• GoHome Professional
advantagebg pala cena do 300000 eura barem 40 m2 N - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg pala cena do 300000 eura barem 40 m2 N - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg pala cena do 300000 eura barem 40 m2 Najnovije

  • Za upit "advantagebg pala cena do 300000 eura barem 40 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 160.000 € na 145.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 145.000 €, 41,00 m2 cca 3540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.05.2026 - 160.000 €
12.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054757..Prodaja stanova Novi Sad, 40m2+40m2. Na samom početku Bulevara patrijarha Pavla a dovoljno sklonjena od buke, novija zgrada sa liftom. Stan je na poslednjem spratu i koristi tavanski prostor gde se nalaze dve sobe i jedna manja radna. Donja etaža se sastoji od kuhinje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 79.800 € na 77.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 79.800 €
12.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Borča centar 1, po strukturi dvosoban ukupne površine 41,50 m2. Novogradnja. Odlična lokacija. Oglas za: Prodaju Kvadratura: 41 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: starogradnja Sprat: 5 Ukupno Spratova: 7.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 135.450 € na 133.300 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 133.300 €, 43,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 135.450 €
12.05.2026 - 133.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054115.. SALAJKA, DVOSOBAN STAN, 43M2.. Na izuzetnoj lokaciji, u blizini Kisačke ulice, prodaje se NOV, neuseljavan dvosoban stan u zgradi renomiranog investitora. Lokacija na kojoj se nalazi zgrada je odlično povezana i lako pristupačna iz svih delova grada. Zgrada je useljena....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 137.170 € na 132.440 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 132.440 €, 43,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 137.170 €
12.05.2026 - 132.440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054312, SALAJKA, DVOSOBAN STAN, 43m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 205.000 € na 198.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 198.000 €, 44,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 215.000 €
05.05.2026 - 205.000 €
12.05.2026 - 198.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Dugogodišnji vlasnik. - Čista i uredna dokumentacija. • - Merena kvadratura stana je 44 m2. - Prvi sprat. - Lift. - Centralno grejanje. - Zastakljena terasa. - Zasebna ostava na spratu koja pripada stanu. • - Izuzetna lokacija. - Savski venac, Tiršova ulica. - Preko....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.520 € na 130.680 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 130.680 €, 44,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 130.680 €
07.05.2026 - 135.520 €
12.05.2026 - 130.680 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054351, TELEP-JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 44m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 138.600 € na 133.650 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 133.650 €, 45,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 133.650 €
07.05.2026 - 138.600 €
12.05.2026 - 133.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

. ŠIFRA: 1054348, TELEP-JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 45m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 120.000 €
12.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se vodi kao nisko prizemlje jer se radi konfiguracije terena stepenicama penje u ulaz i toliko spušta. Stan je izuzetno lepo organizovan, 1.5 soban (39m2+5m2 prostor ispod stepeništa), uređen, moderan enterijer, pvc stolarija. Retko u ponudi. Prodaje se sa stvarima osim TV-a,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 146.740 € na 141.680 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 141.680 €, 46,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 146.740 €
12.05.2026 - 141.680 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054309, SALAJKA, DVOSOBAN STAN, 46m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 112.800 € na 110.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 112.800 €
12.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 49m2, terasa, PR/2, interfon. Po pravosnažnom rešenje o ozakonjenju 37.23 m2 , mereno 49m2. Dvosoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena do 300000 eura barem 40 m2 najnovije (62)
  • advantagebg pala cena do 300000 eura barem 40 m2 (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>