• GoHome Professional
advantagebg do 210000 eura pala cena 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg do 210000 eura pala cena 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg do 210000 eura pala cena 40 m2

  • Za upit "advantagebg do 210000 eura pala cena 40 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 109.125 € na 107.050 € dana 18.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 107.050 €, 40,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 100.890 €
03.10.2025 - 109.125 €
18.02.2026 - 107.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

DVOSOBAN STAN NA TELEPU SA POVRATOM PDV-A---Agencijska šifra: 10007413.Predstavljamo vam stan u modernoj stambenoj zgradi u izgradnji, koji se odlikuje pažljivo osmišljenim rasporedom prostorija i visokim standardima gradnje. Projekat realizuje pouzdan investitor sa dokazanim....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 120.000 €
29.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Galenika - Jovana Stojsavljevića; 60m2 mereno (40m2 uknjiženo)+terasa, 2.0, 4./4, cg, topla voda, interfon, internet; Izuzetno šarmantan, svetao dvosoban stan sa velikom terasom, a u urednoj zgradi bez lifta okruženoj zelenilom; Za sve dodatne informacije obratite se na broj....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 84.000 € na 81.700 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 81.700 €, 40,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 84.000 €
27.03.2026 - 81.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129044, I/IV, terasa, uknjižen, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
-40%

Promena cene sa 158.500 € na 95.000 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 40,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 158.500 €
15.02.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan stan u novogradnji, u veoma lepoj kvalitetnoj zgradi na odličnoj lokaciji na Ledinama. Stan je idealan za porodice ili kao investicija. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, 1 spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka u okviru kojeg je smeštena....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 170.000 € na 160.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 160.000 €, 37,00 m2 cca 4320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 185.000 €
20.02.2026 - 180.000 €
27.02.2026 - 170.000 €
20.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Kopitareva gradina - Džorža Vašingtona 2. 0, 37m2 + lođa 10m2, PR/5, EG, telefon, interfon Prodaje se kompletno renoviran stan u srcu Beograda. Urađene su nove elekto i vodovodne instalacije, moderno kupatilo, kuhinja i stan ne iziskuje dodatna ulaganja. Dvostrano je orijentisan....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 59.000 € na 54.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 54.000 €, 40,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 59.000 €
20.03.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na trećem spratu u zgradi bez lifta, površine 40 m2. U svom sastavu ima predsoblje, jednu sobu, kupatilo i kuhinju iz koje se izlazi na zatvorenu terasu, Stolarija je drvena, podovi su laminat i pločice, grejanje je toplana. Stanu pripada podrumska prostorija. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 118.000 € na 115.000 € dana 12.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.12.2025 - 125.000 €
23.12.2025 - 120.000 €
03.02.2026 - 118.000 €
12.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053311, DVOSOBAN STAN, NOVO NASELJE, 29 M2 Na prodaju dvosoban stan od 29M2 - veštim izmeštanjem sobe na terasu je dobijena komfornija kvadratura, gde se u narednom periodu očekuje uknjižba realne kvadrature stana koja iznosi 40 m2 - smešten u mirnom i zelenilom okruženom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 130.000 €
29.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetan stan sa odvojenom spavaćom sobom u najtraženijem delu naselja Vojvode Vlahovića. Nalazi se u kvalitetnoj novogradnji i odlikuje ga funkcionalan raspored, odlična osvetljenost i maksimalno iskorišćen prostor. Ima terasu, idealnu za jutarnju kafu i opuštanje sa koje se pruža....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 128.750 € na 118.450 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 118.450 €, 40,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 128.750 €
13.02.2026 - 118.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

RENOVIRAN NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU---Agencijska šifra: 1007766. Prodaje se renoviran, potpuno namešten dvosoban stan u prizemlju zgrade na Novom naselju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Moguć je dogovor oko....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 78.000 € na 75.000 € dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 75.000 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.04.2026 - 78.000 €
18.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u blizini Farmaceutskog fakulteta i instituta Torlak, 1.5, kvalitetno građen i sa ukusom uređen, neto površine 40m2, a bruto 53m2. Zgrada se sastoji od hodnika, spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, spajza, plus ostava. Ispred stana je malo dvorište od 20m2, za uživanje u mirnom,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210000 eura pala cena 40 m2 (361)
  • advantagebg do 210000 eura pala cena (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>