• GoHome Professional
advantagebg pala cena do 310000 eura što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg pala cena do 310000 eura što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg pala cena do 310000 eura što jeftiniji 30 m2 parking Zadnjih 7 dana

  • Za upit "advantagebg pala cena do 310000 eura što jeftiniji 30 m2 parking zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 116.000 € na 103.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 103.000 €, 29,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 116.000 €
12.05.2026 - 103.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054683, NOVI SAD, LIMAN DVA, GARSONJERA, 29 M2 Na prodaju garsonjera na atraktivnoj lokaciji! Na prodaju je garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Ova nekretnina se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje i kupatila. Prodaje se sa nameštajem i spremna....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 58.000 € na 52.727 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 52.727 €, 29,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 58.000 €
10.05.2026 - 52.727 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalna garsonjera, odlična spratnost. Stanovi ovih kvadratura se prvi prodaju, zato ne gubite vreme zakažite gledanje. Margita mirno naselje, zgrada nedaleko od sadržaja poput marketa, nedaleko od centra i blizu nove glavne autobuske stanice. Kvalitetna gradnja, izdvajamo etažno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena do 310000 eura što jeftiniji 30 m2 parking zadnjih 7 dana (4)
  • advantagebg pala cena do 310000 eura što jeftiniji 30 m2 parking (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>