• GoHome Professional
90 m2 pala cena luksuzan zadnjih 14 dana do 430000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 90 m2 pala cena luksuzan zadnjih 14 dana do 430000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 90 m2 pala cena luksuzan zadnjih 14 dana do 430000 eura

  • Za upit "90 m2 pala cena luksuzan zadnjih 14 dana do 430000 eura" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 4.134 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 400000 eura (malo jeftiniji)
    • 450000 eura (malo skuplji)
    • do 4200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 409.950 € na 395.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 395.000 €, 90,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 432.000 €
02.03.2026 - 409.950 €
08.05.2026 - 395.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

3,0 Vracar , neposredna blizina Cuburskog parka , Kalenica , Cara Nikolaja II , 90m2 uknjizena kvadratura , 103m2 ( terasa ) , 2 / 5 , lift , cg , perfektan , luksuzan stan , odlicne strukture , izrazito svetao , izuzetna zgrada novijeg datuma gradnje , odmah useljiv , uknjizen ....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 450.000 € na 415.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450.000 €
08.05.2026 - 415.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je lux namesten i sredjen. Podrum 12m2, 2 mokra cvora. Blizu prevoza, skole, vrtica, Belog dvora. Ima svoj parking, Uknjizen. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. Ag provizija 2% .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 530.000 € na 470.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 470.000 €, 93,00 m2 cca 5050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 530.000 €
01.05.2026 - 470.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Lekino brdo, Grcica Milenka, 4.0, 93 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, eg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, 3 klime, useljiv po dogovoru, uknjizen na 93 m2, parking mesto u garazi, novogradnja iz 2021. godine.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '90 m2 pala cena luksuzan zadnjih 14 dana do 430000 eura'
312.000 €
312.000 €
 
-8%

Promena cene sa 340.000 € na 312.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 312.000 €, 94,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 340.000 €
10.05.2026 - 312.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130215, PR/VI, uknjižen. Luksuzan četvorosoban stan u novogradnji – Zemun, Gornji grad.U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao četvorosoban stan površine 94m², smešten u mirnom delu Zemuna. Nalazi se u prizemlju moderne novogradnje, idealne za porodičan život ili....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 340.000 € na 312.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 340.000 €
10.05.2026 - 312.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>