• GoHome Professional
advantagebg do 210000 eura 40 m2 zadnjih 14 dana š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg do 210000 eura 40 m2 zadnjih 14 dana š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg do 210000 eura 40 m2 zadnjih 14 dana što veći pala cena

  • Za upit "advantagebg do 210000 eura 40 m2 zadnjih 14 dana što veći pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 64.900 € na 63.900 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 63.900 €, 43,00 m2 cca 1490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 64.900 €
09.05.2026 - 63.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.knez-nekretnine.com

IZUZETNO KOREKTNA PONUDA! PRODAJE SE PRELEP, RENOVIRAN, OPREMLJEN I UKNJIŽEN STAN U NOVOM NASELJU. STAN JE FUNKCIONALNO JEDNOIPOSOBAN I ODMAH JE USELJIV. ODRŽAVANA ZGRADA OKRUŽENA ZELENILOM, PARKINGOM I KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM. PROSTORIJE: PREDSOBLJE, SOBA, KUPATILO, KOMFORNA KUHINJA....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 199.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 199.500 €, 43,00 m2 cca 4640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 225.000 €
20.03.2026 - 195.000 €
23.03.2026 - 220.000 €
01.05.2026 - 199.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici u novoj zgradi sa liftom i video nadzorom, prodaje se uknjižen jednoiposoban stan. Izuzetno lepa zgrada, izgradjena pre tri godine. Iznad stana je penthouse. Stan je u potpunosti natkriven. Primer stana koji spaja luksuz i udobnost. Dnevna sobu, trpezarija i kuhinja....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 132.800 € na 129.780 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.780 €, 43,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 132.800 €
01.05.2026 - 129.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetno funkcionalan, topao i prijatan dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Nova Detelinara.Stan se nalazi u mirnoj, kvalitetno građenoj zgradi poznatoj po dobroj izolaciji, urednom održavanju i prijatnom komšiluku. Stan je dvorisno orijentisan,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 137.170 € na 132.440 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 132.440 €, 43,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 137.170 €
12.05.2026 - 132.440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054312, SALAJKA, DVOSOBAN STAN, 43m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Sajam, 115.000 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 120.000 €
07.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054482…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, SAJAM, BETANIJA, DVOSOBAN STAN 43m2 PLUS GALERIJA KOJA NIJE UŠLA U NAVEDENU KVADRATURU… OBEZBEĐENO PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE…KLJUČ ZA GLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU Vrhunska lokacija i romantično potkrovlje Slobodana Bajića.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 135.450 € na 133.300 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 133.300 €, 43,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 135.450 €
12.05.2026 - 133.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054115.. SALAJKA, DVOSOBAN STAN, 43M2.. Na izuzetnoj lokaciji, u blizini Kisačke ulice, prodaje se NOV, neuseljavan dvosoban stan u zgradi renomiranog investitora. Lokacija na kojoj se nalazi zgrada je odlično povezana i lako pristupačna iz svih delova grada. Zgrada je useljena....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 120.400 € na 116.500 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 116.500 €, 43,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 120.400 €
07.05.2026 - 116.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054445, NOVI SAD, NOVO NASELJE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 43m2. U ponudi je funkcionalan jednoiposoban stan na mirnoj i dobro povezanoj lokaciji na Novom Naselju, površine 43m2, pozicioniran na prvom spratu stambene zgrade. Seljačkih Buna.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 42.000 € na 40.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 40.000 €, 43,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 43.000 €
10.04.2026 - 42.000 €
08.05.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je funkcionalan i lepo organizovan jednosoban stan površine 43 m², smešten u mirnom delu grada, koji pruža savršen balans između tišine i dobre povezanosti sa svim važnim sadržajima. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, izdvojene spavaće sobe, hodnika, kupatila,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 132.870 € na 129.780 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 132.870 €
01.05.2026 - 129.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, dvorišno je orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu, daleko od gradske buke. Osnovne karakteristike: Površina: 43m² Struktura: dvosoban Sprat: 2 (zgrada sa liftom) Terasa: da Orijentacija: dvorišna Grejanje: centralno Stanje: prodaje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 124.000 € na 119.990 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 119.990 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 124.000 €
10.05.2026 - 119.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, NOVO NASELJE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 43 m2 - nudimo vam nekretninu kakva se retko pojavljuje na tržištu. Nalazi se u najlepšem delu kvarta, punom zelenila Svojevremeno je delimično renoviran i adaptiran. Rađeni su kupatilo i kuhinja, postavljeni su novi podovi. Na prostranoj....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210000 eura 40 m2 zadnjih 14 dana što veći pala cena (124)
  • advantagebg do 210000 eura zadnjih 14 dana što veći pala cena (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>