• GoHome Professional
advantagebg do 190000 eura uknjižen parking porasl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg do 190000 eura uknjižen parking porasl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg do 190000 eura uknjižen parking porasla cena

  • Za upit "advantagebg do 190000 eura uknjižen parking porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 172.000 € na 185.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 172.000 €
19.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetno sarmantan stan u srcu Vozdovca. Parking ispred zgrade. Nalazi se na ravnom prizemlju, sa predivnom bastom i sopstvenim zasebnim ulazom. Po strukturi je trosoban sa velikim dnevnim boravkom, gde postoji mogucnost otvaranja novih vrata kako bi....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 175.000 € na 185.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BANJA, 185.000 €, 80,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.07.2025 - 175.000 €
21.11.2025 - 185.000 €
21.12.2025 - 175.000 €
06.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića 2.0, 80m2 (lođa 8m2), 1/4, CG, parking, podrum. Odličan, svetao, funkcionalan dvosoban stan. Zgrada od fasadne cigle, Energoprojekat gradnje (odlična toplotna izolacija). Slobodan parking ispred zgrade. Nalazi se u mirnom delu ulice,....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 155.000 € na 185.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.10.2024 - 155.000 €
03.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.indomio.rs

Voždovac, Jajinci - Draginje Radovanović 2.0, uknjižen na 58m2 (terasa), EG, 2/3, interfon, telefon, podrum, parking, garaža, dvorište Dvosoban stan od 58m2 u kući lociranoj na lepom delu u Jajincima sa dvorištem od 276m2, u neposredno blizini Banjice. Zajedno sa stanom u cenu je....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 179.900 € na 183.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 183.000 €, 52,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.06.2025 - 187.700 €
11.07.2025 - 185.000 €
24.10.2025 - 179.900 €
20.02.2026 - 183.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo - Rada Neimara 3. 0, 52m2 (terasa 2m2), PR/4, CG sa kalorimetrima, telefon, interfon U ponudi trosoban stan na odličnoj lokaciji, na Lekinom brdu, u blizini Šumica, na 10 minuta od Hrama Sv. Save i izlaska na auto-put za Novi Beograd. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 187.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 187.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1 na 41m², dok je stvarna, merena površina 49m². Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 170.000 € na 190.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 190.000 €, 75,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.07.2025 - 164.800 €
13.08.2025 - 160.500 €
29.12.2025 - 170.000 €
27.03.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118422, I/III, klima, terasa, uknjižen, novogradnja, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju troiposoban stan od 75m² u urbanoj vili na Adicama. Stan se nalazi na prvom spratu a grejanje je na toplotne pumpe. Prodaje se kompletno namešten. Ispred zgrade....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 157.000 € na 183.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Resnik, 183.000 €, 61,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 157.000 €
29.03.2026 - 183.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je potpuno renoviran i moderno opremljen stan, smešten u mirnom i uređenom delu Resnika, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, okrenut ka parku, sa otvorenim i nesmetanim pogledom ka Avali, što pruža dodatni osećaj privatnosti....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 160.000 € na 180.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 180.000 €, 39,00 m2 cca 4620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 165.000 €
22.03.2026 - 160.000 €
03.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Centar, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju u Banatiću, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od šetališta. Stan se nalazi u zgradi kvalitetne gradnje, na 3. spratu zgrade sa liftom. Uknjižen je na 39m2. Jednoisposobne strukture,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 170.000 € na 180.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KOVILOVO, 180.000 €, 86,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 170.000 €
24.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju 1/1 uknjižen stan na tri nivoa u atraktivnoj novijoj zgradi sa ograđenim dvorištem, sa parking mestom u okviru dvorišta. Stan je zidan sa savremenim stilom gradnje, sa puno prirodane svetlosti i odličnom organizacijom prostora. Dnevni boravak, tri spavaće sobe, dva kupatila.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 170.000 € na 180.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 180.000 €, 86,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 170.000 €
24.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 190000 eura uknjižen parking porasla cena (147)
  • advantagebg do 190000 eura uknjižen parking (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>