• GoHome Professional
advantagebg pala cena do 2700 eura/m2 što jeftinij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg pala cena do 2700 eura/m2 što jeftinij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg pala cena do 2700 eura/m2 što jeftiniji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "advantagebg pala cena do 2700 eura/m2 što jeftiniji zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 2500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2800 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 8.000 € na 7.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 7.000 €, 1798,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 8.000 €
08.05.2026 - 7.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na Hajdukovu, pored asfaltnog puta, udaljen 1 km od centra sela. Plac ima 1798 m². Na parceli je moguća gradnja porodične kuće, poslovnog ili ekonomskog objekta, kao i garaža i pomoćnih objekata. Maksimalni indeks zauzetosti je 30%, a dozvoljena spratnost je P+1+Pk.....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 12.000 € na 9.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ZRENJANIN, 9.500 €, 400,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 12.000 €
08.05.2026 - 9.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Ečka – plac površine 4 ara – građevinsko zemljište. Uknjiženo. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 16.000 € na 13.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEGALJICA, 13.000 €, 1200,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 16.000 €
08.05.2026 - 13.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- Odličan plac. - Na glavnom putu. - 11,56 ari. - Pravilnog četvrtastog oblika. - Izlazi na dve ulice. - Opština Grocka. - Katastarska opština Dražanj. - Plac se nalazi u vikend naselju Ševkać. - Mir, tišina, zelenilo. - Na 35 minuta od Konjarnika. - Na 27 minuta do Ava parka u Vrčinu.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 17.000 € na 14.900 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 14.900 €, 1400,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 17.000 €
10.05.2026 - 14.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Gradsko građevinsko zemljište na kraju Kireške ulice, 1308 kvm sa izlazom na dve ulice . Plac je ograđen i cela površina je zasađena kajsijom, orasima i lešnicima od pet godina . .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 22.000 € na 21.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALA MOŠTANICA, 21.000 €, 1236,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 25.000 €
17.04.2026 - 23.000 €
26.04.2026 - 22.000 €
10.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Maloj Moštanici, od 12,36 ari, sa započetom gradnjom . Objekat pod pločom je polusuteren od 30m2, a projekat i temelj su urađeni za SU+PR+PTK, ukupne površine 115,50m2. Za gradnju su izdati lokacijaki uslovi, tako da nema prepreka za izgradnju. Zbog svega toga je....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 25.000 € na 22.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 12,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 25.000 €
08.05.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Lipov lad - Prespanska garaža, 12m2, -1, lift Garažno mesto u novoj zgradi. Poseduje lift. Garažno mesto je klackalica - donje mesto na klackalici, ima veliki prostor za manevrisanje. Garaža ima samo jedan nivo, donje mesto na klackalici. Dimenzije mesta: širina 240cm, visina....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 25.000 € na 22.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 12,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 25.000 €
08.05.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Prespanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 35.000 € na 25.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 25.000 €, 153,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 35.000 €
10.05.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Prigrevici, prodaje se starogradska kuća od mešanog materijala, povšrine 153m2, na većem placu od 22ar. Dva kupatila, dve kuhinje, pet soba, pogodna za dve familije. Grejanje na GAS, voda sa vodovoda, trofazna struja, kanalizacija. Sve legalizovano. Uredni papiri, vlasnik 1/1 .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 28.000 € na 27.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOSJERIĆ, 27.000 €, 118,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 28.000 €
08.05.2026 - 27.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuće od 58m2 i 60m2 na lepoj ravnoj parceli od 6 ari, Kuće su u izvornom stanju i potrebna su izvesna ulaganja. Odlična pozicija u centralnom delu sela i u neposrednoj blizini Divčibara. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "SM nekretnine"....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 32.000 € na 27.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STARA PAZOVA, 27.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 32.000 €
13.05.2026 - 27.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac 5 ari u Starim Banovcima. Stari Banovci se nalaze u istočnom Sremu, na desnoj obali Dunava – teritorijia opštine Stara Pazova. Sta dobijate: Na samom placu nije potrebno dodatno ravnanje, idealan ukoliko zelite mir bez gradske buke. Infrastruktura – mogucnost prikljucenja....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena do 2700 eura/m2 što jeftiniji zadnjih 7 dana (654)
  • advantagebg do 2700 eura/m2 što jeftiniji zadnjih 7 dana (1)
  • advantagebg pala cena što jeftiniji zadnjih 7 dana (1)
  • advantagebg pala cena do 2700 eura/m2 što jeftiniji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com