• GoHome Professional
advantagebg pala cena 50 m2 što jeftiniji Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg pala cena 50 m2 što jeftiniji Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg pala cena 50 m2 što jeftiniji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "advantagebg pala cena 50 m2 što jeftiniji zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 155.000 € na 149.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 149.000 €, 50,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 155.000 €
01.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo lux dvoiposoban stan na visokom prizemlju, visina skoro prvog sprata. Struktura stana je sledeća: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe i kupatilo. Veća spavaća soba ima posebni deo kao garderober. Prodaje se namešten....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 29.500 € na 28.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 28.000 €, 46,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 35.000 €
12.12.2025 - 30.000 €
01.03.2026 - 29.500 €
10.05.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Evo predloga za oglas: **Vikend kuća na Moravi – idealna za odmor i ribolov** Prodaje se **legalizovana vikend kuća** smeštena **direktno pored reke Morave**, sa prelepim pogledom i idealnom pozicijom za odmor, vikend uživanje ili porodični beg iz grada. **Glavni objekat:** * Prizemlje:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 49.000 € na 47.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SMEDEREVSKA PALANKA, 47.000 €, 49,00 m2 cca 960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.04.2026 - 49.000 €
07.05.2026 - 47.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je moderan stan u novogradnji, smešten u ulici Šulejićeva u Smederevskoj Palanci, na oko sat vremena vožnje od Beograda. Stan površine 49 m² nalazi se na drugom spratu stambene zgrade i po strukturi je jednoiposoban, idealan kako za samce, parove, tako i za manju porodicu.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 50.000 € na 49.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 49.000 €, 48,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 52.000 €
05.04.2026 - 50.000 €
08.05.2026 - 49.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan jednosoban stan smešten na odličnoj lokaciji koja pruža savršen balans između mirnog okruženja i brze povezanosti sa gradom. Blizina auto-puta omogućava lako kretanje, dok se ispred zgrade nalazi park za decu, kao i market za svakodnevne potrebe. Parking mesto....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 65.000 € na 52.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 52.000 €, 48,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.04.2026 - 67.000 €
04.04.2026 - 65.000 €
05.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban stan u dobroj zgradi od pet spratova. Pogled na park. Uknjižen, u blizini prevoza03 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 48 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 67.000 € na 52.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 52.000 €, 48,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 67.000 €
06.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan u dobroj zgradi od pet spratova. Pogled na park. Uknjižen, u blizini prevoza.........03 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 57.000 € na 56.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 56.000 €, 51,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 57.000 €
05.05.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.gsigma.rs

Dvosoban stan na trećem spratu u naselju Ruža Šulman. Površine 51 m2 + terasa. Lep raspored u stanu. Dnevni boravak sa izlazom na veću terasu, trpezarija i kuhinja su zajedno sa izlazom na manju terasu, spavaća soba, kupatilo i hodnik. CG gradsko Stanu pripada i deo podruma u zgradi....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 100.000 € na 86.364 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 86.364 €, 50,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 100.000 €
09.05.2026 - 86.364 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Deo grada kojeg reprezentuju spomenik kulture od izuzetnog značaja - Preobraženska crkva u neovizantijskom stilu (1873-1878) i osnovna škola koja je đake primila još davne 1794. godine. Danas Margita ima dva bulevara, markete, glavnu železničku stanicu i uskoro glavnu autobusku stanicu.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 89.900 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 89.900 €, 51,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 93.000 €
03.05.2026 - 89.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U neposrednoj blizini centra Zemun polja, nalazi se ovaj 2.5. stan, u urednoj i održavanoj zgradi, koja poseduje lepo sređeno sopstveno dvoriste. Infrastruktura je kompletna. Stan je veoma funkcionalan i adaptibilan. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinjsko-trpezarijskog dela, dnevne....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 99.600 € na 97.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 97.200 €, 54,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 99.600 €
01.05.2026 - 97.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran, dvosoban stan od 54m2 u ulici Topola u Kumodražu. Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space), kupatila, predsoblja i terase. Stan ima i pripadajući deo dvorišta u kome može i da se parkira. Grejanje je na struju (dve klime,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena 50 m2 što jeftiniji zadnjih 14 dana (149)
  • advantagebg pala cena što jeftiniji zadnjih 14 dana (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>