• GoHome Professional
advantagebg do 190000 eura pala cena namešten zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg do 190000 eura pala cena namešten zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg do 190000 eura pala cena namešten zadnjih 7 dana što veći

  • Za upit "advantagebg do 190000 eura pala cena namešten zadnjih 7 dana što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 179.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 179.000 €, 72,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 185.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PREMIUM PONUDA – Trosoban stan u kući, Zemun (Sava Kovačevića), 72 m² Na prodaju je izuzetno kvalitetan trosoban stan u Zemunu, smešten u mirnoj i visoko cenjenoj mikrolokaciji Sava Kovačevića, u ulici Milana Uzelca. Stan se nalazi na 1. spratu od 2 u objektu sa ukupno tri stambene....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 169.200 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 169.200 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na samo 3 minuta kolima od centra grada, a izdvojena od gradske buke, nalazi se novogradnja i useljiv stan na drugom spratu. Vanknjižno vlasništvo 1/1, u postupku uknjižavanja. Samo za keš do uknjižbe. Nema PDV - a, već se plaćaju apsolutna prava. Stan ima dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 86.000 € na 84.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 84.000 €, 67,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 86.000 €
08.05.2026 - 84.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je moderan i komforan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, površine 67 m². Nalazi se u prizemlju, ali je pozicioniran kao prvi sprat, sa posebnim ulazom, što dodatno doprinosi osećaju privatnosti i praktičnosti. Stan je moderno namešten, sa ugradnim nameštajem, i sastoji....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 200.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 200.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka: 1102291. CENA 200.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se dvoiposoban, delimično namešten stan na Detelinari. Stan ima dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, terasu (sa ostavom), hodnik i kupatilo. U stanu ostaju ugradni plakari i kuhinja, ostali nameštaj....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 175.100 € na 172.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 172.000 €, 59,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 175.100 €
10.05.2026 - 172.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten dvoiposoban stan na Limanu 2, sa pogledom na Limanski park. Stan se nalazi na 8. spratu i veoma je svetao. Dnevna soba sa trpazarijom i šankom odvojenom kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, zatvorena terasa. Uknjižena kvadratura stana je 56m2. Idealno....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji u naselju Altina, opština Zemun, prodaje se svetao i funkcionalan stan u novogradnji, površine 59m², smešten u potkrovlju moderne zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, kao i dve manje prostorije koje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 132.000 € na 129.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.500 €, 54,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 132.000 €
08.05.2026 - 129.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1101756 - Cena 129000 + agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvosoban stan , dupleks na Novoj Detelinari. Stan se dole sastoji iz lepog dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, hodnika i terase. Gore je spavaća soba nepravilnog oblika i kupatilo. Grejanje je centralno....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 115.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderno opremljen apartman na Zlatiboru, u mirnom i prestižnom naselju Zova, tačno ispod trim staze, u samom pojasu četinara. Lokacija je izdvojena od gradske gužve, sa čistijim vazduhom i prirodnim ambijentom, idealna za odmor i miran boravak, a istovremeno na odličnoj....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 153.000 € na 148.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 159.650 €
28.01.2026 - 155.000 €
29.04.2026 - 153.000 €
08.05.2026 - 148.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep jednoiposoban stan na Bulevaru oslobodjenja. Stan se nalazi u dobro održavanoj zgradi sa liftom i ulično je orijentisan. Stan je komforan, ima veliku sobu, trpezariju, odvojenu kuhinju i posebno spavaću sobu, kupatilo, posebno toalet, zatvorenu terasu i ostavu. Stan....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 50.000 € na 49.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 49.000 €, 48,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 52.000 €
10.04.2026 - 50.000 €
08.05.2026 - 49.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je funkcionalan jednosoban stan smešten na odličnoj lokaciji koja pruža savršen balans između mirnog okruženja i brze povezanosti sa gradom. Blizina auto-puta omogućava lako kretanje, dok se ispred zgrade nalazi park za decu, kao i market za svakodnevne potrebe. Parking mesto....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 190000 eura pala cena namešten zadnjih 7 dana što veći (47)
  • advantagebg do 190000 eura namešten zadnjih 7 dana što veći (1)
  • advantagebg do 190000 eura pala cena namešten što veći (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>