• GoHome Professional
advantagebg pala cena do 2700 eura/m2 barem 130 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg pala cena do 2700 eura/m2 barem 130 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg pala cena do 2700 eura/m2 barem 130 m2

  • Za upit "advantagebg pala cena do 2700 eura/m2 barem 130 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2800 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 390.000 € na 380.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 380.000 €, 130,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 390.000 €
01.03.2026 - 380.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je troiposoban stan koji se nalazi u novom stambeno-poslovnom kompleksu na najtraženijoj lokaciji u gradu. Površine je 130m2, nalazi se na IV spratu, orijentisan je ka jugu i zapadu. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 206.700 € na 199.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SMEDEREVO, 199.000 €, 130,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 223.600 €
05.04.2026 - 211.900 €
17.04.2026 - 206.700 €
06.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Centar, Kralja Petra, šetalište, renoviran četvorosoban stan, luksuzno opremljen najmodernijim ugradnim elementima i uređajima. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa terasom od 13m2, tri spavaće sobe, kuhinje i trpezarije, kupatila i dodatnog toaleta. Jedna od spavaćih soba....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 149.000 € na 136.990 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SREMSKI KARLOVCI, 136.990 €, 130,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.10.2025 - 167.400 €
09.11.2025 - 159.650 €
26.11.2025 - 149.000 €
29.04.2026 - 136.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran dupleks stan površine 130 m² u Sremskim Karlovcima. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalan. Sa jedne strane nalazi se velika terasa sa prelepim pogledom na Dunav, dok se sa druge strane pruža pogled na Stražilovo. Stan poseduje tri terase,....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 490.000 € na 399.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 399.000 €, 168,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 490.000 €
01.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Sopot, Rogača - Milosava Vlajića kuća, 168m2, terasa, prizemlje, grejanje na čvrsto gorivo, podno grejanje, video nadzor, podrum, parking, garaža, struja, voda, asfalt, plac 44a Moderna luksuzna vila na Kosmaju – privatna oaza nadomak Beograda Na prodaju moderna prizemna vila na Kosmaju,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 275.000 € na 260.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BUBANJ, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 275.000 €
10.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća od 130m2, na 1,3 ari placa u blizini Kliničkog centra. Kuća se sastoji iz tri nivoa, povezanih unutrašnjim stepenicama. Izuzetna lokacija kuće, pogodno za izdavanje. Svaki nivo ima tri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo, osim potkrovlja koje ima dve spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 280.000 €, 130,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 290.000 €
25.02.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127808, III/, klima, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Veliki, moderan stan od 130kvm., kod Farmaceutskog fakultetaDupleks, sa jasno odvojenom dnevnim I spavacim blokom. Sastoji se od 5,5 soba, 2 kupatila, lodje.Poseduje parking mestoStan za komforan....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 149.000 € na 133.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SREMSKI KARLOVCI, 133.000 €, 130,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.10.2025 - 162.500 €
08.11.2025 - 159.000 €
30.12.2025 - 149.000 €
28.04.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052996. SREMSKI KARLOVCI, CENTAR, ČETVOROSOBAN STAN, 130m2. <p class="MsoNormal" style="margin-bottom:15.0pt;line-height:18.0pt;mso-hyphenate: auto"> U ponudi je izuzetno komforan četvorosoban stan površine 130m2 , pozicioniran u mirnom i uređenom delu Sremskih Karlovaca,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 207.000 € na 200.850 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KAMENICA, 200.850 €, 130,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2025 - 220.950 €
15.06.2025 - 214.240 €
07.09.2025 - 207.550 €
23.11.2025 - 207.000 €
13.03.2026 - 200.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, ulica Branislava Bukurova. Uknjižen troiposoban stan u poznatom, ekskluzivnom naselju Tatarsko brdo. Lepa i mirna lokacija, nadomak grada, izolovana od gradske gužve i buke. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 349.000 € na 338.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 338.000 €, 132,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 349.000 €
18.03.2026 - 338.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Vozdovac, Vozdovacka crkva, Gligorija Vozarevica, 4.0, 132 m2 sa 2 terase, II i III od III sprata, dupleks, eg, telefon, bez lifta, interfon, odmah useljiv, kompletno renoviran, uknjizen, mogucnost kupovine zasebne garaze sa parking mestom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 165.000 €, 132,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 170.000 €
06.03.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetna ponuda, vrlo lepa i prostrana kuća u Brestoviku, opština Grocka. Ova fantastična kuća se nalazi nadomak Dunava i blizu Gročanske Ade. Prostire se na 132m2 površine i poseduje i podrumsku prostoriju. Nalazi se na placu od 10,7 ari sa prelepo uređenim dvorištem. Kuća je na....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena do 2700 eura/m2 barem 130 m2 (1300)
  • advantagebg do 2700 eura/m2 barem 130 m2 (1)
  • advantagebg pala cena barem 130 m2 (1)
  • advantagebg pala cena do 2700 eura/m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>