Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "90 m2 luksuzan što jeftiniji pala cena najnovije" pronađeno 1 nekretnina - prosečna cena 5.842 €/m2
Filtriraj
Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 590.000 €
16.05.2026 - 555.000 €
07.05.2026.,
www.nadjinekretnine.com
Na prodaju luksuzan trosoban stan u West 65 Kuli, površine 95m², smešten na 4. spratu moderne zgrade sa portirnicom i teretanom. Stan je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan, što omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od prostranog....