• GoHome Professional
advantagebg pala cena pogodan 150 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg pala cena pogodan 150 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg pala cena pogodan 150 m2

  • Za upit "advantagebg pala cena pogodan 150 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 530.000 € na 510.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 510.000 €, 143,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 550.000 €
06.03.2026 - 530.000 €
22.03.2026 - 510.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Stojana Protića- Hram Sv. Save lokal, 143m2, PR/6, Daikin sistem grejanja i hladjenja, inverter klime, telefon, interfon, parking, video nadzor Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, nalazi se ovaj lokal koji svojim položajem i funkcionalnošću pruža izvanredan....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900.000 € na 850.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 850.000 €, 159,00 m2 cca 5350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 900.000 €
11.05.2026 - 850.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna kuća na jednoj od najlepših i mirnih lokacija na Zvezdari, u ulici Lukijana Mušickog nadomak Zvezdarske Sume. Nekretnina je izuzetno kvalitetne gradnje, sa velikom kvadraturom, funkcionalnim rasporedom i privatnim dvorištem. Ukupna površina objekta iznosi oko 298m2,....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 100.000 € na 85.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 120.000 €
14.01.2026 - 100.000 €
08.03.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća za rušenje smeštena na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada. Plaćene komunalije za 206 m2 na placu od 8,98 a. Sva infrastruktura dostupna (struja, voda, kanalizacija). Plac pravilnog oblika, pogodan za izgradnju nove stamene ili poslovne zgrade. Uknjižena....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 191.000 € na 180.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, VRANJE, 180.000 €, 136,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 191.000 €
08.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal u širem centru Vranja, u blizini pijace Bujkovski most, predstavlja odličnu priliku za poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji. Objekat je novije gradnje i nalazi se u prizemlju, poslovne zgrade što ga čini praktičnim za različite namene. Ukupna površina lokala iznosi 136 m²,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena pogodan 150 m2 (10)
  • advantagebg pala cena pogodan (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>