km od Prijepolja, Ivanje, potes Oborci. Udaljeno oko 700 m od Ivanjskog mosta. Pravouganog je oblika dužine 68,19 m i 68,61 m, širine 22,27 m i 21,30 m. Ima direktan prilaz sa lokalnog asfaltnog puta.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena pogodan do 300000 eura što veći (385)
  • advantagebg pogodan do 300000 eura što veći (1)
  • advantagebg pala cena do 300000 eura što veći (3)
  • advantagebg pala cena pogodan što veći (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>