• GoHome Professional
advantagebg do 210000 eura 40 m2 što skuplji Zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg do 210000 eura 40 m2 što skuplji Zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg do 210000 eura 40 m2 što skuplji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "advantagebg do 210000 eura 40 m2 što skuplji zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 140.000 €, 41,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se brzo useljiv uknjižen stan u naselju Sava Kovačević, na uvek popularnoj lokaciji! Par minuta peške do centra Zemuna i Gardoša Uredna dokumentacija, može na kredit Površine 38m2 + 3m2 lođa Stan je kompletno renoviran pre nekoliko godina Zapadno orijentisan, dosta prirodnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 40,00 m2 cca 5750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Strahinji��a Bana, 6/8, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-40m2 , ugovorna povr��ina-37.00m2, U prodaji je svetao, lux sre��en stan u odli��noj zgradi sa liftom, iz devedesetih godina u ulici Strahinji��a Bana. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojenom kuhinjom sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 225.000 €, 38,00 m2 cca 5920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Omladinskih brigada, 10/40, gas, uknj.-Stvarna povr��ina-38m2 , ugovorna povr��ina-38.00m2, Nov, lux opremljen stan u West Kuli. Ulazak je isklju��ivo karticom, direktan pristup mall-u. Na raspolaganju su spa centar, bazen sa termalnom vodom, ��akuzi, tursko kupatilo, sauna, teretana,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 207.000 €, 38,00 m2 cca 5450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U srcu Dorćola, Skenderbegova ulica, ugao sa Dubrovačkom u kvalitetnoj zgradi se nalazi ovaj dvosoban stan, uknjižen na 38m2, mereno 41m2. Skenderbegova.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 207.000 €, 42,00 m2 cca 4930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Koste Abraševića, 2.0, 42m2, balkon sa EG, 1/3 Odličan dvosoban stan u jednoj od najlepših ulica na Crvenom Krstu- Koste Abraševića . Struktura: ulazni hodnik , kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba sa izlazom na balkon, spavaća soba i kupatilo. Stan je u procesu renoviranja i takav....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 39,00 m2 cca 5130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na izuzetnoj gradskoj lokaciji Palilulska pijaca / Ta��majdan Nekretnina se nalazi na jednoj od najtra��enijih gradskih lokacija, u neposrednoj blizini Palilulske pijace, u samom centru urbanog ��ivota, sa svim potrebnim sadr��ajima u neposrednom okru��enju. Sme��ten je na 8.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 200.000 €, 43,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ju��ni bulevar, 6/8, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-43m2, ugovorna povr��ina-35m2, Prodaje se uknji��en 1.5 stan u mirnom i najlep��em delu Vra��ara. Veoma je svetao, jednostrano orijentisan i odli��no je povezan sa svim delovima grada. U stanu je centralno grejanje, ugra��ena je....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 40,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na vrlo prometnom mestu, blizu Đeram pijace: kod stanice tramvaja i pešačkog prelaza. Renoviran; ima izlog i 2 ulaza ( bitno za HAACP standard) , klima uređaj i toalet. Bez stepenica na ulazu Pogodan za tgovinu, usluge, pekaru, brzu hranu i drugo. Retka prilika za kupovinu radnje-lokala....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 188.000 €, 42,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Milorada Šapčanina 1.5, 42m2 (terasa 4m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se funkcionalan stan na Zvezdari, u neposrednoj blizini više fakulteta, opštine, pozorišta i slično. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe povezane sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 41,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prvom spratu zgrade, u centralnom delu Vidikovca nalazi se ovaj kompletno renoviran stan. U stanu je zamenjena elektro i vodovodna instalacija, postavljena alu stolarija sa elektro roletnama i komarnicima u spavacoj sobi, a u kuhinji PVC stolarija. Hrastov brodski pod, sigurnosna....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210000 eura 40 m2 što skuplji zadnjih 7 dana (270)
  • advantagebg do 210000 eura što skuplji zadnjih 7 dana (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>