• GoHome Professional
Kuca, plac Barajevo, Lipovica, Ripanj do 50.000 EU - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Kuca, plac Barajevo, Lipovica, Ripanj do 50.000 EU - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - Kuca, plac Barajevo, Lipovica, Ripanj do 50.000 EUR parking

  • Za upit "kuca plac barajevo lipovica ripanj do 50000 eur parking" pronađeno 2 nekretnina - prosečna cena 400 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • 47000 eura (malo jeftiniji)
    • 52000 eura (malo skuplji)
    • do 400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BARAJEVO, 48.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2020.,

www.klikdooglasa.com

Lipovicka suma Kuca se nalazi na pocetku posle skretanja za Guncate. [telefon] metara do autobusa laste za Banovo Brdo I [telefon] metara do prodavnice.Kuca sredjena I prodaje se kompletno namestena.Dvoriste jeste malo ali u cenu ulazi I [telefon] ari sume koja nije u okviru kuce....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 53.000 € na 48.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 48.000 €, 120,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 58.000 €
31.08.2025 - 54.000 €
03.09.2025 - 53.000 €
24.12.2025 - 49.000 €
14.01.2026 - 53.000 €
20.02.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), vertikala. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 53.000 € na 48.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 48.000 €, 120,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 58.000 €
31.08.2025 - 54.000 €
03.09.2025 - 53.000 €
24.12.2025 - 49.000 €
14.01.2026 - 53.000 €
20.02.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 0)

<< <1> >>