• GoHome Professional
advantagebg pala cena do 2600 eura/m2 najnovije št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg pala cena do 2600 eura/m2 najnovije št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg pala cena do 2600 eura/m2 najnovije što manji

  • Za upit "advantagebg pala cena do 2600 eura/m2 najnovije što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 2400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2700 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 136.000 € na 132.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 136.000 €
13.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 45.000 €, 18,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 50.000 €
13.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena dvorišna garsonjera. U donjem delu je kuhinjsko trpezarijski deo, drvenim stepenicama se ide na gornji deo gde je spavaći deo. Kupatilo je izdvojeno i nalazi se par metara van objekta. agencijska provizija 2% .

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 70.000 € na 51.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 51.000 €, 20,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 70.000 €
13.05.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal na visokom prizemlju površine 20m2 u ulici Balkanskoj ulici, na par minuta hoda od Terazija i ulice Knez Mihailove. Pogodan za administrativnu, kozmetičku ili frizersku delatnost. GREJANJE - TA, sprat VPR/ ID oglasa: 69204. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 58.000 € na 55.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 55.000 €, 21,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 65.000 €
20.02.2026 - 58.000 €
13.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127457, I/, uknjižen. Na prodaju uknjižena garsonjera od 21m2 u Kisačkoj ulici na prvom spratu. Okrenuta prema dvorištu. Odlična investicija za izdavanje. Mali režijski troškovi. Uknjižena kao poslovni prostor. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 60.000 € na 58.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 58.900 €, 21,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 60.000 €
13.05.2026 - 58.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se renovirana garsonjera u suturenu, smeštena na odličnoj lokaciji u Mirijevskom bulevaru. Stan ima dosta prirodne svetlosti, što ga čini prijatnim za boravak uprkos poziciji u suturenu. Okružen je zelenilom, što pruža dodatni osećaj mira i privatnosti. Nekretnina je kompletno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 35.000 € na 34.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 34.000 €, 37,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 35.000 €
13.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu i odlikuje ga funkcionalan raspored. Sastoji se od hodnika, velike sobe, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, ostave i terase koja nije ušla u kvadraturu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 61.000 € na 60.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOKO BANJA, 60.000 €, 38,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 61.000 €
13.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, direktna prodaja stanova od investitora, kompleks zgrada zatvorenog tipa sa liftom, u mirnom delu soko banje nedaleko od Soko Terme. U ponudi stanovi kvadrature od 26m2 do 55m2, jednosobne strukture, jednoiposobne i dvoiposobne strukture sa odvojenom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 115.000 € na 109.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 109.900 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 120.000 €
29.03.2026 - 115.000 €
13.05.2026 - 109.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Galenika - Jovana Stojsavljevića; 60m2 mereno (40m2 uknjiženo)+terasa, 2.0, 4./4, cg, topla voda, interfon, internet; Izuzetno šarmantan, svetao dvosoban stan sa velikom terasom, a u urednoj zgradi bez lifta okruženoj zelenilom; Za sve dodatne informacije obratite se na broj....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 101.000 € na 96.350 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 96.350 €, 41,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 101.000 €
13.05.2026 - 96.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo komforan mali stan na dobroj lokaciji u potkrovlju novogradnje. Odličan, funkcionalan raspored. Mirno, urbano okruženje sa kompletnom infrastrukturom. Pogodno za život kao i za izdavanje. Završetak radova za oko dva meseca. Za sada keš kupci. Preporuka. Prostorije: Predsoblje,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 79.800 € na 77.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 79.800 €
13.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u naselju Borča centar 1, po strukturi dvosoban ukupne površine 41,50 m2. Novogradnja. Odlična lokacija. .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena do 2600 eura/m2 najnovije što manji (182)
  • advantagebg pala cena do 2600 eura/m2 što manji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>