• GoHome Professional
advantagebg do 230000 eura pala cena uknjižen do 3 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg do 230000 eura pala cena uknjižen do 3 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg do 230000 eura pala cena uknjižen do 30 m2 zadnjih 7 dana što manji

  • Za upit "advantagebg do 230000 eura pala cena uknjižen do 30 m2 zadnjih 7 dana što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 72.100 € na 70.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 70.000 €, 23,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 72.100 €
08.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Novo Naselje. RENOVIRANA GARSONJERA - ODMAH USELJIVA! Nalazi se na 4/5 spratu u zgradi sa liftom, zgrada je odlično održavana. Površine je 23m2. Stan je svetao i ima terasu. Uknjižen je 1/1 i može biti kupljen putem kredita. CENA NIJE FIKSNA - POSTOJI MOGUĆNOST PREGOVORA!....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 62.000 € na 60.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 60.000 €, 20,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 62.000 €
13.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130791, V/, klima, uknjižen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renovirana garsonjera od 20m² na odličnoj lokaciji na Detelinari. Stan je maksimalno funkcionalno iskorišćen, svetao i prijatan za boravak, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Kompletno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 58.000 € na 55.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 55.000 €, 21,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 65.000 €
20.02.2026 - 58.000 €
13.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127457, I/, uknjižen. Na prodaju uknjižena garsonjera od 21m2 u Kisačkoj ulici na prvom spratu. Okrenuta prema dvorištu. Odlična investicija za izdavanje. Mali režijski troškovi. Uknjižena kao poslovni prostor. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.000 € na 70.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 70.000 €, 23,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 72.000 €
08.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odlično renoviranu garsonjeru na 4. spratu zgrade iz 2005. godine na Novom Naselju. Zgrada sa liftom, kvalitetna gradnja, okružena besplatnim parkingom, na kom uvek ima slobodnih mesta. Stan orijentisan dvorišno prema zapadu, odmah useljiv bez ulaganja. Uknjižen....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 126.400 € na 116.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 116.000 €, 23,00 m2 cca 5040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 129.000 €
22.03.2026 - 126.400 €
08.05.2026 - 116.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

U blizini novog Dorćola, pored čuvenog restorana Stara Hercegovina smeštena je ova funkcionalna garsonjera- Stan je u izvornom stanju, ulično orjentisan i vrlo svetao. Zbog svoje lokacije i malih režijskih troškova odlična investicija. Uredna dokumentacija, uknjižen 1/1. agencijska....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.888 € na 144.888 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 144.888 €, 29,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 149.888 €
10.05.2026 - 144.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Prve pruge, u kraju poznatom kao Retenzija, na samoj granici Opština Novi Beograd i Zemun, MAGNAT prodaje LUX opremljen jednosoban stan od 29m2, na I spratu (od ukupno 6 spr.), u zgradi iz osamdesetih godina izgradnje, sa 2 Lifta. PROSTORIJE: Antre,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 74.000 € na 71.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 71.000 €, 29,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 74.000 €
13.05.2026 - 71.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Studio - garsonjera na prodaju, ublizini Metroa na Petlovom brdu, suprotno orijentisan i zaklonjen od Ibarskog puta. Nalazi se na drugom spratu od tri, u zgradi bez lifta, svetao i južno orijentisan. Stan čini ga jedna velika prostorija i odvojeno kupatilo. Stan je u dobrom stanju,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 65.000 € na 62.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 65.000 €
08.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Rakovica, ulica Viševačka, stan od 30m2, po strukturi 1.5-soban, sa odvojenom spavaćom sobom od 9m2. Polu-suteren, ukopan samo 20cm, sa standardnom veličinom prozora. Dobra lokacija, u neposrednoj blizin Premijera, doma zdravlja, škole i prevoza. Stan je kompletno renoviran, PVC stolarija,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 114.500 € na 108.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 108.900 €, 32,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 114.500 €
13.05.2026 - 108.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stan u zgradi novije gradnje dvostrano orjentisan, uknjižen. Mirno i tiho okruženje,u blizini autobuskog stajališta, marketa, osnovna škola. Nisu potrebna veća ulaganja za adaptaciju osim higijenskog krečenja. U dvorištu zgrade postoji mogućnost za parkuranje automobila.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 112.000 € na 109.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 109.000 €, 32,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 116.000 €
17.04.2026 - 112.000 €
08.05.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130764, IV/IV, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja. CENTAR ul Jevrejska 2,0 - soban, 32 m2 SNIŽEN !! HITNO !! Cena nije fiksna. Kompletno renoviran. Troškovi režija izuzetno mali. 4 sprat sa prelepim pogledom na centar grada. Nema lift. Prodaje se isključivo....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 230000 eura pala cena uknjižen do 30 m2 zadnjih 7 dana što manji (29)
  • advantagebg do 230000 eura pala cena uknjižen do 30 m2 što manji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>