• GoHome Professional
advantagebg pala cena pogodan do 290000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg pala cena pogodan do 290000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg pala cena pogodan do 290000 eura

  • Za upit "advantagebg pala cena pogodan do 290000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 330.000 €
18.03.2026 - 313.000 €
01.04.2026 - 296.000 €
19.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Centar, Jelene Ćetković, 58m2 58m2, 3.0, 4/4, EG, lift, terasa, interfon, telefon, lux, uknjižen. Uknjižena nadogradnja iz 2014.god. u zgradi koja ima svojstvo kulturnog dobra.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 310.000 € na 279.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 279.000 €, 105,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 315.000 €
13.03.2026 - 310.000 €
27.04.2026 - 279.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Fenomenalan salonac u staroj kvalitetno građenoj zgradi sa zidovima debljine od preko 40cm. Trostrano orijentisan. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, na početku Ustaničke ulice blizu Autokomande. Visoki plafoni (3.05), parket u solidnom stanju, dva kupatila, odvojena kuhinja....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 299.000 € na 289.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 289.000 €, 83,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.11.2025 - 299.000 €
06.03.2026 - 289.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123542, IV/IV, terasa(2), uknjižen, nov luks, stambena zgrada. Svetao i autentičan 3.0 stan u srcu Vračara sa pogledom na Hram, uređen u stilu Francuskih mansardi. Uknjižen je na 83m2 i organizovan kao etaža u krovu sa dva romantična balkona. Ovaj nov, neuseljavan stan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 299.000 € na 289.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 289.000 €, 90,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.01.2026 - 299.000 €
27.03.2026 - 289.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo atraktivan poslovni lokal u ulici Marka Oreškovića, u neposrednoj blizini pijace Đeram i Vukovog spomenika, a na svega nekoliko metara od Bulevara kralja Aleksandra, jedne od najpoznatijih i najprometnijih gradskih ulica kada su u pitanju trgovina i poslovanje. Ova lokacija....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 275.000 € na 260.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BUBANJ, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 275.000 €
10.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća od 130m2, na 1,3 ari placa u blizini Kliničkog centra. Kuća se sastoji iz tri nivoa, povezanih unutrašnjim stepenicama. Izuzetna lokacija kuće, pogodno za izdavanje. Svaki nivo ima tri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo, osim potkrovlja koje ima dve spavaće....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 320.000 € na 295.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STARA PAZOVA, 295.000 €, 412,00 m2 cca 720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 320.000 €
26.04.2026 - 295.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, uz glavnu saobraćajnicu, u ponudi je nekretnina koja pruža široke mogućnosti kako za život, tako i za poslovne aktivnosti. Na prostranom placu pravilnog oblika, sa frontom od čak 35 metara ka ulici i dubinom od 60 metara, nalaze se tri objekta koji....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 259.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 259.000 €, 64,00 m2 cca 4050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 310.000 €
09.04.2026 - 295.000 €
21.04.2026 - 270.000 €
07.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan dvosoban stan. Retko se pojavi stan u Bulevar kralja Aleksandra na Lionu koji ima ovako funkcionalan raspored, dvostranu orijentaciju i toliki potencijal za moderno uređenje. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 258.000 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 258.000 €, 74,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 270.000 €
15.02.2026 - 258.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostran dvosoban stan u zgradi poznatog investitora Greda Valjevo. Stan izvorno dvosoban, adaptibilan u 3.0. Stan uknjižen na prodavca na 74m2, bez tereta i zabeležbi, pogodan i za kreditne kupce. Stan poseduje dve velike ustakljene terase od po ~10m2 koje nisu ušle u....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 265.000 € na 249.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 249.000 €, 107,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 265.000 €
15.04.2026 - 249.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lep lokal sa parkingom u strogom centru grada Uknjižen je na 107m2 i ima i pravo korišćenja jednog parking mesta. U ponudi je izuzetan lokal u samom centru grada, na lokaciji sa frekventnim saobraćajem. Okružen je brojnim radnjama, kancelarijama, ugostiteljskim objektima i svim važnim....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 265.000 € na 247.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 247.000 €, 84,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 265.000 €
15.04.2026 - 247.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Zgrada se nalazi na centralnoj gradskoj lokaciji, u mirnom delu Zvezdare, izmedju ulice Dimitrije Tucovica i Bulevara kralja Aleksandra. Kvalitetna zgrada od crvene fasadne cigle, u kojoj se stanovi retko pojavljuju u ponudi.Stan je dvostrano orjentisan i funkcionalan.Prostorije:....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena pogodan do 290000 eura (387)
  • advantagebg pogodan do 290000 eura (1)
  • advantagebg pala cena do 290000 eura (3)
  • advantagebg pala cena pogodan (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>