• GoHome Professional
advantagebg pala cena 50 m2 što manji Zadnjih 7 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg pala cena 50 m2 što manji Zadnjih 7 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg pala cena 50 m2 što manji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "advantagebg pala cena 50 m2 što manji zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 120.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 123.000 €
11.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 46m², smešten u kvalitetnoj novogradnji u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Stan je po strukturi dvosoban, sa odvojenom spavaćom sobom, što pruža dodatni komfor i odličnu organizaciju prostora. Prodaje se potpuno namešten, sa....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 29.500 € na 28.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 28.000 €, 46,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 35.000 €
12.12.2025 - 30.000 €
01.03.2026 - 29.500 €
10.05.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Evo predloga za oglas: **Vikend kuća na Moravi – idealna za odmor i ribolov** Prodaje se **legalizovana vikend kuća** smeštena **direktno pored reke Morave**, sa prelepim pogledom i idealnom pozicijom za odmor, vikend uživanje ili porodični beg iz grada. **Glavni objekat:** * Prizemlje:....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 154.500 € na 142.140 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 142.140 €, 46,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 154.500 €
08.05.2026 - 142.140 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo manji dvoiposoban stan od 46m2 koji se nalazi u novogradnji kod Merkura, ulica Stevana Doronjskog . Nekretnina je uknjižena 1/1 i papirološki čista, može na kredit. Stan je na odličnoj lokaciji, blizu Lidla , železničke stanice, detelinarske pijaceOdlična povezanost gradskog....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 139.000 € na 120.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 145.000 €
08.04.2026 - 139.000 €
10.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Šilerova, 2.0 stan u polusuturenu zgrade od 3 sprata, novije gradnje, 46m2, EG (struja). Stan je svetao, u stanu ostaje sve sto se vidi na fotografijama (ugradna rerna, mašina za sudove, frižider, mašine za pranje i sušenje veša) kao i ostali nameštaj u stanu. Stanu pripada....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 7a, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 130.000 €
03.10.2025 - 125.000 €
08.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1. 0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednosoban stan na šestom spratu zgrade bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.01.2026 - 125.000 €
08.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Radoja Dakića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 1 Godina izgradnje: 1956 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 50.000 € na 49.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 49.000 €, 48,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 52.000 €
05.04.2026 - 50.000 €
08.05.2026 - 49.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan jednosoban stan smešten na odličnoj lokaciji koja pruža savršen balans između mirnog okruženja i brze povezanosti sa gradom. Blizina auto-puta omogućava lako kretanje, dok se ispred zgrade nalazi park za decu, kao i market za svakodnevne potrebe. Parking mesto....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 152.440 € na 147.290 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 147.290 €, 48,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 180.250 €
08.02.2026 - 173.040 €
15.03.2026 - 152.440 €
10.05.2026 - 147.290 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan kompletno renoviran stan,sve instalacije promenjene,lift,terasa,pvc stolarija,cg. kompletno opremljen bez ulaganja.U mirnom delu Novog Naselja sa puno zelenila u blizini vrtića,Doma Zdravlja,marketa i gradskog prevoza.Idealno za život i kao investicija.Uknjiženo 1/1 može kredit,cena....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 175.000 € na 150.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, 150.000 €, 48,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 175.000 €
08.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Prodajemo 48 m2 NOVO NASELJE – KAFIĆ sa dve bašte za koje poseduje dozvolu za rad ( jedna bašta ispred lokala a druga iza), Lokal je kompletno opremljen za rad kafića. Lokal je u radu, veliki izlog. Lokal je opremljen kuhinjom, klima uređajem, svim potrebnim....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 192.700 € na 185.400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 185.400 €, 48,00 m2 cca 3860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.09.2024 - 192.700 €
10.05.2026 - 185.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo predivan nov stan u novoj zgradi izuzetno kvalitetne gradnje od renomiranog investitora na sjajnoj lokaciji. Stan je kompletno opremljen novim nameštajem i tehnikom, kuhinja po meri sa ugradnim uređajima, svaka soba ima svoje kupatilo i izlaz na terasu. Savršen stan....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena 50 m2 što manji zadnjih 7 dana (81)
  • advantagebg pala cena što manji zadnjih 7 dana (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>