• GoHome Professional
90 m2 pala cena zadnjih 7 dana što jeftiniji do 50 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 90 m2 pala cena zadnjih 7 dana što jeftiniji do 50 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 90 m2 pala cena zadnjih 7 dana što jeftiniji do 50000 eura

  • Za upit "90 m2 pala cena zadnjih 7 dana što jeftiniji do 50000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 47000 eura (malo jeftiniji)
    • 52000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 44.000 € na 42.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 42.000 €, 37,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 45.000 €
01.05.2026 - 44.000 €
10.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju manji jednosoban stan na prvom spratu, sa terasom od 4m2 i dobrim rasporedom koji omogućava maksimalno iskorišćenje prostora. Nekretnina je za renoviranje, ali upravo tu leži njena prava vrednost – mogućnost da je prilagodite sebi ili pretvorite u odličnu investiciju. Bez....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 17.000 € na 14.900 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 14.900 €, 1400,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 17.000 €
10.05.2026 - 14.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Gradsko građevinsko zemljište na kraju Kireške ulice, 1308 kvm sa izlazom na dve ulice . Plac je ograđen i cela površina je zasađena kajsijom, orasima i lešnicima od pet godina . .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 18.000 € na 16.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KOSJERIĆ, 16.000 €, 3100,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 13.000 €
20.02.2026 - 18.000 €
13.05.2026 - 16.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac se nalazi u neposrednoj blizini jezera,sa asfaltnim prilazom do samog placa.U blizini se nalaze prikljuci sa strujom(u okruzenju postoje kuce)dok je za vodu predvidjeno kopanje bunara.Zahvaljujuci ravnoj konfiguraciji terena i lokaciji pogodan je za izgradnju turistickog objekta,vikendice....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 20.000 € na 17.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 17.000 €, 19773,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 20.000 €
10.05.2026 - 17.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se voćnjak sa 18 godina starim sadnicama jabuke sorte Mucu, Ajdared, Jonogold i Greni u punom rodu. Ima ukupkno oko 2800 sadnica. Voćnjak ima sistem za navodnjavanje. Nalazi se u Ljutovu. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 22.000 € na 21.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALA MOŠTANICA, 21.000 €, 1236,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 25.000 €
17.04.2026 - 23.000 €
26.04.2026 - 22.000 €
10.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Maloj Moštanici, od 12,36 ari, sa započetom gradnjom . Objekat pod pločom je polusuteren od 30m2, a projekat i temelj su urađeni za SU+PR+PTK, ukupne površine 115,50m2. Za gradnju su izdati lokacijaki uslovi, tako da nema prepreka za izgradnju. Zbog svega toga je....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 22.000 € na 21.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALA MOŠTANICA, 21.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2026 - 25.000 €
21.03.2026 - 24.500 €
24.03.2026 - 24.000 €
14.04.2026 - 23.000 €
25.04.2026 - 22.000 €
09.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju građevinsko zemljište površine 12 ari, smešteno u naselju Mala Moštanica, na mirnoj lokaciji. Plac je približnih dimenzija 17 x 75 m, pravilnog oblika i pod blagim nagibom. Na placu se nalazi manji započeti objekat površine oko 30 m². U neposrednoj blizini nalaze se osnovna....

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 35.000 € na 25.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 25.000 €, 153,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 35.000 €
10.05.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Prigrevici, prodaje se starogradska kuća od mešanog materijala, povšrine 153m2, na većem placu od 22ar. Dva kupatila, dve kuhinje, pet soba, pogodna za dve familije. Grejanje na GAS, voda sa vodovoda, trofazna struja, kanalizacija. Sve legalizovano. Uredni papiri, vlasnik 1/1 .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 28.000 € na 25.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KONATICE, 25.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 28.000 €
12.05.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju kuća u Konaticama, površine 49m2, na placu od 10 ari, u mirnom i prijatnom delu Konatica. .

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 32.000 € na 27.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STARA PAZOVA, 27.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 32.000 €
13.05.2026 - 27.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac 5 ari u Starim Banovcima. Stari Banovci se nalaze u istočnom Sremu, na desnoj obali Dunava – teritorijia opštine Stara Pazova. Sta dobijate: Na samom placu nije potrebno dodatno ravnanje, idealan ukoliko zelite mir bez gradske buke. Infrastruktura – mogucnost prikljucenja....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 29.500 € na 28.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 28.000 €, 46,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 35.000 €
12.12.2025 - 30.000 €
01.03.2026 - 29.500 €
10.05.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Evo predloga za oglas: **Vikend kuća na Moravi – idealna za odmor i ribolov** Prodaje se **legalizovana vikend kuća** smeštena **direktno pored reke Morave**, sa prelepim pogledom i idealnom pozicijom za odmor, vikend uživanje ili porodični beg iz grada. **Glavni objekat:** * Prizemlje:....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena zadnjih 7 dana što jeftiniji do 50000 eura (54)
  • 90 m2 zadnjih 7 dana što jeftiniji do 50000 eura (3)
  • 90 m2 pala cena što jeftiniji do 50000 eura (29)
  • 90 m2 pala cena zadnjih 7 dana što jeftiniji (64)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.