• GoHome Professional
90 m2 uknjižen do 80000 eura što veći parking Ogla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 90 m2 uknjižen do 80000 eura što veći parking Ogla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 90 m2 uknjižen do 80000 eura što veći parking Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "90 m2 uknjižen do 80000 eura što veći parking oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 76000 eura (malo jeftiniji)
    • 84000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 42.000 €, 96,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor može se koristiti kao hala ili magacin, kod gradske bolnice. Objekat ima 96m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se od jedne prostorije, i mokrog čvora. Uknjižen, čisto vlasništvo 1 kroz 1. Za više informacija slobodno pozovite. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.500 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132139, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 58m2 + 37m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 78.500 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132139, PR/II, uknjižen, novogradnja, parking. Uknjižen na 58m2 + 37m2 pripadajuće uknjiženo dvorište. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, PIROMAN, 55.000 €, 94,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116390, 14a, prizemna, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, mogućnost proširenja, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 65.000 € na 54.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PIROMAN, 54.000 €, 94,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 65.000 €
27.03.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116390, 10a, prizemna, struja, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, mogucnost prosirenja, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 87.000 €, 94,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, penthaus, sa prelepim pogledom na grad. Stan se nalazi u blizini Hotela Marica, Iznad naselja Novi Niš. Odlična lokacija, kako za stanovanje, takko za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, površine 94 m2 sa terasom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 76.000 €, 93,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten trosoban stan površine 93m², smešten na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na terasu, moderne kuhinje sa najnovijim aparatima, dve velike....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 61.200 €, 93,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118623, 16a, spratna, struja, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, ostava, mogućnost proširenja, vikendica. Odlična, komforna vikend kuća na Fr.gori u kojoj možete boraviti tokom cele godine. Kuća je uknjižena....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 59.000 €, 93,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Šljaka, uknjižene površine 93m2 sa pomoćnim objektom 42m2 i garažom, na placu površine 347m2. Sastoji se od ulaznog dela, hodnika, ostave, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe sa čajnom kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Kuća je useljiva, ali je starije....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 21.500 €, 92,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Užicu – naselje Aleksića Most - Stari Grad Površina: 92 m² Uknjižena: 1/1 Stanje: Potrebna adaptacija – odlična prilika za kreiranje doma po vašoj meri! Kuća se sastoji od: ✅ Dve odvojene sobe ✅ Prostranog dnevnog boravka ✅ Kupatila i ostave ✅ Terase ✅ Dvorišta za....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 90 m2 uknjižen do 80000 eura što veći parking (67)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?