• GoHome Professional
90 m2 luksuzan najnovije što jeftiniji uknjižen po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 90 m2 luksuzan najnovije što jeftiniji uknjižen po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 90 m2 luksuzan najnovije što jeftiniji uknjižen porasla cena

  • Za upit "90 m2 luksuzan najnovije što jeftiniji uknjižen porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 226.600 € na 231.750 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 231.750 €, 97,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.10.2025 - 226.600 €
25.02.2026 - 231.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Sremska Kamenica. LUKSUZNI STANOVI SA POGLEDOM NA NOVI SAD I FRUŠKU GORU! U ceni DODATNIH 25m2 DVORIŠTA + DVA GARAŽNA MESTA + PARKING MESTO ISPRED ZGRADE + OSTAVA! Stanovi su u izgradnji - završni rok februar 2026.godine. U pitanju je vila od 6 stanova različitih struktura....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 260.000 € na 275.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram, 275.000 €, 85,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2024 - 265.000 €
17.04.2024 - 260.000 €
30.03.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2024.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo trosoban stan u najlepšem delu Vračara, u blizini Hrama Sv.Save, u ulici Stojana Protića. Nalazi se u urednoj zgradi stare, predratne, gradnje. Stan je kompletno renoviran i u besprekornom je stanju. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, veće i manje spavaće sobe, kuhinje,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 249.500 € na 275.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Centar, 275.500 €, 95,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 236.000 €
12.08.2025 - 240.000 €
15.01.2026 - 249.500 €
10.03.2026 - 275.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ EKSKLUZIVNA PONUDA - VRHUNSKA TOP LOKACIJA - NAJEKSKLUZIVNIJA U GRADU - STROGI CENTAR HOTELA NEW CITY I POBEDINE, IDEALAN ZA IZDAVANJE, STANOVANJE, NOV PRELEP KOMPLETNO PRVOKLASNO OPREMLJEN LUX TROSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKOG KVALITETA U SVAKOM POGLEDU, NAMEŠTAJ NOV,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 279.000 € na 285.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 285.000 €, 95,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.12.2024 - 275.000 €
29.01.2025 - 269.000 €
26.09.2025 - 295.000 €
22.10.2025 - 285.000 €
24.12.2025 - 279.000 €
25.03.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara - Cvetkova pijaca 3.0, uknjižen 95m2 (terasa), 4/5, EG, lift, telefon, interfon, garaža Lux, svetao, funkcionalan, trostrano orijentisan stan (istok-jug-zapad) u stambenom objektu u završnoj fazi gradnje. Stan poseduje predsoblje, hodnik sa degažmanom, kupatilo, toalet, kuhinju,....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 350.000 € na 399.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 399.000 €, 83,00 m2 cca 4810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 350.000 €
10.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 102116, V/V, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Udoban, veoma luksuzan 3.0 stan povrsine 83m2, sa pripadajucim parking mestom u podzemnoj garazi. Za kompletno opremanje ulozeno je 1000e/m2, malo je koriscen, uredan, ocuvan, kao nov.....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 350.000 € na 399.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 399.000 €, 83,00 m2 cca 4810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 350.000 €
08.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 102116, V/V, lift, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Udoban, veoma luksuzan 3.0 stan površine 83m2, sa pripadajućim parking mestom u podzemnoj garaži. Za kompletno opremanje uloženo je 1000e/m2, malo je korišćen, uredan, očuvan, kao nov.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 370.000 € na 405.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 405.000 €, 97,00 m2 cca 4180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 350.000 €
19.12.2025 - 370.000 €
10.05.2026 - 405.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2024.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja iz 2023 god. sa reprezentativnim ulazom na Crvenom krstu u blizini prevoza, marketa, škola. Lux, 4.0, od 97m2, na 3 spratu. Sastoji se prostranog dnevno-trpezariskog prostora povezanog sa kuhinjom, 3 sspavaće sobe, 2 kupatila i terase. Stan je luksuzno opremljen i ne zahteva....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 460.000 € na 470.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 470.000 €, 93,00 m2 cca 5050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 530.000 €
24.04.2026 - 460.000 €
29.04.2026 - 470.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Lekino brdo, Grcica Milenka, 4.0, 93 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, eg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, 3 klime, useljiv po dogovoru, uknjizen na 93 m2, parking mesto u garazi, novogradnja iz 2021. godine.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 90 m2 luksuzan što jeftiniji uknjižen porasla cena (24)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>