• GoHome Professional
advantagebg do 2500 eura/m2 zadnjih 7 dana porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg do 2500 eura/m2 zadnjih 7 dana porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg do 2500 eura/m2 zadnjih 7 dana porasla cena što manji

  • Za upit "advantagebg do 2500 eura/m2 zadnjih 7 dana porasla cena što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 2300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2600 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 111.000 € na 116.600 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 116.600 €, 53,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 111.000 €
10.05.2026 - 116.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan stan površine 53m² na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom. Struktura stana je veoma praktična – poseduje dve spavaće sobe, što ga čini pogodnim za porodicu, parove ili izdavanje.....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 11.000 € na 13.200 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, KRAGUJEVAC, 13.200 €, 11,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 11.000 €
15.05.2026 - 13.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažna mesta – BubanjProdaju se garažna mesta površine od 11 m² do 12 m², u zgradi novije gradnje (stara svega nekoliko godina), u naselju Bubanj. Odličan prilaz  Suva i bezbedna garaža  Uknjiženo vlasništvo  Idealno za stanare ili kao....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 28.000 € na 34.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, BEOGRAD, Terazije, 34.000 €, 14,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 28.000 €
10.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeno-poslovni kompleks The One pruža novu generaciju poslovnih i životnih iskustava koja podržavaju luksuzan, aktivan i udoban životni stil i brinu o udobnosti svojih stanovnika. U okviru kompleksa, izdvaja se veći broj lamela što omogućava mali broj stanova po jednoj lameli.....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 54.000 € na 60.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 60.000 €, 27,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 54.000 €
15.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lokal u centru grada – mirna lokacija!Prodaje se lokal površine 27m², smešten u strogoj gradskoj zoni, ali udaljen od gradske buke, što ga čini idealnim za različite poslovne delatnosti.Lokal se sastoji iz jedne funkcionalne prostorije i mokrog čvora, što omogućava lako....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 77.073 € na 78.750 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 78.750 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 77.073 €
10.05.2026 - 78.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Cvetanova ćuprija, opština Voždovac. Stan je površine 33,51m2. Po strukturi je jednoiposoban stan. Nalazi se u drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. U ponudi stanovi iste strukture i u prizemlju, prvom, drugom i trećem spratu. Zgrada....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 87.000 € na 89.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 89.000 €, 42,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 87.000 €
10.05.2026 - 89.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo 2.0 stan na prvom spratu zgrade na početku naselja Ledine kod Grand kafe. Zgrada sa malim brojem stanova, sa čistim ulazom i hodnicima. Nalazi se u mirnoj ulici bez javnog prevoza. Stan se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe,....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 85.878 € na 96.888 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 96.888 €, 44,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.878 €
15.05.2026 - 96.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji smešten u mirnoj ulici u samom centru grada. U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi vrhunskog kvaliteta, idealni za život ili investiciju. Kompleks se izdvaja po odličnoj lokaciji, visokom kvalitetu gradnje i izuzetnom kvalitetu unutrašnjih....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 85.878 € na 96.888 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 96.888 €, 45,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 85.878 €
10.05.2026 - 96.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 85.000 € na 93.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 93.000 €, 45,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 85.000 €
15.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju izuzetno svetao, funkcionalan i potpuno namešten stan na prvom spratu uredne stambene zgrade, u mirnom i traženom delu naselja, u blizini vrtića Meče . Stan je odlično organizovan i maksimalno iskorišćen, sa dve komforne spavaće sobe, što ga čini idealnim za porodičan život.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 85.000 € na 93.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KALUĐERICA, 93.000 €, 45,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 85.000 €
15.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 2500 eura/m2 zadnjih 7 dana porasla cena što manji (239)
  • advantagebg do 2500 eura/m2 porasla cena što manji (1)
  • advantagebg do 2500 eura/m2 zadnjih 7 dana što manji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>