• GoHome Professional
90 m2 uknjižen do 80000 eura najnovije klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 90 m2 uknjižen do 80000 eura najnovije klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 90 m2 uknjižen do 80000 eura najnovije klima

  • Za upit "90 m2 uknjižen do 80000 eura najnovije klima" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 76000 eura (malo jeftiniji)
    • 84000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SOMBOR, 75.000 €, 97,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan četvorosoban stan od 97m², smešten na petom spratu zgrade sa liftom, na Novoj Selenči, kod staračkog doma. Stan se sastoji od: Tri spavaće sobe, Dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, Ostave, Kupatila Stan je uknjižen, odmah useljiv i u odličnom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.000 € na 75.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELE VODE, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.07.2024 - 98.000 €
21.07.2024 - 100.000 €
31.07.2024 - 104.000 €
28.08.2024 - 95.000 €
11.09.2024 - 89.000 €
06.11.2024 - 88.990 €
01.12.2024 - 79.000 €
27.04.2025 - 79.100 €
11.05.2025 - 74.000 €
01.06.2025 - 73.900 €
18.06.2025 - 78.900 €
23.06.2025 - 73.900 €
22.08.2025 - 79.000 €
20.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 106786, struja, klima, terasa(2), uknjižen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, mogućnost proširenja. U ponudi predstavljamo splav na Adi. Splav se prodaje potpuno namešten sa razradjenim biznisom u vidu izdavanja stan na dan. Radi se o registrovanom splavu sa svim....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 70.000 €, 96,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar - trosoban salonski stan površine 96m2 na I i poslednjem spratu. Plin, trofazna struja, klima, dva kupatila, dva ulaza, laminat, podrum, uknjižen, jedan vlasnik. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 79.000 €, 85,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 77.500 €, 87,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 87m2, na odličnoj lokaciji na Duvaništu u blizini osnovne škole Ćele Kula. Stan se nalazi na drugom spratu kuće. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje, sa izlaskom na terasu, dve velike spavaće sobe sa izlaskom....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 76.000 €, 93,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prelep trosoban stan površine 93 m², savršeno opremljen sa modernim nameštajem i tehnikom, smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Stan se sastoji od: Ulaznog hodnika Prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, savršeno opremljen i osvetljen sa izlazom na terasu. Moderne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 76.000 €, 85,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja. Grejanje i hladjenje je regulisano toplotnim pumpama, ali ima i inverter klima (kupljena pre 2 meseca, još uvek u garanciji). Sastoji se od....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.000 € na 75.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Čukarička Padina, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 79.000 €
27.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 106786, struja, klima, terasa(2), uknjizen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, mogucnost prosirenja. U ponudi predstavljamo splav na Adi. Splav se prodaje potpuno namesten sa razradjenim biznisom u vidu izdavanja stan na dan. Radi se o registrovanom splavu sa svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan za izdavanje na izuzetnoj lokaciji u gradu. Stan se nalazi u strogom centru grada u Kosovskoj ulici. Stan ima 83m2. Stan se nalazi na 1. spratu. Struktura stana: dnevna soba, pretsoblje, 2 spavace sobe, kuhinja, toalet, kupatilo. Centralno grejanje.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 59.000 €, 93,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Šljaka, uknjižene površine 93m2 sa pomoćnim objektom 42m2 i garažom, na placu površine 347m2. Sastoji se od ulaznog dela, hodnika, ostave, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe sa čajnom kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Kuća je useljiva, ali je starije....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 90 m2 uknjižen do 80000 eura klima (52)
  • 90 m2 uknjižen do 80000 eura najnovije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.